Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם שברולט קרוז 2012 אכן נהרסת אחרי 100000 ק"מ?

ahevroni
שימו לב! השרשור הזה בן 1723 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אנשים קנו קרוז חדשה ב120000 שקל

פה איבדת אותי

מי זה הכלי שקנה קרוז ב120 אלף?

היא נמכרת ב80 +/- (תלוי בדגם) דרך יד1\0קמ, אני ממש בספק שיש בנאדם שפוי אחד בארץ שנכנס לסוכנות UMI ויצא עם קרוז חדשה בתמורה ל120 אלף מצלצלים.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 85
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

"

אנשים קנו קרוז חדשה ב120000 שקל ואחרי 3 שנים לא נותנים להם 30000.איזה עוד רכב יורד בצורה דרסטית כזאת.טויוטה? מזדה?הונדה? וזה לא איזה רכב שמעניק לך חווית נסיעה שלא תישכח.ולא אני לא שומע מחברים אלא מנהל מוסך שמטפל בכל סוגי הרכב ויודע לעשות השוואות בין מחיר לתמורה תעשה סקר ותיווכח ש 90 אחוז ממי שקנה קרוז היה קונה רכב אחר.

"

אז אתה חושב שיש רק מאזדה הונדה וטויוטה בארץ? כאילו אם מתייחסים לירידת ערך אז מדברים רק על מאזדה טויוטה והונדה כן? נו, בדיוק מה שרשמתי קודם לכן... סטיגמות וחוסר הבנה בסיסי לצערי.

הוכחת וחיזקת בדיוק את מה שאמרתי, מנהל מוסך שמטפל בכל סוגי הרכב, בדיוק כמו המוסכניק הזה שאמר לו שהרכב מתפרק ב 100,000 או כמו שיושב לי מחסנאי באחד המוסכים של פורד שמבחינתו קסטרול זאת חברת עלומת שם והוא עושה שימוש רק ב "מוטורקארפט" ובכלל, לא קונה מונדאו עם טורבו כי מחר זה יתקלקל, בחייך.

תדע לסנן דברים ואתה רק מוכיח שאתה בעצם שומע את זה מאחרים ולמעשה, בארץ קיימים רכבי מאזדה, טויוטה והונדה בלבד, נכון?

מה עם שאר ה 20 מותגים? :lol:

*** בפעם הראשונה שנהגתי בקרוז והיה לנו כרכב משפחתי למשך חודש ימים, נסענו לצפון ולדרום וכו', היה כאשר הרכב רק הגיעה לארץ, בגרסאות הראשונות, מנוע 1.6.

הופתעתי לטובה מהרכב מבחינת האיכות, נוחות, השקט, האבזור, הרכב היה יפה מאוד ובכלל, נוח מאוד. מסיע משפחה שלמה בכיף ובנוחות, בסיס הגלגלים אז היה נדיב מאוד ביחס לאחרות.

לעומת אותן מאזדות והונדות וכו' בימים הראשונים כשהקרוז הגיעה, לא באמת היה אפשר להשוות.

עריכה אחרונה על ידי Automatic1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאחל לך שתמשיך להנות מהרכב - ולהבדיל מרבים כאן, לא הייתי מתייחס לעצת בעל המוסך כעצת אחיתופל. בהחלט ייתכן שהכוונה שלו חיובית והוא רוצה לשמר אותך כלקוח גם ברכב הבא.

רק שהפורום מלא ביודעי ח"ן, שדעתם מוצקה על כל דבר, גם אם אינם מבינים בו דבר...שלא לדבר על הצביעות. כמה מכם נוסעים בקרוז? כמה מכם המליצו לקרובי משפחה וחברים לקנות קרוז? כמה מכם באמת חושבים שמדובר ברכב אמין?

אתם מכירים את המוסכניק? חשבתם שאולי אתם משמיצים אדם ישר והגון שכל כוונתו היתה חיובית?

הסטיגמות על הקרוז, אגב, התבססו על הקרוז הראשונות והאופטרה, שבאמת היו זיפת. דייהולטים לכל דבר.

מאז המוצר שופר, רק שהסטיגמה נותרה. עם זאת, עדיין הייתי נזהר, בודק נוזלים על בסיס קבוע ושם לב להתנהגות אנומלית מבחינת התחממות יתר.

נשמח אם תמשיך לעדכן אותנו על בסיס קבוע.

עריכה אחרונה על ידי 504L

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי מטרת השרשור בכלל הייתה לקבל כמה דעות שליליות על הקרוז ולהשתמש בהן כדי ללחוץ על מוכר כלשהו ולקבל את הרכב במחיר זנות?

כמו ההוא שקנה אופטרה די חדשה במחיר מגוחך מאיזה זקן תמים "בזכות" הפורום.

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדם ישר והגון לא זורק דברים כגון "אחריי 100,000 הרכב מתפרק, תמכור".

הוא מכיר את היכולות הכלכליות של פותח השרשור? את הבעיות שלו בחיים? אחלה עצות יש למוסכניק באמת.

מבלי לפגוע באדם אבל אימרות כאלו לא בדיוק מוסיפות למקצועיות שלו ברמה הכללית, ועוד היותו מוסכניק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי מטרת השרשור בכלל הייתה לקבל כמה דעות שליליות על הקרוז ולהשתמש בהן כדי ללחוץ על מוכר כלשהו ולקבל את הרכב במחיר זנות?

כמו ההוא שקנה אופטרה די חדשה במחיר מגוחך מאיזה זקן תמים "בזכות" הפורום.

לא ידעתי שפרנק אנדרווד פעיל בקארספורום...

ואגב, הזקן התמים אולי הפסיד כסף, אבל נפטר מגרוטאה לעתיד.

עריכה אחרונה על ידי 504L

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים קנו קרוז חדשה ב120000 שקל ואחרי 3 שנים לא נותנים להם 30000.איזה עוד רכב יורד בצורה דרסטית כזאת.טויוטה? מזדה?הונדה? וזה לא איזה רכב שמעניק לך חווית נסיעה שלא תישכח.ולא אני לא שומע מחברים אלא מנהל מוסך שמטפל בכל סוגי הרכב ויודע לעשות השוואות בין מחיר לתמורה תעשה סקר ותיווכח ש 90 אחוז ממי שקנה קרוז היה קונה רכב אחר.

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

בכל בעיה יש הזדמנות.

ההזדמנות פה היא לקנות רכב משוכלל, עם יד נמוכה, נסועה נמוכה, ואחלה לוק במחיר של טויוטה בת 7 שעברה פי כמה.

חבר לפני שאתה קוטל ומנופף עם סטיגמות, תבדוק את כל הכיוונים.

גם על צרפתיות אפשר לכצוב מה שרשמת.

עובדה שיש אנשים, שכשאתה תשב איתם לקפה הם יספרו לך למה הם קנו ותמיד יקנו צרפתיות.

אותה הנחה כמו מה שרשמת על הקרוז- בגלל סטיגמות טיפשיות ואנשים שלא מבינים פסיק ברכב, המחיר צונח, ומכאן שחובבי הז׳אנר צוחקים על כולם כי הם קונים רכב בחצי מחיר מהמתחרות, וברוב הפעמים הרכב הזה גם מציע יותר.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ידעתי שפרנק אנדרווד פעיל בקארספורום...

ואגב, הזקן התמים אולי הפסיד כסף, אבל נפטר מגרוטאה לעתיד.

למיטב זכרוני היא הייתה במצב די חדש עם מעט מאוד קילומטרים, אולי אני טועה, אבל אין לי כוח לחפש את השרשור ההוא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר חבר שקנה לפני 4 חודשים את הקרוז מאתר אינטרנט כלשהוא (0 קמ) ב 97K₪ . מאד מרוצה עד כה. נראה מה יהיה ב 100K קמ.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ספויילר אלרט: לא יקרה שום דבר מיוחד ב100K ק"מ.

יש גם אנשים שחושבים שאחרי שנתיים-שלוש (בתום האחריות) הרכב הוא פצצת זמן שאסור להחזיק בה וחובה להעביר אותה לפראייר הבא. אז?

למרבה הפלא, יצא לי לראות כמה קרוזים שעברו את הקילומטרז' הזה.

ואולי אותו מכונאי שכל הקרוזים שעברו תחת ידיו מתו בקילומטרז' כזה הוא בעצם הבעיה?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1+

כנראה שהמוסכניק הזה ספציפית מעדיף לעבוד על רכב יפני בגלל ידיים פחות מקצועיות במקום ללמוד איך לעבוד על שברולט או הזמנת חלקים לשברולט היא פחות ריווחית מבחינתו והוא מנסה לכוון את פות"ש לרכב שהיה יוצר ריווחי לו מבחינת טיפול.

יש לי מישהו בעבודה עם קרוז טורבו דגם אמריקאי ועד עכשיו אין לו טענות כלפיי הרכב.

לא ידוע לי הק"מ שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מאמין שמישהו קנה קרוז ב-120,000, וגם אחרי שלוש שנים היא תמכר בהרבה יותר מ-30,000.

מספיק עם ההגזמות, זה לא תורם לדיון.

עריכה אחרונה על ידי malcishua
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולמה ציי רכב הורידו אותה מהרשימה?

בדיוק מהסיבות שמוסכניק ציין.

נכון כלפי ה1.6 בעיקר .

נכון גם כלפיי כאלו שטופלו במורשה , וללא קשר לליסינג .

מערכת קירור זוועתית, נזילות והזעות שמן כמו ברכב בן 10 .

יודע מה?

תתקשר לסופר גיר- אני מכיר אישית 60!! קרוז 2012 ששופץ להן גיר שם.

60!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקס אני אוהב אותך.אין פה סטיגמות פשוט מאוד רכב שאוהב מוסכים .ואדון מרק היקר אני עובד כבר שלושים שנה במקצוע וכן ג4ם על שברולטים שמניבים ריווחיות לא קטנה .הטכנולוגיה שם לא מסובכת ומורכבת יותר מרכב יפני כמו הונדה או טויוטה.ולכל הספקנים תפתחו יד 2 ותבדקו מה מחיר שוק של הרכב לפני שאתם כותבים.

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1723 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...