Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי איוניק - יום מובילי הדעה של "קארספורום"

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1857 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נצפתה היום לראשונה עיוני ברמת גימור Inspire - חישוקי 16" או 15" (לא זוכר) והיעדר משטח הטענה. בשאר הפרמטרים והפינוקים היא אמורה להיות זהה לרמת הגימור "פרימיום".

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 214
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עיכוב ארוך יחסית, במקור פרסמו שכבר במאי תתחיל הפצת רכבים לצבא ולפחות ממה שאני יודע עדיין לא זימנו כמויות גדולות של סגני אלופים לבצע החלפה.

משמח אותי שהצבא בחר לעבור לרכבים בטוחים יותר עם מערכות בטיחות אקטיביות. כבונוס האיוניק גם חסכונית וירוקה יותר מקודמתה בתפקיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעלי איוניק צריכים לקחת בחשבון שמ.צ יעצרו אותם לבדיקה שגרתית מרוב שהרכב נפוץ בארץ ולא כמו האטרא'ז שכיכב רק בצבא :wink:

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצפתה היום לראשונה עיוני ברמת גימור Inspire - חישוקי 16" או 15" (לא זוכר) והיעדר משטח הטענה. בשאר הפרמטרים והפינוקים היא אמורה להיות זהה לרמת הגימור "פרימיום".

ע"פ משרד והודעות שיצאו לעיתונות זה מכבר 99 יחידות עלו על הכביש עוד בחודש שעבר ונמסרו לצה"ל ע"י חברת AVIS.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

נראה שמתחיל לצוץ "revision" עדכני יותר של איוניק פרימיום בכבישים ; היום נצפתה לראשונה פרימיום ליסינג מהסדרות החדשות (רישוי 8 ספרות) עם DRL + אורות דרך פועלים ביחד. יתכן שבכלל מדובר ב hack של התקנה מקומית, אבל אני בספק - עד כה לא ניתן היה להפעיל גם את תאורת היום (DRL) + תאורת הדרך הרגילה במקביל, האחד תמיד ביטל את השני.

על הדרך אני תוהה אם פתרו בהן את בעיית הקרטועים המזדמנים של מנוע הבנזין ואת המזגן שמחליט שהוא פשוט מפסיק למזגן אבל נראה שעוד מוקדם להתרגש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

לפני כשבוע-שבועיים הייתי במרכז שרות מורשה יבואן של יונדאי, שמעתי את מנהל השרות מדריך את הצוות לגבי פרוצדורה חדשה כלשהי שעליהם לבצע לכל איוניק שנכנסת למוסך, ואורכה כשעתיים-שלוש, בנוסף לפרוצדורה אחרת שכבר הם מבצעים לכל האיוניק. אז כנראה שיש ריקולים שקטים כלשהם. בדוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מצב שנבדק הריקול הזה ; יש מצב שלא.

לפני חודשיים היה ריקול דומה מאוד עבור בעלי קיה נירו ומאחר והמכלולים אמורים להיות זהים ברמה של 1:1 אל מול אלו שבאיוניק, תהיתי מדוע מצד האיוניקיסטיים טרם צץ אחד שכזה.

Figures.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על הדרך אני תוהה אם פתרו בהן את בעיית הקרטועים המזדמנים של מנוע הבנזין ואת המזגן שמחליט שהוא פשוט מפסיק למזגן אבל נראה שעוד מוקדם להתרגש.

בחודשיים וכמעט 6 אלף ק"מ עוד לא הרגשתי דברים כאלה. אולי בתקופת ההרצה היה איזה קרטוע או שניים, ונקישה בגיר, אבל אחר כך זה הפסיק.

אצלי זה הדגם החדש עם מספר 8 ספרות.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יש את האיוניק למעלה משנה ו 12000 ק"מ

לא חוויתי שום חוויה שלילית הכל תקין וחלק

שעשיתי טיפול אמרו לי שהחליפו איזו גומיה במצמד

הבוחן אמר שהוא לא מבין למה מחליפים

גם מסנן אבק של המזגן החליפו כמובן בתשלום(:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יש את האיוניק למעלה משנה ו 12000 ק"מ

לא חוויתי שום חוויה שלילית הכל תקין וחלק

שעשיתי טיפול אמרו לי שהחליפו איזו גומיה במצמד

הבוחן אמר שהוא לא מבין למה מחליפים

גם מסנן אבק של המזגן החליפו כמובן בתשלום(:

שחכתי לציין שהגומיה במצמד - זה ריקול

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל מי שממש הרגיש לא טבעי הוא ההגה, ברמה של בעיה ממש.

ישנה הרגשה של תקלה, או חופש בלתי מוסבר, ומאוחר יותר הסתבר שזה נובע ממערכת שמירת הנתיב.

לאחר ניתוקה ההגה הרגיש טבעי בהרבה

בדיוק מהסיבה הזו, אני שונא מערכות שמתערבות לי בנהיגה. לא יכול לחשוב לרגע על מצב שבו איזה רובוט יחליט לי מה לעשות.

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בסה"כ עניין של קינפוג נכון - יש אפשרות שסטיה מנתיב תהיה מלווה בהתראה קולית בלבד או בשילוב עם פידבק קל/בינוני מההגה (ששואף להשאיר את הרכב בנתיב) או שתבוטל לחלוטין.

Sent from my Galaxy Note 9

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי בפוקוס גם יש מערכת KEYLESS, וגם אותי מעצבן שהיא רק 'חצי עבודה'. בפוקוס האירופאיות, יש גם חיישן מגע בידית של דלת הנהג, ואז באמת אין צורך למצוא את השלט בכלל, גם אם הוא בתיק. ברגע שהרכב 'מרגיש' שהשלט קרוב מאד לרכב, ויש נגיעה בידית (לא חיישן טביעת אצבע, סתם מגע), הדלתות נפתחות.

נכון. יצא לי לנהוג הקיץ על פורד גלקסי בצרפת ואכן הדלת נפתחת בנגיעה בידית. קצת בלבל אותי בהתחלה, אבל הבנתי שזה בגלל חיישן קרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1857 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...