Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סטודנט מתלבט בין מיני לסופר מיני תקציב 40-50 אלף ומעדיף שיראה טוב. לא ידני

eilam
שימו לב! השרשור הזה בן 2699 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב לחברי הפורום

אני רוצה בחודשים הקרובים לרכוש רכב ומעדיף להיות נעול על כמה אופציות כבר מעכשיו, בכדי שאוכל לבחור את השמורה ביותר ולא לרכוש בלחץ של זמן.

הדרישות שלי לא לפי סדר מסוים - 1. לא יקרה לתחזוקה

2.ניראת טוב {שיראה צעיר ובנוסף עדיף לא רכב שיש המון על הכביש כמו i10 /i20} מעדיף סגנון איביזה,קליאו,סיטיגו עם הצביעה השונה.

3. שלא אוכלת הרבה דלק (מעדיף בין עירוני באזור 1 ל13+ ) מובן לי שמיני תיהיה יותר חסכונית מסופר מיני לרוב אך מוכן להתפשר על צריכת הדלק אם היא לא דרסטית.

4. רכב שלא ירגיש לי סגפני מדי

5. אוהב להשתמש בקרוז קונטרול ולכן זה ממש בונוס אם יהיה ברכב.

יתרונות מיני 1. זולה יותר לרכישה באותו שנתון

2. לרוב יותר חסכונית

3. טיפולים לרוב יותר זולים וגם החלקים.

כלומר רוב ההיתרונות שכרגע אני רואה הם בתחום הכלכלי.

יתרונות סופר מיני - 1. יותר מרווחת (למרות שרק לפעמים אסיע עוד אנשים)

2. סביר שתיהיה יותר נעימה לנסיעות ארוכות

3. יותר חזקה ומרגישה יותר "אוטו" ולכן תיהיה לי פחות ירידה ברמה מאשר מאליבו והאנטר של ההורים שאני נוהג בהן כיום.

מבחינה רציונלית קרה אולי עדיף לי מיני שיחסוך לי כסף.

מבחינה בלתי רציונלית מעדיף סופר מיני שיראה טוב יותר וירגיש יותר "אוטו" ופחות סגפני.

לא קריטי לי השנתון אך מעדיף רכב 2011+ ועדיף שיראה רכב לצעירים .

תודה :-D

עריכה אחרונה על ידי eilam
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

קודם כל לדעתי יש יותר סיאט איביזה על הכביש מאשר I20...הרכבים האלה נמכרים כמו לחמניות חמות..כך שהן לא עונות על סעיף היחודיות לדעתי,

הצביעה המיוחדת של הסיטיגו אולי יפה בהתחלה אבל אם תסתכל מקרוב על כמה כאלו תראה שהמדבקות מאיכות מאוד ירודה ומתחילות להתקלף ולהישרף בשמש הישראלית.

ממליץ לחפש קליאו לדעתי תתאים לך למרות שלטעמי בפנים הפלסטיקה קצת מצועצעת וגם קצת על גבול התקציב.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מחפש פיקנטו די עונה על דרישות הדלק שלך,אמנם נפוצה אך אין מיני יחודית,אמינה ועם אחריות מורחבת.

בגיזרת הסופר מיני הייתי בודק את הסוויפט,אמינה ויחסית חיסכונית החיסרון העיקרי תא מטען קטן.

מזדה 2 תהיה די זריזה אך חפש ברמות גימור דינמיק.

עוד רכב מעניין הוא הפיגו 208 בתוספת קטנה,נוחה מאוד לדעתי ניראית צעירה איבזור טוב.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקליאו (דור רביעי)הרבה מעל התקציב שלי (אוטומטית הכי זולה ביד2 עולה כ60 אלף כלומר 10 אלף מעל תקציב הגג שלי) במידה והיתה נכנסת בתקציב היא האופציה העדיפה עלי.

האיביזה גם משכה אותי אך לצערי אוטומטי שמור משנתון נורמלי לא נכנס לתקציב.

פיקנטו לא מדברת אלי וגם לא חסכונית בתור מכונית מיני.

הסוויפט לא הכי מושכת אבל אבדוק את האופציה.

המאזדה 2 דינאמיק בקושי נכנסת בתקציב ומרגישה לי המונית אך לא פוסל אותה.

208 אבדוק לגביה , יש דגם מומלץ ?

DS3 פחות מתאים לדרישות שלי .

תודה <:>

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מחפש פיקנטו די עונה על דרישות הדלק שלך,אמנם נפוצה אך אין מיני יחודית,אמינה ועם אחריות מורחבת.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מצטרף להמלצה. נראה שהיא יכולה לענות על הצרכים שלך ו-7 שנות האחריות שמגיעות איתה משחקות כאן תפקיד חשוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיג'ו 108 וסיטרואן C1 רובוטיות נמכרות כרגע בערוצי ה-0 ק"מ ב-57K.

נכון שזה מעבר לתקציב שלך אבל מדובר ברכבים חדשים לחלוטין ללא צורך ביישור קו, בדיקה לפני קניה וכו'.

גם הביטוח שלהם זול יחסית מה שיגדיל את ההפרש מאיביזה או פביה למשל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2699 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...