Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ראם סמואל - מסלולים - עזרה...

BravaSX
שימו לב! השרשור הזה בן 6999 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

ברצוני לדעת היכן נמצא המקום :roll:

כמו שהבנתי שזה נמצא באשדוד כמובן לייד בתי זיקוק איי שם...

אבל לא כל כך הבנתי איפה, אז אם אפשר הדרכה למקום אני יודה מאוד...

תודה לעוזרים !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צומת ניר גלים ימינה, (שמאלה אם אתה מגיע מאשדוד). וישר עד הסוף עובר את הפסי רכבת, עובר את בסיס דלק, ומיד אחר כך תראהה ביה"ס ארצי לתחבורה אשדוד, תיקח ימינה לשם וזה בפנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צומת ניר גלים ימינה, (שמאלה אם אתה מגיע מאשדוד). וישר עד הסוף עובר את הפסי רכבת, עובר את בסיס דלק, ומיד אחר כך תראהה ביה"ס ארצי לתחבורה אשדוד, תיקח ימינה לשם וזה בפנים.
עד כמה שהבנתי, מהרמזור של ראלקס - טויוטה פונים שמאלה עד הסוף ושמצד שמאל שלי תהיה תחנת דלק טן 10 ואני ממשיך ישר עד הצומת ופונה ימינה ועד הסוף כשמצד שמאל יש את ה"נמל"
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מנסה להראות שאתה מבין או שאתה מנסה לשאול?

הסברתי לך איפה זה, וזה בכלל לא קשור למקום שאתה אומר.

אני יחדד לך טיפה: מצומת הנמל(רלקס) תמשיך ישר עד לצומת מרומזרת קח שמאלה ושם תמשיך ישר עד הסוף וכמו שאמרתי, תעבור פסי רכבת עד שתראה ביה"ס ארצי לתחבורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...