Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פירוק רדיאטור חימום בפיאט אונו - סיפור בהמשכים...

tkamin
שימו לב! השרשור הזה בן 7007 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום!

בעקבות בדיקה שלי יותר מקיפה של הנזילה, גיליתי כי הצינורות שאמורים להיות מחוברים מכיוון המנוע אכן מחוברים ואין שום עקיפה של רדיאטור החימום (תמונות בהמשך...) וכמו כן אין נזילה מהצינורות האלה בשום מקום קרוב לקיר האש, מכאן אני יכול רק להסיק שהנזילה היא בכניסה לרדיאטור/ברדיאטור עצמו.

רציתי לשאול איך מגיעים לרדיאטור החימום בפיאט אונו?

ע"פ מדריך היינס יש צורך לפרק את כל הקונסולה המרכזית עם כל המתגים, אך רפי אמר שבאונו אין צורך לפרק את כל הדשבורד - אשמח לשמוע הסבר מפורט איך בדיוק להגיע ולבדוק מאין הנזילה מגיעה, כך שאוכל לטפל בבעיה... בנוסף בהיינס לא מתיחסים למזגן רסקור שמותקן לי שם... :)

דיברתי עם המוסכניק שלי והוא אמר שזה המון שעות עבודה ויותר כדאי לי פשוט לעקוף את החימום כמו שכולם עושים, אבל אני מסרב לוותר כי החימום הזה עוזר מאוד בחורף... :)

תודה,

צביקה

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

אותו מכונאי שאמר לך לבטל את מערכת החימום באוטו הוא אידיוט מטומטם וחסר אחריות...

לדעתי אתה צודק ב100% שאתה רוצה לתקן!!!

מה שאני מציעה לך אים אתה בעל מוטבציה ורצון וקצת ידע אתה יכול לפרק ולהרכיב רדיאטור

חימום לבד.

רצוי שתסיג או תיקנה ספר של הרכב ואז יהיה לך חיים הרבה יותר קלים כי הסביר

דרך הפורום זה יום לימודים ארוך ואתה סתם אלול לאכול קש.

על כול פנים בהצלחה.

בני ל .

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את ספר היינס של הרכב, וההסברים שם גורסים שצריך לפרק את כל הקונסולה המרכזית... מה שהבנתי שלא באמת צריך..

בנוסף, יש גם את הצנרת של המזגן רסוקר שמפריעה למה שכתוב בספר...

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחלתי לפרק את הענינים, וזיהיתי את האיזור הכללי של הנזילה בוודאות - יש תמונה...

אבל מה זה החלק הגדול הזה? הרבה חוטים נכנסים אליו, ויוצא ממנו מן מחבר מוזר כזה, שלא מתחבר לכלום... מישהו יודע מה תפקידו? בכל מקרה יש שם די בלגן בקטע של הצנרת של המזגן וכל זה... אני יורד למטה להמשיך בעבודה :D

piruk1.jpg

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רואה בתמונה את החלק של הפלסטיק שרטוב? ברור שמשם מקור הבעיה, אל הצנרת של המיזוג קצת מפריעה לי בדרך, לא הדשבורד... אני ינסה לרדת עכשיו ולראות מה כן אפשר לעשות... בתקווה שלא דפקתי את המחשב הנ"ל...

דרך אגב - הוא די נראה מותקן בצורה מקומבנת... למה?? זה לא אמור להיות מאובטח היטב במקום טוב, ולא אמור להיות בתוך התא מנוע??

בכל מקרה, עצות איך להמשיך הלאה יתקבלו בברכה... :)

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא היה מחובר בשני ברגים קטנים בתוך התא כפפות... ממש חיבור מקומבן...

עריכה: אפשר לראות את זה בתמונות של השרשור הקודם, סתם חתיכת פלסטיק לא קשורה... ומאחוריה נמצא המחשב הזה

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, לדעתי ה-בעיה שלך היא העובדה שסביר להניח שמותקנת ברכבך מערכת מיזוג מהתקנה מקומית מה שאומר שהיינס לא בהכרח יוכל לעזור, משום שרק אלוקים והמתקין יודעים (ובטח המתקקין כבר שכח...) מה השינויים שנעשו במערכת בעת התקנת המזגן.

עבודה לא זהירה - וגם מזגן לא יהיה לך....ועוד מעט מגיע הקיץ.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא היה מחובר בשני ברגים קטנים בתוך התא כפפות... ממש חיבור מקומבן...

עריכה: אפשר לראות את זה בתמונות של השרשור הקודם, סתם חתיכת פלסטיק לא קשורה... ומאחוריה נמצא המחשב הזה

מקומבן או לא , החיים שלו הרבה יותר יפים מאשר בתוך תא המנוע. פחות חום , פחות לכלוך ,פחות לחות , פחות סיכונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7007 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...