Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שבוע מבצעים בהום סנטר!!!

tkamin
שימו לב! השרשור הזה בן 6998 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול בערב הייתי בהום-סנטר וראיתי שהם מתחילים השבוע (מהיום עד חמישי הבא) שבוע מבצעים על דברים לרכב, מחירים דווקא די זולים... כיסוי מושבים קומפלט -100 ש"J, קומפרסור ב-50 ש"ח וכו'... כשביקשתי לקנות מהבמצעים אז המוכרת המעצבנת אמרה לי שזה מתחיל רק ממחר (למרות שהם כבר תלו את המודעה..) אני שונא את המרובעות הזאת... :( לא נורא... נבקר שם במהלך השבוע :)

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה היה בהום סנטר מלחה - בירושלים. אני מניח שזה מבצע בכל הרשת..

לא ממש ראיתי מה יש, רק קניתי כיסוייים לרכב די יפים (תמונות בקרוב)

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר מבצעים אז תבדוק גם באוטו דיפו יוצאים השבוע במבצעים של מצברים לרכב, כיסוי מושבים, שמנים וכו' ...

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קומפרסור ניתן לקנות באוטודיפו ב-40 ש"ח, קומפרסור מצויין לניפוח פרייבטים.

כיסויים לרכב, עדיין לא ראיתי את העיתון (בדר"כ מפרסמים שם), אז אני לא יודע מה הם מוכרים, אבל באוטו דיפו תמיד יש סט יפה ב-120...

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממערב ראשון כן ישמבצעים, תוסף לרכב- 10 ש" מטלית לניגוב שמשה נגד אדים 10 שקל, גופיות שלpuma 100 שקל רדיו דיסק פשוט ב 400 ש"ח..ועודד...

Suzuki Jimny

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממערב ראשון כן ישמבצעים, תוסף לרכב- 10 ש" מטלית לניגוב שמשה נגד אדים 10 שקל, גופיות שלpuma 100 שקל רדיו דיסק פשוט ב 400 ש"ח..ועודד...
חח אצלנו מכרו את המטלית נגד אדים ב7 ש"ח לפני החורף וזה לא היה מבצע פרייארים.

הונדה סויויק 2002 מבסוט עד הגג! כי התקנתי עליו גגון והוא מכועררר...:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בהום סנטר וגם בקנה ובכה

ה"מבצעים" שם עדיין יקרים מאד יחסית לחנוייות "עממיות".

לדוגמה

מבצע בקנה ובכה

נוזל קירור PRESTONE צהוב

49 ש"ח

100 מטר משם בחנות חלפים לרכב

בלי מבצע

42 ש"ח.

לירושלמים

כדאי לבקר אצל ירוחם יחזקאל

או אצל אמי פרטס

שניהם ברח בעלי המלאכה

שניהם פרסים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדוגמה

מבצע בקנה ובכה

נוזל קירור PRESTONE צהוב

49 ש"ח

מבצע עלק..

לא רק שמדובר בכמות קטנה יחסית-(פחות מ4 ליטר),אלא גם ניתן להשיג את אותו מוצר סביב 30 ש"ח אצל חברינו הפרסים ביצחק שדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חשבתי לקנות תכיסועים לרכב ב 100 שח

רק שאחרי זה הבנתי שהם לא איכותיים בכלל למרות שהם יפים , יהיה בהם חור אחרי כמה חודשים בגלל שהם דקים מאד

אם כבר אז עדיף ללכת על אלה ב 160 שח

דגם

PARADISE

------ CLUBBER IN SEARCH OF THE PERFECT SOUND -------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6998 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...