Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה ההבדל בין המגבים BOSCH AeroECO ל- BOSCH AEROTWIN?

mo2013
שימו לב! השרשור הזה בן 1532 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 81
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מצאתי סרטון מסויים מלפניי כמה שנים טובות, שמסביר כביכול את ההבדלים, חיפוש זריז לא התעמקתי:

מניח שאפשר למצוא הבדלים מינוריים כאלו ואחרים, אולי במספר פרמטרים של המגב.

בסופו של יום תלוי מה המחיר, אני יודע שאפשר למצוא זוג AEROTWIN ב 120-130 שקלים השאלה כמה ה ECO עולים, אם ההפרש משמעותי, ההחלטה ברורה ואם לא, אולי שווה לקחת את הדגם הטוב יותר.

(לא יודע מה מבחינת הרעש, השחיקה היחסית, איכות הניגוב לאחר X חודשים אחד לעומת השני ללא טיפול בהם וכו').

כך או כך, במידה והרכב שלך חונה תחת השמש ובחניה לא מקורה במשך כל השנה, ככל הנראה שזה לא הולך לשנות לך יותר מדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שההבדל הוא לא רק במחיר.

אני לא יודע מה ההבדל בלהב, אבל ישנו הבדל בצורת חיבור לחיבור U.

בארוטווין היה תפס שנסגר על הזרוע ואילו בארו אקו הוו סתם מחליק על המגב ולא סוגר אותו.

בנוסף הארוטווין ניגבו מעולה והחזיקו בערך שנתיים, ואילו הארו אקו גם כחדשים לא משהו בכלל ומשאירים סימנים גם לאחר שהייתי צריך לרדת ממידה 26 ל24 (כי ב26 הם בכלל לא ניגבו שליש חלון).

אני אישית לא מרוצה מהארו אקו.

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי הסיליקון של בוש החזיקו שנה, התחילו למרוח מלא עכשיו משום מה, או שהשמשה ממש מלוכלכת.

אם במידה ואכן זמנם עבר - לא שווים 120 ש"ח (הרכב חונה בחניה מקורה רוב הזמן)

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע יש לי את ה BOSCH AEROTWIN החזיקו לי שנה ואז התחילו למרוח מים ועכשיו לפני החורף החלפתי אותם באחריות בחדשים.

Mazda 3 2006 1.6L - SOLD

Hyundai Coupe 2008 2.7L Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לאכזבה היחסית מבוש AEROTWIN , תוך פחות משנה התחילו למרוח והוחלפו באחריות.

עם זאת בילו את רוב חייהם בשמש בדרום הארץ,

ומגבים עלומי שם ב20 ש"ח שהחליפו אותם, התחילו למרוח ולהרעיש מאוד תוך חודשיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה נסגר עם הבוש AEROTWIN?

גם יקר, גם תקלות כאמור אצלי בצד הנהג מורח מהיום הראשון.

באחת החנויות מסרו לי שהאיכות שלהם לא מה שהייתה פעם. יש למישהו מידע אם זה נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלי החזיקו שנתיים בדיוק, החורף הם מנגבים פחות טוב ומשאירים סימני מים על חלק מהשמשה.

ניגשתי היום לאוטו דיפו כדי לקנות זוג חדש אבל לטענת הבחור שעובד שם הם החזירו את כל המלאי של האירו טווין ומעכשיו ימכרו רק את האקו.

בנתיים דחיתי את ההחלפה ואני אחפש בחנות אחרת, ניסה להמליץ על מגבים של איפון אבל בנתיים ויתרתי.

הם התחילו למכור גם מגבים קטנים יותר של הדר רוזן לחלון האחורי, שלי מנגב בסדר אבל חורק וגם בפביה של אחותי צריך אחד חדש, למישהו יש ניסיון איתם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלי מחזיקים מגבים לפחות שנתיים. ולא,אני לא קונה בוש אלא מגבים איכותיים (60 ש"ח)

שעושים עבודה מעולה ללא מריחות/רעשים/חריקות. ( מה שהזולים עושים)

למה זה מחזיק שנתיים?

1. קונה סוג טוב/איכותי.

2. מקפיד לא להפעיל אותם על שמשה מטונפת. (זו אחת הסיבות לשחיקה מואצת)

3. הרכב שלי לרוב נקי כך שכמעט ולא משתמש במגבים.

4. הקפדה על ניקוי מגבים, גם תורם לאריכות חי הגומי.

חשוב להפנים,

שימוש קבוע במגבים לניקוי שמשות (מה שרבים נוהגים לעשות) לא רק גורם לשחיקת המגבים

אלא שורט את השמשה על הדרך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד הדברים שהרוב כאן שוכחים, זה כל מי שחונה רוב השנה תחת השמש = בלאי מואץ פי כמה וכמה וזאת הסיבה גם שחלק כאן שורדים יותר מאחרים. (במקוריים יש מדבקת UV וכו' שיכולה לתת אינדיקציה לרמת השחיקה שלהם מול השמש).

בנוסף, המון שוכחים, גם בשטיפה של הרכב בקיץ מדי שבוע וכו', להרים את המגבים, לנקות אותם היטב עם סמרטוט, לעבור מספר פעמים ורואים כמה "שחור" יורד מהם וכמובן, להאריך את חייהם קצת.

רכשתי את BOSCH AEROTWIN שלשום, אוכל לתת פידבק בעוד שנה לדוגמא, כיצד הם לעומת המקוריים של פורד באותם תנאי אחזקה (שבארץ עולים 100-130 למגב! בודד או לחלופין צריך להזמין מהרשת).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1532 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...