Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא רומאו גולייטה חדשה

am1t
שימו לב! השרשור הזה בן 2699 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בעיקר שמעתי למה לא לקנות הרכב..אולי תוכלו לעזור לי מניסיון אישי להפריך חלק מהלא

ומי שייעץ לי כן לקנות הם חולי אלפא ככה שדעתם משובשת וכנראה שיבשו גם את שלי.

אחרי נסיעה אך ורק על יפניות רגילות בא לי להתרגש ואחרי נסיעת מבחן על כל מיני רכבים כשנסעתי על הגולייטה באמת התרגשתי. (נסעתי על הדגם קומפיטציונה sr העסקה על קומפיטציונה)

אנחנו כרגע פונים לכיוון שתי עסקאות המימון ״בלון״ שבשני הרכבים נשאיר כ50% מערך הרכב לסוף תקופה.

(הרכב השני איי20 לאישה במחיר נמוך מ800 ש״ח לחודש לאחר מקדמה).

המבצע על הגולייטה מוריד את מחירה ל165k ״על הכביש״ כאשר לאחר מקדמה יוצא לנו החזר של 1200~ ש״ח בחודש.

דברים שברצוני לדעת:

-מחיר טיפולים תקופתיים, ביחס לשאר הרכבים בקטגוריה. (נאמר לי שהם גבוהים משמעותית, ואם יש צורך בהחלפה של חלק אז אני בבעיה)

-מחיר ביטוח (עבר נקי גיל 27+). (נאמר לי 6צפונה קל)

-לגבי כל רעיון עסקת בלון שתשאיר לי בסוף תקופה לשלם ~ 95k (לפי הסתכלות במחירון הרכב מאבד המון מערכו, אבל כמו שאמרתי אני יודע שיש הרבה הסיבות למה לא חח).

-נאמר לי שהרכב בקושי נמכר בשוק הפרטי ואם כן בכמה אחוזים מתחת למחירון. (תמיד יש את הבודדים שמוכרים ב70אלף מעל מחירון, אני מדבר על הרוב)

-אולי כדאי יד שנייה?, רכב אחר?

וזהו בעיקרון.

עריכה אחרונה על ידי am1t
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שידוע לי (ויכול להיות שאני לא מעודכן) הג'וליטות אכן נמכרות 10-20 אלף מתחת למחירון בקלות - לכן לך כקונה עדיף בהרבה לקנות יד שנייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין כלום בג'ולייטות אז אני מתייחס רק לפן הכלכלי של השאלה.

באופן כללי, רכב ב-165 לאדם בן 27 נראה לי יקר, אלא אם אתה באמת באחוזים המאוד בודדים מבחינת כישרון והכנסה, או שיש לך גיבוי כלכלי חזק מאוד מההורים.

יותר בפירוט - איך תשלם את יתרת הסכום בסוף התקופה? אם אין לך, לא הייתי נכנס לזה.

דעתי המאוד אישית היא שממש לא חייבים רכב חדש, בטח לא בגיל 27. אתה מנסה לקנות 2 רכבים חדשים במקביל, אחד מהם מאוד יקר. אם אתה מגרד את קצה גבול היכולת הכלכלית שלך בשביל זה (שוב, לדעתי האישית) - תברח מזה כמו מאש. כל בעיה הכי קטנה (פיטורים, משבר כלכלי, תאונה, מחלה) יכניסו אותך לחובות. זה באמת שווה את זה?

אם אתה יכול קנה אחת בת 3-4 שנים בפחות מ-100. אם לא, יש רכבים מאוד מוצלחים גם בפחות מזה.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר להאשים אותך, גם אני משובש כמוך.

מצטרף להמלצות לקנות אחת מיד שנייה.. עדיף לך במצבך כרגע.

ראיתי היום בפורום בחור שמוכר ג'ולייטה שחורה מטופלת ושמורה לעילא ולעילא.

אז תרד קצת בשנתון ותהיה יד שלישית - אבל תחסוך הרבה כסף.

Hyundai Kona 2023 1.6T

I did not lose my mind, it was mine to give away

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזיק ג'ולייטה כ 4 שנים ונהנה מאוד, קבלתי את הרכב חדש מהחברה.

הטיפולים רגילים, ובמחיר ממוצע כשל שאר הרכבים במשפחה.

הביטוחים מקיף + חובה כ 5.500. נהגים עם רישיון מעל 5 שנים.

(כדאי לבדוק מחירי ביטוח לפני הקניה, מאחר ולכל אדם פרופיל ביטוחי שונה)

גם אני נגד הלוואות לרכב,הייתי בודק רכב יד 2, אבל כל אחד עם השיקולים שלו.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע כאילו ההחלטה הנכונה עבורך היא ג'ולייטה יד2 ועסקת אוויס אקספרס (או מתווה דומה) עבור רכב מהקבוצה של I20. תריץ חיפוש על מה זה אוויס אקספרס

כולם בכפר עם AK ורק אתה עם קפצונים ?

זה לא קצת דפוק ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלכלית רכב חדש זה לא משתלם באופן כללי - תמיד כמעט משומש קלות עדיף,

אבל זה עיניין של רגש גם כמו שאמרת..וכיף יותר להוציא רכב חדש מהחברה..שאתה הראשון שנוהג עליו - דעתי בכל מקרה.

אם אתה זקוק למימון רב בשביל לקנות את הרכב אולי באמת המצב לא מתאים לך - אם בסוף העיסקה לא יהיה לך איך לשלם את ההפרש זה מסוכן לך מאוד - חייב להיות עם חוסן כלכלי,אי אפשר לחזות את מצב השוק.

אם תוכל לפרט את הצרכים מכל אחת מהמכוניות(כמות נוסעים וגילאים,קילומטרז ומה חשוב לך בתאלכס) תקציב ראשוני וכו' - יהיה יותר קל לכוון אותך.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגילאים זה 27+. מחפשים משהו שיהיה נוח גם בהתרחבות המשפחה, עלות טיפולים וביטוח סבירים ורכב שלא ידוע עליו מחלות כלשהם שגורמות לו לבקר במוסך לעיתים תכופות.

הרכב צפוי בחמישה ימי עבודה בשבוע לעבור בערך 100קמ ליום. בעיקר פקקים.

הרכב השני צפוי לעבור אותה דרך רק פחות פקקים.

החלטנו בכל מקרה לא לרכוש רכב במכה אחת אלא רק במימון. פשוט נכוון להחזר חודשי נמוך יותר וסוף תקופה נמוך שנוכל לעמוד בו.

מקדמה לשני הרכבים בערך 20+\- לכל אחד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנה ג'ולייטה משומשת ממשוגע, ורכב שגרתי ולא יקר לגרושתך לעתיד.

חבל על הכסף על חדש, הבלון זו פצצת זמן עם המחירונים של האיטלקיות.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם הגולייטה השלישית שלי; כולן נרכשו עם מימון כי אני מאמין שרכב זו הוצאה חודשית שוטפת ולא השקעה - אבל כל אחד ותפיסותיו.

שתי הקודמות נמכרו בלי בעיה אבל בגלל שהמחירון חוטף חזק קל למכור.

טיפולים רגילים.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אבל אם המחירון בעת המכירה נמוך מיתרת ההלוואה אתה מגלגל את ההפרש לעסקה הבאה.

לא קשור לתפיסה.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלפי הבנתי מחיר הגולייטה לאחר 3 שנים הוא באזור ה95k (אולי יותר?)

שאם נגיד את האמת שאני מגיע לאחר 3 שנים לטרייד אין אני נמצא במצב שאין לי כסף לגלגל לקנייה חדשה אולי רק במידה שיש מבצע כמו עכשיו של 20- במחיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2699 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...