Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זה בקשר למפעל של פראררי ולמבורגיני ובכלל למפעלים של באיטליה..

SILVER BOY
שימו לב! השרשור הזה בן 7000 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שמעו אני בחופש הגדול נוסע לאיטליה והייתי רוצה לבקר במפעל של פראררי ו/או למבורגיני ו/או אוטו איטלקי אחר...אני אשמח אם אקבל את הכתובת של המפעל...

תודה מראש,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזראטי פרארי ולמבורגיני כולם נמצאים קרוב לעיר מודנה, כ-200 ק"מ דרומית למילנו.

למבורגיני נמצאת בסנטה אגאתה, מספר קילומטרים צפון מזרחית למודנה, על הכביש (לא המהיר) לכיוון פדובה. הכניסה חינם, מוזיאון קטן אבל יפה.

מזארטי נמצאת בכניסה לעיר מודנה ממש, על אותו הכביש.

פרארי נמצאת במאראנלו, מספר קילומטרים דרומית למודנה, הכניסה עולה כסף, אני לא הייתי אבל שמעתי ביקורות מאוכזבות (הרבה F1 מעט פרארי קלאסיות).

בכל מקרה, את הכתובות המדוייקות ופרטים נוספים תוכל לקבל במרכז המבקרים בעיר העתיקה במודנה.

מוזיאון של אלפא נמצא צפונית למילנו כ-20 ק"מ, שמעתי ממישהו שהיה שזה מוזיאון הרכב הכי טוב שהוא מצא באיטליה. הכניסה חינם: http://www.alfaromeo.com/cgi-bin/pbrand.dll/ALFAROMEO_COM/history/history.jsp?BV_SessionID=@@@@0440364483.1108682556@@@@&BV_EngineID=cccdadddlildlgicefecejgdfiidghn.0&categoryOID=-1073751281&contentOID=1073823058

(add lightness' (Colin Chapman'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרווחת הקהל - הנה לינק ממצה שמצאתי אחרי חצי דקה בגוגל :

http://www.ferrariclub.com/faq/factory.html

נא להשתמש במנועי החיפוש שבאינטרנט עבור חיפוש כתובות , תמונות וכו' - אנחנו לא שירות מודיעין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7000 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...