Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם שברולט קרוז 2012 אכן נהרסת אחרי 100000 ק"מ?

ahevroni
שימו לב! השרשור הזה בן 1723 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן, יש לי שברולט קרוז טורבו 2012 כבר שנתיים ואני מאד מרוצה ממנה. בטיפול האחרון המוסכניק (לא מוסך מורשה) אמר לי שלאחר 100000 ק"מ המנוע מתחיל לעשות בעיות רציניות והמליץ לי להפטר מהרכב. כרגע הרכב עבר 85000 ק"מ ואני רוצה לתכנן את צעדיי לעתיד. אשמח לדעת אם ידוע לכם משהו על כך.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 85
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כנראה שאהב את הרכב שלך ורוצה לקנות אותו בזול

יש לנו קרוז 2012 עם 115 אלף ק"מ, הדגם הקוריאני והפחות מוצלח. לא הייתה תקלה אחת אפילו. לא נכנסה למוסך מלבד טיפולים. הכל זה עיניין של איך אתה נוהג ומטפל ברכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest ספורטמוטורי

אני יודע שהבעיה העיקרית באוטו הזה היא הגיר, שכרגע אם אני לא טועה umi לוקחים אחריות ומתקנים לכולם, אז הרווחתה.

אני גם שומע יותר מדי ז**** שכל שקניתי פיג'ו, אמינות סחירות ובולשיט, האמת לא מזיז לי כל עוד נוח לי ואני מרוצה מהרכב לא רואה סיבה להחליפו, כנ"ל אצלך.

טוב לך? תמשיך להנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשברולט קרוז, ובוודאי לדגם 2012 אין בעיות ידועות חוץ מהסטיגמות...

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקרוז 2009-2010 שהגיעו היו מאוד לא מוצלחות והסטיגמה נשארה.

תשאל את המוסכניק אם כדאי להחליף באסטרה עם 100KKM(זה אותו מנוע וגיר). :D

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעתי על קרוז עם 230K ק"מ, אך יכול להיות שזו סתם אגדה אורבנית. קצת יותר ברצינות, לקרוז היו כמה מחלות ילדות אך אם על הדעות הקדומות על צרפתיות אפשר לכתוב ספרון, על הקרוז אפשר לכתוב ספר והמוסכניק שלך הוסיף עוד שורה "לא מחזיקה 100,000 ק"מ".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב לא אמין בעליל ומאבד מערכו בצורה מסחררת.מניה גרועה

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

.

1. הרכב לא אמין? מאיזו צורה? בחינה? יש לך רכב כזה או שאתה מסתמך על כתבות ואיזה חבר לעבודה שאמר לך את זה כי הוא שמע מהבן דוד של החבר שלו? בשיא הרצינות, תפסיקו עם הבולשיט.

יש כאן מספר לא קטן של בעלי רכבים שטוענים אחרת, אתה טוען ככה כי?

2. איבוד הערך שלו זאת המציאות, בגלל מספר מחלות ילדות, שוק כזה או אחר ומספר דברים, הרכב אכן מאבד מערכו מהר אבל כך גם פורד פוקוס בשנתונים מסויימים, טויוטה קורולה גיר רובוטי, פורד מונדאו ועוד 10 רכבים לפחות שמאבדים מערכם מהר מאוד, נו ו? רכב זאת לא השקעה. מי שרוצה לנהוג בפלסטיקה "ששומרת על הערך" שלה, שיבושם לו. ברור לכולם מה הוא מקבל בתמורה = כלום.

3. מניות? ברגע שתבין שרכב זאת לא השקעה אלה רק הפסד ולפיכך יש לעשות שיקולים כגון: "האם אני קונה רכב סופר זול עם ערך נמוך ונהנה ממנו" או שמשקיע עוד 20,000 אלף ברכב "ששומר על הרכב" ומקבל שליש מערכות ואיכות נסיעה ושאר הדברים, בחייך.

ולפותח השרשור, לכל רכב כזה או אחר יש פה ושם פאשלות או מחלות ילדות או לעיתים, תקלות כאלו ואחרות אבל זה ממש לא אומר שברכב שלך זה יופיע או יקרה.

לגבי ה 100,000 כפי שהבנת, שטויות במיץ כל עוד הרכב שלך מטופל בזמן, החלפות השמנים/פלאגים בזמן והפילטרים כולל טיפול בתיבה אם צריך, הרכב ימשיך לנסוע בצורה ראויה, אל חשש.

יש המון ליצנים ושטויות שרצות בארץ שלנו, חשוב לסנן וטוב לדעת לבוא לפורום לקבל פרספקטיבה ראויה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים קנו קרוז חדשה ב120000 שקל ואחרי 3 שנים לא נותנים להם 30000.איזה עוד רכב יורד בצורה דרסטית כזאת.טויוטה? מזדה?הונדה? וזה לא איזה רכב שמעניק לך חווית נסיעה שלא תישכח.ולא אני לא שומע מחברים אלא מנהל מוסך שמטפל בכל סוגי הרכב ויודע לעשות השוואות בין מחיר לתמורה תעשה סקר ותיווכח ש 90 אחוז ממי שקנה קרוז היה קונה רכב אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים קנו קרוז חדשה ב120000 שקל ואחרי 3 שנים לא נותנים להם 30000.איזה עוד רכב יורד בצורה דרסטית כזאת.טויוטה? מזדה?הונדה? וזה לא איזה רכב שמעניק לך חווית נסיעה שלא תישכח.ולא אני לא שומע מחברים אלא מנהל מוסך שמטפל בכל סוגי הרכב ויודע לעשות השוואות בין מחיר לתמורה תעשה סקר ותיווכח ש 90 אחוז ממי שקנה קרוז היה קונה רכב אחר.

קודם כל תודה לכולם על התגובות. האמת שנרגעתי. לגבי ירידת הערך שלה, אני מסכים עם מי שכתב למעלה שעדיף רכב אמין ונוח מאשר רכב לא אמין ולא נוח שהערך שלו יורד מעט. ידעתי מלכתחילה שהשברולט תאבד מערכה במהירות. העדפתי את זה מפני שבעבר נהגתי בשברולט דומה ומאד נהניתי. ואני באמת מאד מרוצה מהרכב היום. יש לי את גרסת LTZ, הרכב נוח, שקט, בטוח. אני מוכן לשלם את המחייר של ירידת הערך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1723 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...