Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה ההבדל בין המגבים BOSCH AeroECO ל- BOSCH AEROTWIN?

mo2013
שימו לב! השרשור הזה בן 1532 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חודש מאוחר יותר...
  • תגובות 81
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

המגבים שלי הגיעו לסוף חייהם (המקוריים שהגיעו עם הסיויק שרכשתי באמצע 2018 מהחברה) ומראים סימני מריחה רציניים.

מקוריים של הונדה עולים כ300 שקלים (במוסך מורשה).

למישהו יש המלצה על תואמים לסיויק? או לפחות, איך אני יכול לדעת מה המידות של המגבים שלי כדי שאדע לחפש תחליף לבד.

(חשבתי על בוש אייקון, מה אומרים?)

*אני מבקר בתדירות גבוהה בארצות הברית. יכול לרכוש גם שם.

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי לסיוויק 2014 של אשתי לפני שבועיים זוג מגבי Bosch AeroEco חדשים באוטו דיפו ב 95 ש"ח, הם מגיעים בגדלים שונים תואמים למקור, ועם מתאמים לחיבורים של מוטות המתכת של הרכב.

ממליץ מאוד!

עריכה אחרונה על ידי makinen456

Current: Seat Ateca 2019 1.4T (150HP) DSG7

Previous: VW Polo V 2012 1.4L (85HP) Manual Gear ---> VW Golf VII 2013 1.4T (122HP) DSG7 ---> VW Golf VII 2015 1.4T (150HP) DSG7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

די קטלו אותם פה לאורך השרשור.

הם לא עושים רעשים? לא משאירים סימני מריחה בכלל?

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על הסיוויק הם עדיין חדשים יחסית, אבל מותקנים אצלי זוג AeroEco נוסף גם על הגולף שלי עוד מהחורף הקודם (יותר משנה) והם עדיין עובדים מצוין, לא חורקים / מרעישים / מורחים.

Current: Seat Ateca 2019 1.4T (150HP) DSG7

Previous: VW Polo V 2012 1.4L (85HP) Manual Gear ---> VW Golf VII 2013 1.4T (122HP) DSG7 ---> VW Golf VII 2015 1.4T (150HP) DSG7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב אחד רכשתי שנה שעברה זוג באוטודיפו.

מורחים וחורקים. הוחלפו בזוג פשוט של vision.

לפני שידעתי את זה רכשתי זוג לרכב השני - הם עובדים טוב, אבל אם התוחלת חיים שלהם זה חורף אחד - חבל על הכסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1532 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...