Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ישום נכון של אוטםMenzerna PL

שימו לב! השרשור הזה בן 2699 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יודע שזה קצת בעייתי לפתוח פוסט כזה אבל אין הוראות על המוצר פשוט! למי שיש נסיון איך מיישמים אין לי מושג איך למרוח כמה למרוח כמה זמן להשהות?? ואם כבר נכנסתם תרשמו את דעתכם מה הסדר אוטם ו- ווקס או ווקס ואוטם? תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יישום ממש פשוט, מורחים על הרכב שכבה דקה ושווה עם אפליקטור ספוג או מיקרופייבר, בתנועות ישרות, כדאי להמנע מלמרוח על גומיות ופלסטיקים על מנת לא להכתים.

מבחינת זמן עד הניגוב, קראתי דעות לפה ולפה, אני תמיד מנסה להשאיר כמה שיותר, תלוי גם בטמפרטורה, שעה שעתיים בכל מקרה נראה לי מצוין.

לגבי סדר הפעולות - אוטם ואז ווקס

בהצלחה, אוטם מעולה

SEAT ATECA Style Plus

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שעה שעתיים ואז פשוט להסיר עם מטלית? עם מים? תודה על התשובות! את הווקס למרוח ישר אחרי שאני מוריד את האוטם ? הכל אותו יום או בשלבים? איך לדעתכם הווקס המיוחד לרכבים שחורים של מגווירס? קניתי אותו ואני מתלבט בינו לבין ווקס קרנובה של כימיקל גייסxxx ? יש באמת הבדלים קריטיים בניהם? כי קניתי את מגווירס ופתאום אני מתלבט

עריכה אחרונה על ידי optra5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את האוטם אתה מוריד עם מגבת מיקרופייבר(ללטף איתה את האוטו, האוטם יורד בקלות), ההמלצה היא לתת לאוטם יום כדי להתגבש כמו שצריך ואז ליישם את הווקס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה הבדל פה לעומת היחס הלא טוב שאני מקבל באוטסטור פשוט פעם אחרונה שמתקרב לשם לוזר חשק לענות ועסוק בחברים שלו בטלפון בזמן שאני שואל שאלות, המזל שיש את הפורום הזה.. אז אני משאיר את החומר שעה שעתיים מנגב עם מטלית מיקרופייבר ואז יום למחרת ווקס? או קוויק דיטיילר ואז ווקס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אחרי הפאוור לוק פשוט שוטף את הרכב עם מים(קצת אבק שנצבר בלילה) מיבש את הפח ואז מיישם את הווקס.

מאיזה אזור אתה בארץ, אני מקווה ששבוע הבא מזג האוויר יהיה פחות גשמי ואז איישם גם כן אוטם ווקס-אם אתה גר קרוב אתה מוזמן להצטרף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גר בחולון האמת ותכננתי שבת הזאת אולי לעבוד למרות שצריך לבדוק תמזג אויר באמת, אני רק מתלבט קצת קניתי את הווקס לרכב שחור של מגווירס ואני קצת מתלבט אולי להחזיר אותו ולקחת ווקס של כימיקל גייס xxx הקרנובה שעולה 150.. מה שאני קניתי עלה 70. למי שמחחפש ברק כמה שיותר חם ומראה רטוב מה עדיף ? יש באמת הבדלים כאלה קריטיים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה הבדל פה לעומת היחס הלא טוב שאני מקבל באוטסטור פשוט פעם אחרונה שמתקרב לשם לוזר חשק לענות ועסוק בחברים שלו בטלפון בזמן שאני שואל שאלות, המזל שיש את הפורום הזה.. אז אני משאיר את החומר שעה שעתיים מנגב עם מטלית מיקרופייבר ואז יום למחרת ווקס? או קוויק דיטיילר ואז ווקס?

מוזר משה אחלה בחור, לא מחפש לדחוף ובכל הפעמים שקנית ממנו קיבלתי אחלה שירות.

Volkswagen Polo GTI 2020 - White

Skoda Fabia 2015 - Style, White & Black (sold)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם or6699 לגבי מה שאמרת על משה מאוטוסטור, מאוד מוזר...

הווקס שקנית הוא סביר, כנ״ל ה-XXX של CG, לא מאמין שתראה שום הבדל אחרי האוטם, מה גם שלא הכי קל ליישום (ווקס משחה)

לפי דעתי חבל על הכסף ועל ההשקעה.

SEAT ATECA Style Plus

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שפעמיים נפלתי עליו בימים לא טובים בכל מקרה לענייננו , איך להתעסק עם האוטם כמה זמן להשאיר? יום שלם או שעה שעתיים? אני לא מוצא פרטים ברשת... מה דעתכם? לי בראש מסתדר כמה שיותר לחכות יותר טוב אבל אין לי מושג

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בשרשור הקודם שלך אתה כל הזמן מחפש תשובות חקוקות בסלע, תאמין לי - לא תמצא אותן...

בהרבה מקרים (לא בכולם) יש מרכיב של העדפה אישית ונסיון, אפשר להתווכח עד מחר ״איזה שמפו הכי טוב״, ״איזה מטלית הכי טובה״...

כל אחד בסוף בונה את הארסנל של המוצרים שהוא מצא שעושה עבורו את העבודה (ונוח מבחינה כלכלית)...

קראתי המון בפורומים בחו״ל על הנושא ולא מצאתי תשובה חד משמעית, קראתי על אנשים שמשאירים 24 שעות ואנשים שמשאירים חצי שעה (למשל אוטמים של CG כתוב להשאיר חצי שעה)

אישית אם אני מיישם אוטם בבוקר אני משאיר אותו עד לפני שמחשיך ואז מנגב, מיישם ווקס ואז QD.

תזרום אחי, זה לא מדע טילים...

SEAT ATECA Style Plus

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2699 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...