Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אנשים הפסדתם....

kobyiso
שימו לב! השרשור הזה בן 7864 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחר יצא מוצלחת לכוון מחלף קסם מהרצליה היקרה ותדלוק של המיפלצת

חנכנו את חוצה ישראל ב 160+ ואחרי טעות בכניסה נכנסו בביטחה לאתר קארטינג נחשונים בתקווה שלאחר איחור גס של 20 דקות החברה לא עלו למקצה בלעדנו.

בתדהמה גילנו שם רק את ירון ו אמיר.......... הכיצד איפה כל החברה של הפורום?!?!?

לסיכום אנחנו בילנו בצורה מדהימה לאחר שירון עשה לכולם בית ספר ולביו התמקצע ב דריפטים שאחר כך כמעט עלו לנו בחיים שזה כבר סיפור אחר.....

לסיכום ...

היה ממש ממש בן זונה וכן מי שלא טרח להגיע באמת הפסיד....

שלכם

קובי....

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

If you don't chew Big Red, then f-*bleep* you.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:twisted: אני בטוח שלכולם פה היו מיליון דברים אחרים לעשות :twisted:

העיקר שביקשתם מפגש.

מפורום ש(איכשהו, וגם זה מוטל בספק לאור אתמול)מכבד את עצמו הייתי מצפה ליותר מארבעה אנשים במפגש קארטינג.

ואני גם זכיתי בכבוד של נסיעה במוסטנג אחת, כחולה, יפה, מדהימה... מרגע שהדוושה נלחצת ועד הרגע שהצמיגים מפסיקים לפרפר מגיעים לסביבות 100 כבר... פאקינג חוויה מתקנת... ועוד הוצאתי את הראש מהחלון כלא מאמין לחתיכות הגומי שעפו שם באויר וכמובן כמויות העשן...גו מוסטאאאאנגגגגגג!!!!

_\"""""""/_

0|||||||0]

|_|-+-|_|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאמין או לא...

אבל יש אנשים שיש להם מה לעשות...עבודה...אישה...חברה..ילדים...לא תמיד נוח להגיע למפגשים...חבל רק שלא טרחת לבדוק לפני מי מגיע ואז לא הית מתאכזב כי כידוע...כגודל הציפיות...

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקיצר אנשים... באמת הפסדתם אחלה נסיעה ( בקארטינג) וירון מפציץ בסיבובים . כיף לא נורמאלי ופעם ראשונה שניסיתי.

ואכזבה מצד הנוככים שהיו ונהנו משתי סיבובים בהפרשים גדולים ( הידים כואבות... עד עכשיו :)

וישיבה איכותית וזיוני שכל על מכוניות בבורגר קינג הקרוב......

נקווה להיענות גבוה יותר בעתיד..... כי היה ממש כיף ואם היו אפילו עוד שלושה אנשים היה

הרבה יותר 8)

ועכשיו לסיפור

חזרנו הביתה והחבאנו את המפלצת ולקחנו רכב 1600 אוטומט נפוץ ואפור.... ניקרא לו לנטיס.......

נוסעים לנו לכיוון תל אביב דרך רמת השרון..... ופתאום קולטים גולף משופרת בכבדות ( דור שלישי CL 1800 אולי... עם אגזוז וערסים ) :) אני מחייך ועוקף אותם ... הם כמובן מתלהבים ומתחילים להרעיש עם האוטו כאילו זה לפחות פרארי והם שומאכרים קטנים....

ביציאה ימינה לכביש 5 מתל אביב שנינו מאיצים לפניה ( אני כמובן עוזב את הקטנוניות של להאט ) בולם ומעביר משקל ימינה כדי לקחת את הפניה ומחלט להאט עקב פרט טכני קטן ( מסחרית של סיאט במהירות 40 בערך ) באיזה דריפט מופרע ......ובלימה מפורעת יותר ( בשלב הזה הערסים מגיעים אחרי כמה שניות בשוק טוטאלי ונותנים לי לעבור בשקט אל עבר השיוט החביב במאה על איילון )

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבאמת היה להם דברים חשובים לעשות

ירון, לי היתה בעיה רצינית

באתי לצאת בסביבות 6:40 לכיוון נחשונים (מאשקלון)

מסתבר שהיו פקקים עצומים ובחיים לא הייתי מגיע, והחלטתי לוותר

יובל, שמצפה למפגש הבא :cry:

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרעיון הוא שפשוט אנשים הפסידו וחשבונו שאנחנו יותר חברה מאוחדים לשם מיפגש...

לכל אחד יש ת הצרות שלו...

מפנים זמן

If you don't chew Big Red, then f-*bleep* you.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ירון צודק במאה אחוז , כל אחד יכול לנסות לפנות קצת זמן (אפילו שאני ישנתי בבסיס :( )

הצעה שלי זה לארגן רשימה קטנה של מי מגיע יום קודם .

בכל מקרה כל הכבוד על היוזמה 8) אל תתיאש .

דוד.

HU - RFX 9210

AMP - SONY XM-222

SPL 500W MONOBLOCK

REAR - KENWOOD KFC M6930

COMPONENT - MOREL DOTECH 6 MK2

SUB - BAZOOKA 10 " ELW1014

הותקן בsound FX .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובנוסף המפגשים הם בדרך כלל בסופשבוע

ביום חמישי..