Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב מיני/סופר-מיני עד 55K

or_b7
שימו לב! השרשור הזה בן 2656 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני מתלבט לגבי קניית רכב יד שנייה, אוטומט, אופי הנסיעות - בעיקר בעיר ופעם בשבועיים+- להורים בצפון (100 ק״מ לכיוון), לא עובר את ה15K ק״מ בשנה, אני רווק ולכן אין חשיבות למושבים מאחור, אפשר לעבור קצת את התקציב וגם לא חייב להגיע אל הגבול העליון אם אין צורך.

רכבי מיני -

* קיה פיקנטו 2012-2014

* יונדאי i10 - דגם חדש בשנת 2014, מרגיש יותר טוב ומודרני מהפיקנטו, דגם ה1.25 בגלל הנסיעות לצפון

רכבי סופר מיני -

* יונדאי i20 - יותר מסיבי, אבל דגם וותיק על הכביש ומרגיש פחות מודרני

* סוזוקי סוויפט - כנ״ל

בגדול, ההתלבטות היא בין מיני לסופר-מיני, כאשר השאלה היא האם רכב מיני (~85 כ״ס) יספק אותי בנסיעות לצפון פעם בכמה שבועות וכן האם הרכבים האלה מספיק בטוחים, ומצד שני, רכבי סופר-מיני יעלו יותר כסף (ביטוחים, טיפולים וכד׳) והדגמים הרלוונטיים הם יחסית מיושנים.

כרגע הנטייה שלי היא לכיוון יונדאי i10 דגם 1.25 סופרים, אבל השאלה היא האם הוא באמת עדיף לצרכי על פני רכבי סופר-מיני במחירים דומים.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצרכים שלך רכב מיני במיוחד הגירסאות האוטומטיות יספקו בהחלט.

בין הפיקנטו ליודנאי הייתי הולך על היונדאי,הסלון משולב 2 צבעים נעים יותר,לטעמי המושבים תומכים יותר ותא מטען גדול יותר.

קח בחשבון שב 65 אלף יש לך את הספארק 0 ק"מ שתהיה חזקה יותר אבל פחות מאובזרת אבל חדשה!

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע להגיד איזה דגם אני מקבל במחיר הזה?

ובכל מקרה, השיקול הוא העלות השנתית כולל כל המרכיבים, אני מניח שירידת הערך של ספארק חדשה תהיה גבוהה משמעותית מירידת ערך של i10 בת שנתיים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספארק ברמת איבזור lt הפשוטה.

לא יודע לגבי ירידות ערך תנסה להיסתכל לפי המחירון אם כי הספארק די חדשה בשוק אבל די מצליחה במכירות כך שאולי לא תסבול מירידה חזקה מידי לעומת המתחרות.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יכול לדבר על היונדאי אבל פיקנטו יש לי כבר שנתיים ואני חורש עליה צפון ודרום והיא עושה הכל בלי לגמגם והיא מאוד נוחה עם שני הורים ושני ילדים מאחורה.

בדילמה דומה הלכתי על הפיקנטו ואני מאוד מרוצה מהבחירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שמדובר על הגרסה עם מנוע 1.0 כך שפחות רלוונטי
C

65 זאת האוטומטית עם מנוע 1.4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר מעניין, באתר הרשמי כתוב החל מ72K לאוטומטית, מדובר בהנחה שמקבלים בסניף? אתה יודע כמה עולה דגם הLT+?

התלבטות נוספת לגבי מכוניות המיני הוא נושא הבטיחות, כמה אני צריך לחשוש מהנושא הזה בהשוואה לסופר-מיני?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

73 במקום 79.900 זה המחיר המלא של LT+ לכן ב73 זאת הLT+ די מאובזרת.

מבחינת בטיחות לא הייתי דואג,הספארק רכב חדש וקיבל 4 כוכבי בטיחות בEURONCAP.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי בספארק המאובזרת החדשה בנסיעת מבחן לפני שקניתי רכב בחודשים האחרונים. לי הרכב הרגיש מאוד כבד (לא יודע למה כי יש לו מנוע די חזק למשקל, אולי הגיר מסרס אותו).

בסופו של דבר קניתי מאזדה 2 יד שניה מהדגם הקודם, ממליץ.

יש לציין שהייתרונות שיהיו לספארק זה אבזור והמערכת שמתחברת לאייפון\אנדרואיד וכמובן זה שהרכב חסכוי יותר (לא יודע כמה אתה נוסע ואם זה משמעותי עבורך).

עריכה אחרונה על ידי wa11a

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהרגשת זאת בגלל שהתיבה רציפה אבל נותנת תחושה כאילו יש הילוכים אני גם שמתי לב שכאילו יש מחסומים כאלה והייתי מעגיף רתיפה רגילה אבל בפועל אם לוחצים היא נוסעת יפה,פשוט צריך להתרגל קצת לגיר השונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

האם גיר אוטומטי הוא תנאי הכרחי או שגם רכב עם תיבת הילוכים ידנית בא בחשבון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2656 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...