Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח משלים בקופת חולים

ChemGuy85
שימו לב! השרשור הזה בן 2717 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הציעו לי ביטוח מכבי מגן זהב ב-120 שקל בחודש. בן 31, לא מעשן, אין שום מחלות, מבקר בקופת חולים פעם בשנתיים.

נשמע לי מאוד, מאוד יקר. צריך ביטוח משלים? שווה את הכסף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הימור.

בעקרון אינך אמור להיות בסיכון כרגע. לכן הסיכוי שתשתמש בביטוח בזמן הקרוב - די נמוך.

אבל...תמיד יכול לצוץ מקרה לא צפוי ואז אולי הביטוח היה יכול לעזור לך.

אני אישית הפסקתי את הביטוח אחרי ששמתי לב שאני משלם מאות שקלים בשנה ולא משתמש בביטוח.

בנוסף, מדי פעם תנאי השימוש בביטוח משתנים לרעה עקב הצורך לשמור על איזון תקציבי(למשל השתתפות עצמית די גבוהה במקרה של ניתוח אלקטיבי, דבר שלא היה קיים בעבר).

ואני אגלה לך דבר, שאני בספק אם הרבה אנשים שמו לב לכך - כחלק מהתשלום אתה משלם גם כמה עשרות אגורות לקרן שמכבי מנהלת ומשמשת אותה למתן מלגות לסטודנטים לסיעוד (אח/ות). כלומר, אתה משתתף באופן פעיל במימון הלימודים של סטודנטים שבעתיד יעבדו במכבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הציעו לי ביטוח מכבי מגן זהב ב-120 שקל בחודש. בן 31, לא מעשן, אין שום מחלות, מבקר בקופת חולים פעם בשנתיים.

נשמע לי מאוד, מאוד יקר. צריך ביטוח משלים? שווה את הכסף?

נשמע יקר.

אני באותו מצב שלך(רק בן 29) אבל טוחן את הרופאי שיניים טוב מאוד, ומשלם 100 על מכבי שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין הוא שהם עושים כסף מחרדות של אנשים ואני לא יודע עד כמה הביטוחים המשלימים מעניקים מטריית הגנה נוספת. לדוגמא הנציגה מספרת שאני זכאי עד 83% הנחה על משקפי ראייה. נשמע מצויין. אני נכנס לאתר ומתחיל לקרוא את האותיות הקטנות ומסתבר שאין הנחה על המסגרת והקופה מסבסדת רק את העדשות הזולות ביותר. בנוסף אני צריך להיות עם קוצר ראייה ממינוס 7 ועד עיוור כמו חפרפרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן צריך לקרוא את כול זה לעומק לראות אם זה באמת משתלם.

אני אגיד לך, שאם לא הייתי צריך טיפולי שיניים בסביבות ה-4 אלף שקל, קרוב לודאי לא הייתי עושה את הביטוח הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א.

לא הגיוני המחיר הזה

על מכבי שלי שילמתי ~100

על זהב סביבות 50

ב.

אני מאחל לך שאף פעם לא תצטרך, אבל אם כן אתה תצטער שאין לך. לפי דעתי על בריאות לא חוסכים ואין הגיון בפחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא הדברים היחידים שמקבלים.

יש לדוגמא החזר מחד"כ שאמא שלי משתמשת בו וזה הרבה כסף.

בנוסף אני ואחותי הולכים להשתמש בהטבות ב"מכבי טבעי"

http://www.maccabi4u.co.il/4431-he/Maccabi.aspx

אתה זכאי לטיפולים במחיר מאוד מסובסד.

אז נכון אני לא חייב ללכת לשיאצו\טווינא\דיקור\ווטאבר אבל זה כיף וזה מעלה את איכות החיים שלי.

וכנראה שאם הייתי צריך לשלם מחיר מלא לא הייתי עושה את זה.

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי תחושה שמישהו התבלבל בין מכבי שלי לבין מגן זהב

שזה הביטוח המשלים.

מגן זהב זה ביטוח חובה לדעתי,מזל גדול שיש לבן את הביטוח החשוב הנ''ל.

על מכבי שלי יש לקרא היטב את הסעיפים. לאשתי הוא לא התאים

(אני לא חבר מכבי)

פות''ש על איזה ביטוח קיבלת מעל 100 ש''ח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עלויות עבור אדם בגיל 31 :

מכבי זהב הוא 72.36 ש"ח.

מכבי שלי הוא 116.63 ש"ח

ביטוח סיעודי הוא 22.74 ש"ח

עלות תוכניות ביטוח מכבי זהב/ שלי :

http://bit.ly/2eGzQ5v

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...