Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אני גאה לאמר ..... למדתי לעשות צלחות !!!

פינסקר
שימו לב! השרשור הזה בן 7702 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כן כן .... אחרי ששבוע שעבר הטפתם מוסר כמה זה לא יפה מצדי לקחת את האוטו של אמא שלי ולטחון אותו ...

אתמול אחרי מסיבה ... בסביבות ה3-4 בבוקר ,כשהייתי אם עוד 2 חברים וחברה באוטו החלטנו להמשיך לחגוג ... התגלגלנו העיניינים ומצאתי עצמי מנסה לעשות צלחות בחניה של השוק בחוף ...

אחרי נסיונות רבים ... והדגמה של איזה חבוב שאני בכלל לא מכיר שהגיע לשם גם בשביל המרחב ...

הצלחתי לעשות צלחת ... בהתחלה לא מלאה ,ועם עזרת חבר שמשך בשבילי את האנד ברקס כשאמרתי לו .... ואח"כ לבד .... ...איזה כיף !!!

רק בשביל זה היה שווה להשקיע את האלף שקל של האוטו ...

כמובן שחזרתי על זה שוב ושוב .... פעם אחת אפילו ברוורס ...

השאלה היא .... עד כמה זה הורס את הבלם יד ???

עד כמה זה הורס את הצמיגים ????

יש משהו אחר שזה הורס ?!?

נ"ב - לכל אלה שהולכים להרצות לי על כמה שזה לא בסדר ... די .... הבנו .... הייתי לבד במגרש חניה ענק ונטוש ... לא מבקש ממכם לעשות את זה .... אני עושה את זה בשביל ההנאה האישית שלי ,ולא בשביל הפוזות !!!

משפט סיני עתיק :"כשאין לך משהו חכם לומר ,תאמר משפט סיני עתיק "

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

טוב.תיכף אני אסביר לך שזה מזיק לאוטו ולצמיגים ובעיקר לאמא שלך ולחשבון הבנק שלה,אבל קודם כל,הרשה לי לברך אותך על כניסתך לבגרות..ייקח לך הרבה זמן עד שתשכלל את טכניקות ההנדברקס שלך (ואולי אפילו תסיים כמוני, ילד בן 19, במיצובישי,בתוך כנף של ביאנקיY10 עם ילד בפנים...),אבל הרשה לי לברך אותך על חציית המחסום החשוב הזה בדרכך להפוך לחוליגן אמיתי,סכנה לסובבים אותך באותה מידה שלעצמך.זה תואר שמתקבל אחרי שעות לימוד,הלקאה עצמית (כשיש תאונה) וחזרות (בעתיד תזכה להשתולל ברכבי חברה).

אה.

ועכשיו הקטע האחראי...

נו...

זה מזיק לאוטו,לצמיגים וכו וכו וכו בלה בלה בלה.

רק את תעשה יותר מדי שטויות ותעשה חיים.

ותשתדל רק במגרשי חנייה.ריקים.רחוק ממשטרה והולכי רגל.

פורים שמח.

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גאה לומר לך שאתה ילד.

עד שלא תיכנס בקיר לא תירגע? עד שלא תהרוג ילד לא תפסיק?

אף פעם אבל תשים לב - כל עוד זה בכבישים ובמגרשים ציבוריים ולא במגרשים שבנויים לפעלולים מהסוג הזה אף פעם לא תוכל לדעת מה יצוץ לך, ולא משנה איפה ואיזה נהג אתה.

היו יותר חכמים ויותר מנוסים ממך שפשוט חרב עולמם כשהרגו איזה מישהו בשוגג והיום הם בכלא או משלמים פיצויים כל החיים.

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד 2 חברים וחברה באוטו החלטנו להמשיך לחגוג ...הייתי לבד במגרש חניה ענק ונטוש ...

אתה לא היית לבד.

Howard Walker, Autocar: That rumble you're feeling is Ferry Porsche turning in his grave

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן כן .... אחרי ששבוע שעבר הטפתם מוסר כמה זה לא יפה מצדי לקחת את האוטו של אמא שלי ולטחון אותו ...

אתמול אחרי מסיבה ... בסביבות ה3-4 בבוקר ,כשהייתי אם עוד 2 חברים וחברה באוטו החלטנו להמשיך לחגוג ... התגלגלנו העיניינים ומצאתי עצמי מנסה לעשות צלחות בחניה של השוק בחוף ...

אחרי נסיונות רבים ... והדגמה של איזה חבוב שאני בכלל לא מכיר שהגיע לשם גם בשביל המרחב ...

הצלחתי לעשות צלחת ... בהתחלה לא מלאה ,ועם עזרת חבר שמשך בשבילי את האנד ברקס כשאמרתי לו .... ואח"כ לבד .... ...איזה כיף !!!

רק בשביל זה היה שווה להשקיע את האלף שקל של האוטו ...

כמובן שחזרתי על זה שוב ושוב .... פעם אחת אפילו ברוורס ...

השאלה היא .... עד כמה זה הורס את הבלם יד ???

עד כמה זה הורס את הצמיגים ????

יש משהו אחר שזה הורס ?!?

נ"ב - לכל אלה שהולכים להרצות לי על כמה שזה לא בסדר ... די .... הבנו .... הייתי לבד במגרש חניה ענק ונטוש ... לא מבקש ממכם לעשות את זה .... אני עושה את זה בשביל ההנאה האישית שלי ,ולא בשביל הפוזות !!!

אין הגבלת גיל להוצאת רשיון בזמננו? בן כמה אתה? 14? 15? למה לז&*ן את האוטו? אתה חושב שזה עושה אתך נהג טוב? נהג מרוצים או משהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז למדת לעשות "צלחות" :x

עכשו צא ומד איך לעשות "מעופפות".

ורד לנו בבקשה מן מהכביש.

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בטוח שהסברתי .... מדובר באשדוד ... במגרש של כמאה מטרים של חניה שבשעות הבוקר המוקדמות נטושים כמעט לגמרי .... אנשים לא מסתובבים שם ... מדי פעם עוברת מכונית לעשות גם היא כמה חראקות ועוזבת ....

ואין שום מצב שאני יכנס בה אלא אם בכוונה ....

לתומר 106 RALY :קודם כל זה אוטו שלי ... שקניתי מכספי שלי שאותו הרווחתי בעבודה קשה ..... ההורים לא הוציאו שקל על האוטו ...

שנית כל ....- למד אותי כל מה שאתה יודע !!!!

אני מבטיח לוודאות שלא יהיה ביאנקי באיזור .... או לפחות שלא יהיה בתוכו ילד ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מממ ... פעם אמרו שמי שמשתולל בכביש יש לו זין קטן ... :lol:

תגיד , איך זה לזיין נמלים ? :roll:

"...You CanT Make a Hoe a House Wife"

Dr. Dre , 2001

דוד גודלי , תעשה לי ילד פג !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שהלך לי הבלם יד ?!?

האם ההנד ברקס והבלמים הרגילים מחוברים לאותו מנגנון ?

כי הבלמים הרגילים עובדים מצוין ... פשוט אחרי עצירה ... כשהאוטו עוד נע מעט (משהו כמו 5-10 קמ"ש ) אני מושך את ההנד ברקס והאוטו לא מקבל את המכה החזקה שהיה מקבל לפני ונעצר מיידית ,אלא ממשיך להדרדר עד שאני עוצר אותו ידנית ...

האם יש דרך לבדוק את בלם היד ללא מוסך ??

אם הלך לי הבלם ... כמה עולה תיקון ?!?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שהלך לי הבלם יד ?!?

האם ההנד ברקס והבלמים הרגילים מחוברים לאותו מנגנון ?

כי הבלמים הרגילים עובדים מצוין ... פשוט אחרי עצירה ... כשהאוטו עוד נע מעט (משהו כמו 5-10 קמ"ש ) אני מושך את ההנד ברקס והאוטו לא מקבל את המכה החזקה שהיה מקבל לפני ונעצר מיידית ,אלא ממשיך להדרדר עד שאני עוצר אותו ידנית ...

האם יש דרך לבדוק את בלם היד ללא מוסך ??

אם הלך לי הבלם ... כמה עולה תיקון ?!?

א. אם אתה בולם עם הנדברקס מידת השחיקה של הבלמים האחוריים גבוהה מידי מהבלמים הקדמיים - דבר מסוכן בבלימה שגרתית.

ב.בלם היד עובד יותר מכנית (מנופים,כבל ומנגנון הבלמים האחוריים) מאשר הידרואלית (שמן) הוא מפעיל את הבלמים האחורים בעזרת מנופים וכבל - כמו שרשמתי.

ג. למה אתה עוצר את הרכב עם הנדברקס ?? מה הקטע?

ד.יש דרך לבדוק את בלם היד - סע במהירות של 100 קמ"ש לכיוון קיר ומשוך את בלם היד, אם עשית צלחת ,הבלם תקין, אם לא - גמרת בבית חולים.

ה. לגבי עלויות - אין לי מושג.

כמובן שסעיף ד בהלצה ולא מומלץ :D

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1 עזבו את הילד. נכון שזה מסוכן וזה אידיוטי גם בעיני,אבל מי לא עשה צלחות כשהוא היה ילד? זו חוכמה קטנה מאוד להטיף מוסר על דבר שכולנו עשינו כילדים ואפילו מאוד נהנינו.גם אני עשיתי שטויות כשהיתי צעיר.אני עושה כמויות מדהימות של שטויות גם כאדם מבוגר.

גם לי היה הטימטום לעשות צלחות עם האוטו של ההורים וגם לי היה השכל לעשות את זה בחניון נטוש (רוב הפעמים).

תגידו תודה שהוא קורא את זה כאן ויעשה את זה בחניון במקום באיזה רחוב סואן.אם הוא קרא איך אני,בטיפשותי,כמעט איבדתי ככה את הרישיון ,אז דיינו-הוא יעשה את זה,אבל עם שכל.אז במקרה הכי גרוע הנזק יהיה קצת פחחות,או כפי שכולכם רואים-רפידות גמורות או מנגנון הנדברקס גמור.כל עוד זה כסף,לא קרה כלום.

2 פינסקר- אתה משכת את בלם היד חזק מדי.הקטע הוא לתת משיכה קטנטנה שתוציא את החלק האחורי משיווי המשקל.האוטו והפיזיקה (זה המקצוע המבאס עם המשקולות והגראפים) יעשו את השאר.

כנראה שדפקת את המתיחה של הכבל של ההנדברקס.זה שום דבר.דקה עבודה לכיוון.אם זה רפידות הבלם,אין מה לעשות.גם זה קורה.אז מחליפים.

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו מוטלת עליך החובה , פינסקר

ללמוד לעשות 180 ברוורס !!!

זה יותר כיף

עזבו את הילד. נכון שזה מסוכן וזה אידיוטי גם בעיני,אבל מי לא עשה צלחות כשהוא היה ילד? זו חוכמה קטנה מאוד להטיף מוסר על דבר שכולנו עשינו כילדים ואפילו מאוד נהנינו.גם אני עשיתי שטויות כשהיתי צעיר.אני עושה כמויות מדהימות של שטויות גם כאדם מבוגר.

גם לי היה הטימטום לעשות צלחות עם האוטו של ההורים וגם לי היה השכל לעשות את זה בחניון נטוש (רוב הפעמים).

תגידו תודה שהוא קורא את זה כאן ויעשה את זה בחניון במקום באיזה רחוב סואן.

:mm_yeah::mm_yeah:

2001 Opel Astra 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...