Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב סופר מיני או משפחתית קטנה - עד 60K

SkeletonBoy
שימו לב! השרשור הזה בן 2712 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום אנשים,

אני מחפש רכב סופר מיני, או משפחתית קטנה, אוטומטית, יד שנייה בטווח של 55-60k.

מחפש שנתון די עדכני, מניח ש-2012-2013 יכנס בתקציב.

חשובים לי בעיקר עלות אחזקה סבירה חסכוניות בדלק. בנוסף, אני גר באזור חיפה אז חשוב רכב שיידע להתמודד עם העליות.

חשבתי על הרכבים הבאים:

סיאט איביזה

סקודה פאביה

יונדאי i20

קיה ריו

פולקסווגן גולף או פולו

אופל אסטרה 5 דלתות (1.4 טורבו)

על איזה רכב הייתם ממליצים? (כמובן שניתן גם להכניס לרשימה רכבים שלא חשבתי עליהם).

האופל קצת קוסמת כי אפשר למצוא אותה במחירים ממש זולים בשוק יד 2, אבל אני לא מכיר את האוטו מבחינת טיפולים או אחזקה. אני גם תוהה אם יהיה קל למכור רכב כזה אח"כ.

תודה אנשים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יונדאי I25 1.6 או שברולט סוניק 1.6 יוכלו להתאים לדרישות. חיסכון יהיה קשה להשיג כך או כך. בסופו של דבר מדובר בעליות ותנועה עירונית.

אם אתה רוצה חיסכון משמעותי אבל על חשבון מקום - טויוטה יאריס היברידית ( וכנראה גם לרדת בשנתון )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שציינתי, אף אחת מהן לא תהיה חסכונית בתנאי נסיעה כאלו כך שגם אם תלך על פאביה עם מנוע טורבו 1.2 - זה לא ממש יסייע לצריכת הדלק. בעקרון בתוואי נסיעה כזה - רכבים היברידיים יהיו הכי חסכוניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גר באזור חיפה, אבל לא בחיפה עצמה. תנאי הנהיגה לא יהיו עליות של 30 מעלות כל הזמן.

חוץ מזה, בהנחה ועליות מקשות על כל הרכבים (לפחות בקטגוריה הזו), אפשר לקבל המלצה על בסיס השיקולים שציינתי?

אשמח גם להתייחסות בנוגע לאסטרה.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האסטרה לא חסכונית בכלל אם זה שיקול בשבילך. צפה לצריכת דלק של 9-11 קמ. אם הגודל לא קריטי לך נסה למצוא אולי פיגו 208 1.2 טורבו אוטומטית, קליאו 1.2 טורבו אוטומטית או אם אתה מוכן לקחת את הסיכון אז פאביה/איביזה 1.2 טורבו אוטומטית.

עריכה אחרונה על ידי daniel.gri
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציפיתי שאסטרה תהיה פחות חסכונית משאר הרכבים המוצעים. בכל זאת מדובר על משפחתית ולא על סופר-מיני.

מוכן להתפשר מעט בנושא צריכת הדלק אם היא מצטיינת בשאר הנושאים האחרים - בפרט עלות אחזקה ואיבוד ערך במכירה חוזרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערך היא מאבדת מאוד, אבל זה גם אומר שתקנה אותה ביותר זול. עלויות האחזקה זהות לרכבים מאותו הגודל. באופן כללי המכלולים אמינים אבל לדיפוני הפנים יש נטייה להתקלף ( בייחוד כפתורי החלונות ). סה"כ בזכות המחיר הזול - זו אופציה לא רעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2712 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...