Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

היעדר רמקולים אחוריים באסטרה - מה נדרש לעשות כדי להוסיף?

bnsagi
שימו לב! השרשור הזה בן 2699 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

לאחרונה רכשתי אופל אסטרה שנת 2014.

לאחר הקנייה הופתעתי לגלות שאמנם יש "הכנה" לרמקולים בדלתות האחוריות, אבל לא בוקע משם שמע בכלל.

חיצונית זה נראה כאילו יש, אבל להבנתי הסירו את הרמקולים האחוריים או ביטלו אותם.

ברכב מותקנת מערכת מולטימדיה מהסוג שבתמונה המצורפת.

השאלות שלי כדלקמן:

1. איך אני יודע אם יש או אין רמקולים אחוריים?

2. במידה ואין - מה צריך לעשות כדי להוסיף רמקולים מאחורה? האם נדרש "לפתוח" את האופציה דרך מוסך יבואן או משהו דומה?

3. כמה צריך לעלות דבר כזה בערך לרמקולים טובים + התקנה (לא מחפש סאב וכד', סתם עוד שני רמקולים מאחורה כדי לאזן את השמע).

Car-Stereo-GPS-Navigation-for-Opel-Astra-J-2010-Vauxhall-7-Radio-RDS-DVD-Player-Multimedia.jpg

Hyundai Kona 2023 1.6T

I did not lose my mind, it was mine to give away

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. איך אני יודע אם יש או אין רמקולים אחוריים?

2. במידה ואין - מה צריך לעשות כדי להוסיף רמקולים מאחורה? האם נדרש "לפתוח" את האופציה דרך מוסך יבואן או משהו דומה?

3. כמה צריך לעלות דבר כזה בערך לרמקולים טובים + התקנה (לא מחפש סאב וכד', סתם עוד שני רמקולים מאחורה כדי לאזן את השמע).

1. תוריד את הדיפון ותבדוק אם יש רמקול. אתה גם יכול להיות יצירתי ולהאיר פנס לתוך הגריל של הרמקול ולראות אם יש שם משהו.

2. נדרש לפתוח את הדלת ולהעביר חיווט במידה ולא קיים

3. זה ממש לא יאזן לך את חווית השמע. אם אתה מעוניין לשפר חווית שמע תשדרג את הרמקולים הקדמיים, תעשה בידוד קל בדלתות ואף אולי גם מגבר קטן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובה, ותודה למנהל שערך את ההודעה אחרי שאני לא הצלחתי :)

אני אבדוק קיומם של רמקולים כפי שהצעת.

מאחר שאני לא מחפש איכות שמע מטורפת אין לי רצון להשקיע מדי אלא רק להוסיף שני רמקולים גם מאחורה.

השאלה אם מערכת המולטימדיה תומכת בזה ומה נדרש לעשות כדי שזה יקרה חוץ מלהוסיף רמקולים ולחווט אותם..

Hyundai Kona 2023 1.6T

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מנת להבין אם המערכת המותקנת תומכת בעוד זוג רמקולים (ז"א שקיימות היציאות והן מוציאות סיגנל), נצטרך להבין איזה מכשיר זה (מק"ט כזה או אחר).

מבדיקה מאוד מהירה שעשיתי באתר של אופל, קיימיים מגוון של מכשירי מולטימדיה.

מה שלא מסתדר לי זה שלפי התמונה שהעלת, כתוב בבירור CD400 אך הוא לא מגיע עם מסך צבעוני בגודל כזה. אתה תצטרך להיכנס לרכב לראות מה הדגם של הרדיו.

לעניין הרמקולים האחוריים, אני מבטיח לך שהם לא יסיפו לך איכות או הרחבה בצליל.

המיקום שלהם הוא נוראי, נתחיל בזה. שנית, קח בחשבון שיש לך מושב בכל צד שחוסם את הצלילים שיוצאים מהרמקולים האחוריים (זה כמו לשים רמקולים מתחת למיטה - המזרן סופג את העוצמה שלהם).

ניסית לברר מול היבואן או מול מוסך מורשה אם קיימת אפשרות לחבר רמקולים נוספים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשרשור אחר ציינת כי מדובר באסטרה האצ'בק.

ולכן, אם אתה מתעקש על רמקולים אחוריים בלבד, הייתי בוחר באפשרות של התקנת 6X9 ודומיו על המגש מאחור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מנת להבין אם המערכת המותקנת תומכת בעוד זוג רמקולים (ז"א שקיימות היציאות והן מוציאות סיגנל), נצטרך להבין איזה מכשיר זה (מק"ט כזה או אחר).

מבדיקה מאוד מהירה שעשיתי באתר של אופל, קיימיים מגוון של מכשירי מולטימדיה.

מה שלא מסתדר לי זה שלפי התמונה שהעלת, כתוב בבירור CD400 אך הוא לא מגיע עם מסך צבעוני בגודל כזה. אתה תצטרך להיכנס לרכב לראות מה הדגם של הרדיו.

לעניין הרמקולים האחוריים, אני מבטיח לך שהם לא יסיפו לך איכות או הרחבה בצליל.

המיקום שלהם הוא נוראי, נתחיל בזה. שנית, קח בחשבון שיש לך מושב בכל צד שחוסם את הצלילים שיוצאים מהרמקולים האחוריים (זה כמו לשים רמקולים מתחת למיטה - המזרן סופג את העוצמה שלהם).

ניסית לברר מול היבואן או מול מוסך מורשה אם קיימת אפשרות לחבר רמקולים נוספים?

אני אבדוק, תודה רבה.

בשרשור אחר ציינת כי מדובר באסטרה האצ'בק.

ולכן, אם אתה מתעקש על רמקולים אחוריים בלבד, הייתי בוחר באפשרות של התקנת 6X9 ודומיו על המגש מאחור.

אכן מדובר בהאצב'ק... אבל שוב - לא מחפש להשקיע ואני לא "משוגע לדבר". סתם מוזר לי שאין רמקולים גם מאחורה.

אין רמקולים מאחורה, תאלץ להתקין ולפתוח במוסך מורשה את האופציה של שליטה ברמקולים אחוריים .

תודה, כך חשבתי - שהאופציה "נעולה" ומצריכה גישה למוסך מורשה.

עשיתי את הטעות של התקנת רמקולים מאחורה. לא ממליץ לך לחזור עליה.

Sent from my A0001 using Tapatalk

תוכל להסביר/לפרט?

מדובר באותו רכב? למה לדעתך זו טעות?

Hyundai Kona 2023 1.6T

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף מוסך מורשה לא יעז לקחת כסף על זה, אם תצטרך עזרה מול המורשה בעניין זה דבר אתי .

אל תהיה כזה בטוח.

ישנם מוסכים שיחייבו אותך על זמן עבודה של איש דיאגנוסטיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2699 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...