Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד פוקוס 2013 - רכב נוח לנהיגה?(בעיות גיר עדיין קיימות?)

eliranll
שימו לב! השרשור הזה בן 2713 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים,

רציתי לשמוע חוות דעת עדכניות לגבי הפורד פוקוס 2013 (מנוע 1.6).

הדבר שהכי מציק לי זה עניין הגיר, ראיתי שהיו הרבה תלונות וגם תביעה ייצוגית ועדכון תוכנה וכו' וכו'.

מה קורה עם הנושא הזה היום ברכבים המדוברים? הבעיה נפתרה?(העדכון תוכנה עזר?)

הוצעה לי פורד פוקוס 2013 בליסינג, אני מתלבט בעיקר בגלל שאין לי זמן לדבר עם החברה כל יומיים על תקלה חדשה.

אז בשורה התחתונה, הגיר עובד כמו שצריך היום?

אם יש עוד מחלות/חסרונות שקשורים לרכב שכדאי לי לדעת לפני שאני אולי מבצע עסקה, אשמח לשמוע!

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא פתרו את הבעיה. מגרשי הליסינג מפוצצים במכוניות פוקוס שאף אחד לא רוצה לקנות

הבנתי. אז הבעיה קיימת ולא נוח לנהוג ברכב (בגדול)?

רק להבהיר, אני לא קונה רכב אלא מחפש בליסיג תפעולי, לכן סחירות/טיפולים פחות אמור להפריע לי, בעיקר שיהיה לי נוח לנהוג בו ושלא אצטרך לקרוא לחברת הליסינג לעתים תכופות עם תקלות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא פתרו את הבעיה. מגרשי הליסינג מפוצצים במכוניות פוקוס שאף אחד לא רוצה לקנות

צודק במאה אחוז, שומר נפשו ירחק.

אגב להבנתי בדגמי 2016 הוחלפו גם המנוע וגם הגיר.

Hyundai Kona 2023 1.6T

I did not lose my mind, it was mine to give away

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה מבחינת נוחות, על הכביש יש אלפי פוקוסים מהשנתונים הרלוונטיים שנוסעות בלי בעיות. על המערכות הרלוונטיות יש אחריות ליותר מ-5 שנים, ותוסיף על זה את העובדה שאתה קונה בליסינג תפעולי - לא רואה שום סיבה להימנע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה מבחינת נוחות, על הכביש יש אלפי פוקוסים מהשנתונים הרלוונטיים שנוסעות בלי בעיות. על המערכות הרלוונטיות יש אחריות ליותר מ-5 שנים, ותוסיף על זה את העובדה שאתה קונה בליסינג תפעולי - לא רואה שום סיבה להימנע.

תודה!

רק להבהיר, אני לא קונה את הרכב, העסקה היא ליסינג תפעולי ל12 חודש כולל טיפולים ורכב חלופי, אין מקדמה ואין רכישה בתום תקופה וכו', הרכב נשאר של חברת הליסינג.

אז אין מה לדאוג לגבי הגיר? יש מה לדאוג לגבי טיפולים לעתים תכופות מדי?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב שאתה קונה (או חוכר) לא נכנס בעברו לעיתים קרובות לתיקון - לא הייתי דואג מזה. בכל מקרה התיבה לא חריגה לרעה ביחס לתיבות רובוטיות כפולות מצמד (למשל של פולקסווגן), כך שאם אתה זוכר שאתה קונה רכב רובוטי (בעיקר לנושא רעידות קלות בתחילת נסיעה) לא תהיה לך בעיה להסתגל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר הפורום zvit סיפר על שכן שלו שיצא בשן ועין מעיסקה כזו בגלל תקלות יקרות שלא נכללו באחריות. מציע לך לבדוק היטב האם הליסינג מכסה כל תקלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר הפורום zvit סיפר על שכן שלו שיצא בשן ועין מעיסקה כזו בגלל תקלות יקרות שלא נכללו באחריות. מציע לך לבדוק היטב האם הליסינג מכסה כל תקלה

הבעיות כבר נפטרו לרוב ולא חושב שיש ממה לחשוש

הסיפורים שמספרים הם עד לשנתיים הראשונות מרכישת הרכב אין כיום מישהו שיש לו בעיה בגיר ברכב 2012 ו 2013

אם אין בעיה ברובוטי אז זה רכב מצוין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן יש כזה מסלול תפעולי והמחיר ממש זול כ1700 שקל בלבד!

המסלול תפעולי מלא,כולל בלמים וצמיגים, ועד מנורת בלם שרופה בשירות עד הבית...

הרכבים עם כ70,000 ק"מ עם עבר של ליסינג פרטי ולא רכבי השכרות.

גילוי נאות: אני משווק את תוכניות הליסינג של שלמה סיקסט וניתן להצטרף דרכי.

המסלול בפוקוס 2013 הוא מסלול שלא מוצע ישירות בשלמה סיקסט

עריכה אחרונה על ידי אליהו שבת
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי את התגובה שלו, הוא טען שהתיקונים שבעבורם השכן שילם, לא נכללו בחוזה מעבר לשנה הראשונה.

אם כך, אני גם ככה מעוניין בחוזה לשנה ולאחר מכן לא אחזיק את הרכב כל עוד אין בנינו חוזה.

ובכל מקרה, תודה רבה! אבדוק באמת שכל הטיפולים כלולים (כולל גיר, מנוע, רכב חלופי, פנסים, מזגן ובעצם כל מערכת ברכב).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליסינג תיפעולי כמשמעו כן הוא - כולל תיקון כל התקלות שמתגלות ברכב בתקופת העסקה. אצלו השכן שלי היה מדובר בליסינג מימוני לרכב משומש, שבו התקלות הן בעיה של הלקוח (אם עברה תקופת האחריות)

הבעיות בגיר של הפוקוס ממש לא נפתרו, אבל אין מניעה לקחת בליסינג תפעולי מכיוון שהתקלות הן לא בעיה של החוכר.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב שאתה קונה (או חוכר) לא נכנס בעברו לעיתים קרובות לתיקון - לא הייתי דואג מזה. בכל מקרה התיבה לא חריגה לרעה ביחס לתיבות רובוטיות כפולות מצמד (למשל של פולקסווגן), כך שאם אתה זוכר שאתה קונה רכב רובוטי (בעיקר לנושא רעידות קלות בתחילת נסיעה) לא תהיה לך בעיה להסתגל.

לא חריגה?

עברתי מפוקוס לאוקטביה,הבדל תהומי.

(וכן,הוחלפו כל הרכיבים הרלוונטיים מספר פעמים ועדכנו גרסאות אין ספור פעמים,לא עזר)

תומר

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במסלול המדובר בפוקוס, מדובר ברכבי ליסינג ולא השכרה עם כ70,000 ק"מ שנת 2013, ניתן לראות היסטוריה ובדיקת רכב כמובן.

יש לבחירה מספיק פוקוסים...

במסלול תפעולי הדבר האחרון שהחברה רוצה זה שתקרא לה לשירות כי זה 100% על חשבונה, כך שזה אינטרס משותף שתקבל רכב מתוחזק.

עריכה אחרונה על ידי אליהו שבת
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2713 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...