Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השקעת סכום לקופת גמל

Kreios
שימו לב! השרשור הזה בן 2512 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• 5 חודשים מאוחר יותר...

שלום לכולם,

מקפיץ את הטופיק היות והנושא הפך להיות רלוונטי אצלי.

ברצוני גם כן להשקיע כסף שנצבר לנו בפקדונות לתקופה של שנתיים +.

בדקתי כמה אפיקים בקריאה בפורומים השונים ופה.

הייתי רוצה לשואל מה דעתכם על אפיקי ההשקעה של best invest מבית הכשרה חברה לביטוח:

https://tinyurl.com/ycd4k77w

אפיקי השקעה ותשואות 2016

https://tinyurl.com/yal9lhvz

(יש לי מידע עדכני ממרץ 2017, במידה ויהייה רלוונטי, אנסה לעלות)

דמי ניהול שנגבים הם 0.9%.

כיום יש לי קרן השתלמות בילין ונראה שסה"כ המסלולים שמוצעים כאן, הם בדיוק אותם מסלולי השקעה שהוצעו לי כאשר נפתחה לי קרן ההשתלמות. אגב גם שם דמי הניהול של הם 0.9%.

אשמח לשמוע את דעתכם בנושא.

תודה.

עריכה אחרונה על ידי R'n'B
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חוסכת בהוראת קבע חודשית בילין לפידות דרך בסט-אינווסט כבר כמעט שנה. מבחינתי זה היה המסלול העדיף מכיוון שילין-לפידות מציגים תשואות ממש טובות ולא ניתן לפתוח אצלם חיסכון כאדם פרטי אלא בהשקעה ראשונית של סכומים מאוד גדולים. דרך המסלול של הכשרה ניתן להתחיל אצלם חיסכון חודשי גם בלי השקעה ראשונית כלל, שזה מה שחיפשתי. למעשה זה מחליף עבורי את מסלולי החיסכון בבנק, שבהם התשואות עגומות.

דני הניהול שלי גבוהים ממה שהציעו לך, אבל כנראה בגלל שאתה מתחיל עם סכום ראשוני גבוה. בכל אופן, אני ממליצה.

מתניידת בפג'ו 206 1.4 ידנית שנת 2004 ( 1 2 3 4 5 )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

מקפיץ את הטופיק היות והנושא הפך להיות רלוונטי אצלי.

ברצוני גם כן להשקיע כסף שנצבר לנו בפקדונות לתקופה של שנתיים +.

בדקתי כמה אפיקים בקריאה בפורומים השונים ופה.

רוב בתי ההשקעות מתחילים לנהל תיק השקעות מכ300 אלף שח, אופציה אחרת שעומדת בפניך היא קופ"ג להשקעה ויש לה מגבלת הפקדה של עד 70 אל"ש לשנה קלנדרית

לא מכיר את המוצר של בסט אינבסט אבל מקריאה קצרצרה הם מפנים אותך לסוכן שיפנה אותך אליהם שיפנו את הכסף לבית השקעות שינהל את הכסף יש יותר מדי ידיים בדרך וזה אומר דנ"ח גבוהים יותר

הם בעצם מוכרים פוליסות חיסכון עבדתי בעבר בבית השקעות והדמי ניהול הממוצעים מהצבירה לשנה היו גבוהים יותר מאשר תיק השקעות מנוהל

אם אתה עומד בקריטריונים של קופ"ג להשקעה הייתי הולך על זה בגלל שדמי הניהול יהיו הנמוכים ביותר מבין האופציות האחרות, יש היסטוריה להשוואת ביצועים (זה לעולם לא יעיד על מה שיהיה בעתיד) ואתה יכול לעבור בין בתי השקעות ללא אירוע מס, כלומר תוכל לעבור לבית השקעות אחר מבלי למכור את הקופה ולשלם מס רווחי הון

הייתי רוצה לשואל מה דעתכם על אפיקי ההשקעה של best invest מבית הכשרה חברה לביטוח:

https://tinyurl.com/ycd4k77w

אפיקי השקעה ותשואות 2016

https://tinyurl.com/yal9lhvz

(יש לי מידע עדכני ממרץ 2017, במידה ויהייה רלוונטי, אנסה לעלות)

דמי ניהול שנגבים הם 0.9%.

כיום יש לי קרן השתלמות בילין ונראה שסה"כ המסלולים שמוצעים כאן, הם בדיוק אותם מסלולי השקעה שהוצעו לי כאשר נפתחה לי קרן ההשתלמות. אגב גם שם דמי הניהול של הם 0.9%.

דמי ניהול של 0.9% שנתי זה גבוה מאוד, תתמקח תוכל לקבל בקלות יחסית 0.6-0.5% מהצבירה דיי בקלות בהנחה שאתה עובד ללא סוכן ובאופן ישיר מול בית ההשקעות (היחידים שעושים שרירים בדמי הניהול הם אלטשולר שחם)

אשמח לשמוע את דעתכם בנושא.

תודה.

תגובתי באדום

פעם Clio b 2001 ידנית/Clio b Sport MK2 2003/פיאט פונטו 98

מגאן RS 225 למכירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוני, לא ילין ולא שחם לא היום מוכנים לדבר בכלל על דמי ניהול מבחינת זה take it or leave it אפילו לא 0.8.

כפי שציינתי בבסט אני מדבר על דמי נהיול של 0.9.

מיקה תודה על התגובה. התחלנו לבדוק לעומק את אפיק ההשקעה הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...