Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קלאצ׳ לגולף GTI סטייג׳ 1

שימו לב! השרשור הזה בן 2230 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

גולף GTI 7 סטייג 1 עם קלאצ׳ מקורי, לאחרונה מתחיל טיפה להחליק. אני רוצה קלאצ׳ עם אורך חיים יותר גבוה משל המקורי, אבל גם שהרכב יהיה נעים לנהיגה ככל האפשר. אשמח לקבל המלצות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון האישי ממליץ על

SouthBend Stage 2 Endurance

הוא מגיע ביחד עם גלגל תנופה סינגל (לא קל). משקלו די קרוב למשקל של גלגל תנופה המקורי.

תענוג לא זול בסה"כ (סביב 8 אש"ח כולל מיסים ומשלוח) אך לדעתי שווה את הכסף.

If you can't go fast with 90hp, 900hp won't help you. © Bob Hall

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון האישי ממליץ על

SouthBend Stage 2 Endurance

הוא מגיע ביחד עם גלגל תנופה סינגל (לא קל). משקלו די קרוב למשקל של גלגל תנופה המקורי.

תענוג לא זול בסה"כ (סביב 8 אש"ח כולל מיסים ומשלוח) אך לדעתי שווה את הכסף.

תודה על התשובה. למה צריך להחליף גלגל תנופה?

אם יש לי אפשרות להביא אותו מחו״ל בעצמי, אני מניח שאני יכול לחסוך כמה שקלים, אבל גלגל תנופה בטח שוקל מעבר למה שאפשר להכניס למזוודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה למשל קלאצ׳ של SACHS שעולה חצי ממנו ומתאים לגלגל תנופה המקורי. מה ההבדל ביניהם ומה היתרון בהחלפה של גלגל התנופה?

http://www.emmanueledesign.com/products/sachs-race-engineering-volkswagen-mk7-gti-golf-r-stage-1-clutch-kit

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברת

SACHS מייצרת מוצרים מעולים. המצמד שמצאת הוא יותר חזק מהמקורי ולא יקר.

הבעיה העיקרית עם גלגל תנופה המקורי (דואל מס) במיוחד ברכבים משופרים: במשך הזמן נוצר חופש בחלקים הפנימיים שלו והוא מתחיל

להרעיש. בסוף, הסיפור מסתיים עם החלפתו לאחד חדש.

קיימים כמה פתרונות. כל אחד בוחר מה שמתאים לו ובהתאם לאופי שימוש ברכב.

If you can't go fast with 90hp, 900hp won't help you. © Bob Hall

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

התקנתי את הקלאצ׳ המחוזק של זקס, עם גלגל התנופה המקורי. הקלאצ׳ הזה הרבה יותר כבד מהמקורי, צריך ממש להתרגל אליו.

כרגע עוד לא בדקתי איך הוא מתפקד תחת לחץ, נותן לו קצת להשתפשף, ולכן גם לא החלטתי עדיין אם אני מרוצה מהסיפור הזה.

הבעיה שעם סטייג׳ 1 הקלאצ׳ המקורי לא מחזיק תחת עומס, אז במידה ולא מתאים לי להמשיך עם הקלאצ׳ הזה אז אני אצטרך תוכנה עם מומנט מופחת.

קישור לקלאצ׳ שקניתי: https://www.emmanueledesign.com/collections/mk7/products/sachs-race-engineering-volkswagen-mk7-gti-stage-1-clutch-kit

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה תעשה אם לא מתאים תתחיל לפרק ולהרכיב ולשלם התקנות? עזוב אותך תנסה להתרגל הדוושה תתרכך

כן, ברור שאנסה להתרגל, רק אומר שביחס להבטחת היצרן ש ״התחושה כמעט כמו הקלאצ המקורי״ זה מאכזב. אני גם לא נוסע הרבה בפקקים, אז מקווה שיהיה בסדר ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקנתי את הקלאצ׳ המחוזק של זקס, עם גלגל התנופה המקורי. הקלאצ׳ הזה הרבה יותר כבד מהמקורי, צריך ממש להתרגל אליו.

כרגע עוד לא בדקתי איך הוא מתפקד תחת לחץ, נותן לו קצת להשתפשף, ולכן גם לא החלטתי עדיין אם אני מרוצה מהסיפור הזה.

הבעיה שעם סטייג׳ 1 הקלאצ׳ המקורי לא מחזיק תחת עומס, אז במידה ולא מתאים לי להמשיך עם הקלאצ׳ הזה אז אני אצטרך תוכנה עם מומנט מופחת.

קישור לקלאצ׳ שקניתי: https://www.emmanueledesign.com/collections/mk7/products/sachs-race-engineering-volkswagen-mk7-gti-stage-1-clutch-kit

מה היתה עלות ההתקנה?

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 2230 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...