Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

וויסקי לחובב ג'וני בלו מושבע

kramerica
שימו לב! השרשור הזה בן 1674 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בחירה מעולה היביקי. רק שים לב למחיר שלו.

תיהנה, במתינות. (הכי חשוב)

אני במקרה פה ביפן ונראה שבקבוק עולה 250 שקלים. הגיוני?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 140
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני במקרה פה ביפן ונראה שבקבוק עולה 250 שקלים. הגיוני?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

המחיר הוא מצוין,והגיוני בהחלט.

בדיוטי פרי לא תמצא בדרך כלל, וגם יותר יקר. כבר לא משתלם לרכוש אלכוהול בדיוטי פרי

ובכלל יקר שם. (פעם זה היה שונה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיוטי פרי בארץ זה עבודה בעיניים, הכל שם יותר יקר, כנראה שאחזקה של כל העובדים ושכירות של המקום עושה את שלה, אחרת אין סיבה לנסות גם לחשוב מדוע בקבוק וויסקי שם עולה יותר יקר מחנויות בארץ ועוד שבדיוטי פרי זה "ללא מעמ".

ו 250 ש"ח לבקבוק היביקי זה אחלה לגמרי

YOGEV - הניקה בלנדד הזה, הפתעה לגמרי, ביקשתי מאחותי שתביא לי את הניקה PURE המעושן שלהם, או את ה From the barrel שהוא 51.4% אלכוהול מדהים לגמרי, והיא לא מצאה אבל כן מצאה את הבלנדד שיש אצלך, בהתחלה התאכזבתי כי לא הכרתי אותו אבל אחרי הטעימה הראשונה - חזרתי בי

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחת עלות זיכיון

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

YOGEV - הניקה בלנדד הזה, הפתעה לגמרי, ביקשתי מאחותי שתביא לי את הניקה PURE המעושן שלהם, או את ה From the barrel שהוא 51.4% אלכוהול מדהים לגמרי, והיא לא מצאה אבל כן מצאה את הבלנדד שיש אצלך, בהתחלה התאכזבתי כי לא הכרתי אותו אבל אחרי הטעימה הראשונה - חזרתי בי

אכן, הוא לא רע בכלל (הבן הביא לי שחזר מקולומביה מזמן) אך היביקי זו רמה מעל.

אבל חובב וויסקי אמיתי - מחזיק כמה סוגי וויסקי איכותיים בבית, כדי ללגום/לטעום כל פעם משהו אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...