Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דו"ח מהירות בר"ג (מגדלי התאומים) לנהג חדש (הכותרת המפחידה נערכה)

eladdl
שימו לב! השרשור הזה בן 6997 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי 5-6 חודשים , הגיע דואר רשום מהמשטרה. :roll:

נתפסתי בירידה של ז'בוטינסקי (איפה שבנייני התאומים, מגדל העיר) ברמת גן... בירידה הזאת,

על מהירות של 85 + -.

ואם אני לא טועה מותר שם 50! וזאת ירידה למען השם!! אין שום חוק שאומר שאסור להציב מצלמות בירידה?

אגב זאת הייתה F6 מולטנובה .

בקיצור, אני עדיין בתק' הנהג חדש (שנתיים) נשאר פחות משנה ...

אם אמא שלי לא תיקח את האשמה, כנראה שזה ייפול עליי...

מה אתם אומרים? להכין מזומנים? עורך דין?

יש למישהו עצות?

Greddy Type S - טעם החיים 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מה הבעיה להגיע שם ל 85? נסעתי מכיוון ברלין אלרם אם אתה מכיר... את כל הכביש הישר הזה בעליה

היה רמזור ירוק המשכתי לנסוע רגיל, בזמן הירידה עברתי לנתיב השמאלי והופ 2 פלאשים...

וזה היה בשעת ערב 8 + -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אמא שלך לא תיקח את האשמה אז תישכח מהרישיון כי זה יותר מ30 קמ"ש בכביש עירוני.

בכל מקרה לא היית צריך לנסוע כל כך מהר בכביש עירוני, זה מסוכן אם מישהו היה קופץ לך לכביש?

חוץ מזה אם התמונה ברורה ואין עוד מכוניות בתמונה לא נראה לי שתצליח לבטל את הקנס כי יש לתביעה קייס די טוב.

תנסה לגרום לאמא שלך לקחת את האשמה ואם היא לא רוצה אז פשוט תקווה לטוב.

תחשוב שאם תערער יכול להיות קנס גדול יותר ושלילה ארוכה יותר. בכל מקרה תיאוריה תצטרך לעשות מחדש.

תמונות של הבובה http://Ami18.pic.co.il :razz:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אמא שלך לא תיקח את האשמה אז תישכח מהרישיון כי זה יותר מ30 קמ"ש בכביש עירוני.

בכל מקרה לא היית צריך לנסוע כל כך מהר בכביש עירוני, זה מסוכן אם מישהו היה קופץ לך לכביש?

חוץ מזה אם התמונה ברורה ואין עוד מכוניות בתמונה לא נראה לי שתצליח לבטל את הקנס כי יש לתביעה קייס די טוב.

תנסה לגרום לאמא שלך לקחת את האשמה ואם היא לא רוצה אז פשוט תקווה לטוב.

תחשוב שאם תערער יכול להיות קנס גדול יותר ושלילה ארוכה יותר. בכל מקרה תיאוריה תצטרך לעשות מחדש.

אם סבתא אם כיסא גלגלים הייתה קופצת

אם ואם ואם

תאמין לי שאם תסע בכביש הזה , אתה תגיע גם יותר מ 80! כביש בירידה

3 מסלולים!

אני אנסה לשכנע את אמא שלי לקחת.. נקווה לטוב!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסלח לי שאני לא סלחן אבל.... סוף גנב לתליה!

אם נהג חדש ולא מנוסה נוסע בעיר 85, לדעתי צריך לשלול לו את הרשיון על המקום ולשלוח אותו ללימודי נהיגה מחדש,כולל תאוריה וטסט.

סליחה, יניב.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסלח לי שאני לא סלחן אבל.... סוף גנב לתליה!

אם נהג חדש ולא מנוסה נוסע בעיר 85, לדעתי צריך לשלול לו את הרשיון על המקום ולשלוח אותו ללימודי נהיגה מחדש,כולל תאוריה וטסט.

סליחה, יניב.

לא ביקשתי תגובות כאלה

אז תפסיק להיות אמא פולניה ותעשה לי טובה

אתה לא תורם לי במיוחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ביקשתי תגובות כאלה

אז תפסיק להיות אמא פולניה ותעשה לי טובה

אתה לא תורם לי במיוחד.

הוא תורם לך הרבה יותר ממה שאתה חושב או יכול לקלוט (ובכל מקרה, כשאתה מפרסם שרשור בפורום צפה

לקבל את דעתם של החברים בו, לא רק מה שבא לך לשמוע).

במקום לנפק תירוצים מגוחכים לעבירה שלך (ירידה?! מה, הלכו לך הבלמים?), קח אחריות על השגיאות שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבן אדם סך הכל ביקש עזרה, ואתם קוטלים אותו. אז נסע 85, זה לא מוגזם, למרות שלא בטיחותי.

גם ככה הוא מרגיש רע, ואתם עוד מוסיפים חומר בעירה למדורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבן אדם סך הכל ביקש עזרה, ואתם קוטלים אותו. אז נסע 85, זה לא מוגזם, למרות שלא בטיחותי.

גם ככה הוא מרגיש רע, ואתם עוד מוסיפים חומר בעירה למדורה.

מהשרשור לא עולה ש"רע" לו. מקסימום שהוא מפחד לאבד את הרשיון.

אז במקום לפחד על הרשיון, ועל העורך דין ועל כמה נקודות יהיו לו, העזרה הכי טובה שהפורום יכול לתת לו

זה להסביר מדוע וכמה מסוכן לנסוע באזורים כאלה במהירות בינעירונית.

זהו אזור בילוי שיש בו תנועת הולכי רגל כמעט בכל שעה, אז זה לא "לא מוגזם", זה "מאוד מוגזם".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, אחת הבעיות הכי "קשות" שאני נתקל בהן פה בפורום היא הבדלי הדעות שנובעים מגיל.

גם אני הייתי בגילך וגם אני עשיתי את השטויות שאתה עושה וגם אני יללתי וכעסתי על כל העולם כשתפסו אותי. ההבדל הוא שבגילי המופלג:-P למדתי דבר אחד שאתה עדיין לא (וזה טיבעי לחלוטין שאתה עוד לא) וזה לקחת אחריות על המעשים שלי.

לדוגמא, אם לי היה קורה מקרה דומה אז סביר להניח שההודעה שלי היתה משהוא בסגנון "איזה באסה, תפסו אותי על מהירות X בשטח עירוני, איזה חמור אני!" כי זאת הייתה החלטה מודעת שלי לעבור על החוק.

בכל מקרה. צר לי מאוד שאתה בבעסה ותנסה לשכנע כל מכר,קרוב,חבר שייקח את הנקודות על עצמו (עדיפות עליונה לבעלי רשיון שאין להם אוטו) כי אם זה "יתגלגל" אליך, אתה בבעיה.

בברכה, יניב

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהשרשור לא עולה ש"רע" לו. מקסימום שהוא מפחד לאבד את הרשיון.

אז במקום לפחד על הרשיון, ועל העורך דין ועל כמה נקודות יהיו לו, העזרה הכי טובה שהפורום יכול לתת לו

זה להסביר מדוע וכמה מסוכן לנסוע באזורים כאלה במהירות בינעירונית.

זהו אזור בילוי שיש בו תנועת הולכי רגל כמעט בכל שעה, אז זה לא "לא מוגזם", זה "מאוד מוגזם".

אה אפילו לא מכיר את האיזור אתה שם לב????????????

3 נתיבים ברוחב של איילון!!!!!! אין מעברי חצייה עד הרמזורים!

ותאמין לי שלפני חצי שנה הייתי אידיוט, היום אני יותר שקול

אז תאמין לי שאני יודע ומודע למה שעשיתי!

אבל אני מבקש עזרה... לא להוסיף שמן למדורה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה אפילו לא מכיר את האיזור אתה שם לב????????????

3 נתיבים ברוחב של איילון!!!!!! אין מעברי חצייה עד הרמזורים!

ותאמין לי שלפני חצי שנה הייתי אידיוט, היום אני יותר שקול

אז תאמין לי שאני יודע ומודע למה שעשיתי!

אבל אני מבקש עזרה... לא להוסיף שמן למדורה .

הייתי שם לב גם אם היית רושם רק עם סימן שאלה אחד. ומצטער, אני עובר שם הרבה יותר מדי פעמים בשביל "לא להכיר את האיזור".

מספיק גם בשביל לדעת שאנשים חוצים בלי מעברי חציה (אם לא ידעת... יש הולכי רגל שלא חוצים במעבר חציה. תופעה נדירה שכזו...)

לגבי הלפני חצי שנה... כמה נסעת שם, 120?! מה יותר שקול ב-85 קמ"ש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6997 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...