Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חשש מזיוף מד אוץ

optra5
שימו לב! השרשור הזה בן 2673 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התברר לי שהבנאדם שאני עומד לרכוש ממנו רכב יש לו דוד שמנהל מוסך מרכזי של אוטו רכב... השאלה שלי היא כזאת איך אפשר לעלות על זיוף מד קילומטר ? הבנתי שלא בעיה לזייף בכלל! אני אקח את האוטו גם לבדיקה בקומפיוטסט וגם אחרי זה במוסך כדי לאמת עד כמה שאפשר את הנתון הזה! יש למישהו עוד טיפים? ? אני מאוד לחוץ תודה לכולם!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטיפ הכי טוב שאני יכול לתת לך זה שתבדוק טוב טוב את הדוושות ברכב. תראה אם הבלאי של הפלסטיקים על הדוושות תואם את הקילומטראז׳. כי בד״כ לא מחליפים דוושות. זו שיטה טובה לבדוק אם עובדים עליך או לא. חוץ מזה תן עוד פרטים כמו איזה רכב? כמה קילומטראז׳? איזה מודל?

ועוד דבר, תבדוק ברשיון רכב. צריך להיות כתוב שם כמה הרכב עשה. אבל אל תסתמך על זה ב100%. קח הכל בערבון מוגבל. התחושה שלך היא הכי חשובה במצבים כאלו. אני אישית לא הייתי קונה רכב ממישהו שהוא או המשפחה שלו מנהלים מוסך ומשהו שם נראה לי חשוד. בהצלחה!

עריכה אחרונה על ידי danie1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה , הרכב שנת 2010 מאזדה 6 עם 78 אלף קמ.... הבנאדם מתגאה כל הזמן באותו דוד שמחליף לו ומסדר לו כל דבר קטן ברכב ושהכל מקורי... ומקורי וחדש..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה חושד? חוץ מזה במאזדה שנת 2010 לא אמורות להיות יותר מידי בעיות, יחסית. תשאל אותו מה הוא החליף לאחרונה ולמה. תשאל אותו מתי נעשה טיפול. תבדוק אם נעשו טיפולים בזמן! (זה מאוד חשוב) אפשר לבקש מכל מוסך מאזדה בארץ שיבדקו במחשב את כל הטיפולים שנעשו וישלחו לך. תגיד שאתה מעוניין לרכוש את הרכב. חוץ מזה, אם יש לך תחושה לא טובה לגבי אדם מסויים אז תיזהר ותבדוק טוב טוב לפני שאתה עושה עיסקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החשד הוא סתם כי הבנאדם עצמו נראה לי חלקלק כזה אבל שוב זה יכול להיות סתם בראש שלי... מוסך אני מתכנן אחרי בדיקה בקומיןפטסט לקחת את הרכב ביחד עם המוכר למוסך מרכזי.. האם זה מקובל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסתכל ברישיון של הרכב כמה קילומטר רשום שם ואם יש לו רישיונות יותר ישנים אז בכלל טוב

ואם יש לו היסטורית טיפולים אז שם גם אפשר לראות...קח לך מישהו שאתה סומך עליו בקטע הזה שלא תפול על משהו לא טוב שתצטער עליו

PEUGEOT 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ייתכן שאם דוד שלו סידר לו אז אין חשבונית ואין קבלות... אתם יודעים למה. מקובל ללכת למוסך מומחה , לפעמים במקום מכון. רק צריך לתאם מראש . תגיד למוסך שאתה בא לקבל הצעה ל"יישור קו" ותסביר שתטפל שם ברכב בהמשך חייו. לא חייב מוסך יבואן מספיק מוסך שמבין בדגם שלך. מכונאי טוב יכול בנגיעת אצבע לזהות זיוף ק"מ. בעיות שלדה , צביעת פחחות וכו

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הולכים למוסך מורשה לפני הבדיקה , חבל על הכסף.

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין אותך optra5, אתה רוצה לקנות רכב שאני מאמין יעלה יותר מ 45,000 ש"ח, יש לך חששות כאלו ואחרות לגבי המוכר ולגבי הרכב שאין לך שום דרך להוכיח או להפריך אז למה אתה ממשיך עם הקניה?

אם היו לי חששות של זיוף קילומטראז' או דברים כאלה הייתי ממשיך הלאה...למה להכניס את עצמך למקומות האלה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לו הידע המקצועי להוכיח או להפריך. בגלל זה הומלץ לו להעזר במומחה.

רוב האנשים חסרי ידע טכני וזה בסדר.

אתה יודע איך נראית רפידת דוושה אחרי 67K?

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לך לרדת מהעניין. לא אוהב רכבים שמטופלים אצל דוד של מישהו.

במינימום, צריכות להיות קבלות על חלקי חילוף מקוריים. אם אין כאלה, אתה קונה רכב ששמו בו בוודאות חלפים נחותים עם אורך חיים נמוך.

לא חסר רכבים טובים מאנשים נורמלים, שאין מעליהם עננה של חשד. זה לא רכב נדיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2673 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...