Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למשתמש הפשוט של המחשב הבייתי - המלצה על מיני PC.

CartMan2oo5
שימו לב! השרשור הזה בן 2571 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב, אז כפי שפרסמתי באחד השרשורים חיפשתי לעבור למחשב בייתי זול שהוא מיני PC.

למי שהשימושים שלו כמו שלי - גלישה בדפדפן, יוטוב סרטים מוזיקה וקצת קודי, ממליץ לכם להיפטר מהקופסאה הגדולה שיש לכם ולעבור למיני PC:

http://www.geekbuying.com/item/Vorke-V1-Intel-Celeron-J3160-4G-64G-MINI-PC-802-11b-g-n-Gigabit-LAN-Bluetooth4-0-HDMI---Black-367582.html

כרגע הוא במחיר מבצע ומאוד זול, כ600 שקלים (במידה ולא יתפס במכס)

בעל מעבד אינטל J3160 שהוא הכי חדיש מבחינת הקופסאות מיני פיסי.

מגיע עם 4 ג'יגה ראם ADATA מסוג DDR3L 1600MHz.

מגיע עם אכסון מובנה mSATA עם קיבולת של 64 ג'יגה שעליו מותקנת מערכת הפעלה WIN10.

בעל חריץ הרחבה MicroSD שכרגע קיים כבר כרטיס בקיבולת 200GB.

אפשרות להוסיף כונן SSD ללא הגבת מקום, או לחילופין כונן רגיל של נייד בגודל 2.5 עם הגבלה ל ג'יגה אחד.

מעבד גרפי Intel HD 400.

* ניתן להרחיב את זיכרון הRAM מ4 ג'יגה ל8 ג'יגה, אבל זה מצריך לקנות סלוט של 8 ג'יגה ואת ה4 הקיים לזרוק\למכור, יש במכשיר מקום לכרטיס RAM אחד בלבד.

התלבטתי בין Beelink BT7 - VOYO V3 - Minix Z83

בסוף אחרי סקר שוק נרחב מאוד החלטתי ללכת על הVorke v1, הסיבות הן אפשרות הרחבת זיכרון RAM, אפשרות הוספת SSD/HDD, חיבור VGA, מעבד הכי מתקדם וכמובן כולם עולים בערך 200 דולר, כרגע הVorke במחיר מבצע של 155 דולר.

בכל מקרה, הסקרים והכתבות נותנות ביקורות מעולות ושבחים, המוצר הוזמן לא מזמן וצריך להגיע, אעדכן למי שמתעניין לדעת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע אם כדאי

יש קופסאות מחשב רגילות שהם ממש קטנות יחסית לנפח שלהם

לא מדובר באיזה משרד שיווקי אלא בסה"כ מחשב לבית... (ואם שיווקי אז תמיד יש את ALL IN ONE כאופציה עדיפה...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחפש מיני PC בסיסי. יריץ YouTube וקצת גלישה. האם יש משהו במחיר של עד 200-250 שקל כולל חיבור vga?

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

שום צבא שבעולם לא יעצור אותי מלעשות פרצלציה מהפרצוף של הקונצרטינה הזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחפש מיני PC בסיסי. יריץ YouTube וקצת גלישה. האם יש משהו במחיר של עד 200-250 שקל כולל חיבור vga?

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

אם מוכן להתפשר על מערכת אנדרואיד יש לך יותר אופציות.

כמו זאת:

http://www.ebay.com/itm/122216811712?_trksid=p2060353.m2749.l2649&var=422512653338&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

TV BOX עם נתונים מצוינים

תוסיף את המעביר הזה - HDMI TO VGA

http://www.ebay.com/itm/1080P-HDMI-Male-to-VGA-Female-Video-Converter-Adapter-Cable-for-PC-DVD-HDTV-TV-/172370396727?hash=item2822138637:g:QBEAAOSwLF1X-8ka

ויש לך אחלה מוצר בשביל קודי יוטיוב ודפדפן במחיר שציינת

אני הזמנתי אותו לחבר התקנתי קודי בדקתי סרטונים ביו טיוב בדקתי דפדפן הכל עובד חלק ומהיר.

מוצר מומלץ

טל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שלא ניסיתי, אני לא מצליח להרגיש בנוחות כשאני גולש בדפדפן דרך אנדרואיד.. בעיקר מMINI PC.

אם זה רק גלישה בלבד ויוטיוב, אני מאמין שזה יענה לך על הדרישות:

http://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_580666.html

כרגע במחיר של 295 שקלים במקום 360

בנוגע לVGA זאת בעיה אבל תוכל להסתפק במתאם:

http://www.ebay.com/itm/Premium-1080P-HDMI2VGA-MINI-HDMI-To-VGA-Audio-Video-HDTV-Converter-Adapter-HDV-/122140442395?hash=item1c70233f1b:g:T~IAAOSwzaJX30Ax

לפני הקניה חפש ביקורות באינטרנט.

עריכה אחרונה על ידי CartMan2oo5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע אם כדאי

יש קופסאות מחשב רגילות שהם ממש קטנות יחסית לנפח שלהם

לא מדובר באיזה משרד שיווקי אלא בסה"כ מחשב לבית... (ואם שיווקי אז תמיד יש את ALL IN ONE כאופציה עדיפה...)

למשתמש הפשוט כמוני, אתה לא תמצא מארז חדש במחיר הזה, למי שאין לו שימושים מיוחדים במחשב לדעתי הגודל משחק תפקיד דיי גדול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

טוב אז אחרי שימוש תקופתי - אני ממליץ בחום!

עובד מעולה, חלק ומהר. הותקן בנוסף SSD בנפח 240 ג'יגה ועוד כרטיס זיכרון 64 ג'יגה.

המחשב הנייח הלך לפירוקיה, בזכות המחשב החדש אפשרתי לעצמי להעיף את השולחן מחשב הקודם ולקנות אחד חדש קטן וקומפקטי שבכלל מיועד למחשב נייד.

שוב, מי שהשימושים שלו בסיסיים כמו שלי - דפדפף, מוזיקה, סרטים, קודי וקצת משחקים קלים להעביר את הזמן, זאת המכונה בשבילו.

מה שכן בין הבודדים שתומך גם בVGA (מה שלכרגע חסך לי לקנות מסך חדש) ובהרחבת זיכרון RAM+מקום לSSD בנוסף לחריץ הרחבה של הכרטיס זיכרון MICRO SD.

צירפתי תמונה של המחשב החדש, ביחד עם השולחן החדש :)

IMG_0195.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל מה כרטיס זיכרון, אם יש ssd?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...