Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מקגרגור עושה את זה שוב - הפעם נגד אלוורס

liav12
שימו לב! השרשור הזה בן 1550 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אהם.

הסתערות כזאת תמיד תיגמר רע, זה קצת מביך.

סטרייקר/ית ישיב לך על דבר כזה עם אגרוף לסנטר,

וגראפלר/ית פשוט יתפוס אותך.

היא בעצמה התקשתה לקלוט עד כמה זה היה קל.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לוחמים אמיתיים לא פורשים אחרי הפסד אליפות (בלי קשר ל 3 מיליון דולר שהיא קיבלה)

בטח לא בגיל שלה. (נותרו לה לפחות 3/4 שנים להיות בשיא)

למה הפסידה בצורה כזו? פשוט, לאורך כל (רוב) הקריירה שלה היא לא פגשה לוחמות באמת ברמה גבוהה

זו הסיבה שבפועל היא אוברייטד. (האמת המרה מבחינתה, נחשפה ברבים לאחרונה)

דווקא נונייז יצאה קטנה לאחר הניצחון. (תנועות יד "שקט" ושלל התבטאויות מיותרות לחלוטין)

גם שנוגעים הצמרת? צריך לדעת איך לנהוג -זה ההבדל בין ספורטאי שיכנס לדפי ההיסטוריה (ג'ורדן,סילבה,עלי ועוד) לבין עוד ספורטאי > "טוב".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...

קונור מקגרגור חזר לאוקטגון לפנות בוקר, רק התחיל הקרב, וכבר נגמר - בקושי נהניתי. (קנוניה או לא, זה לא כוחות)

נחכה לקרב האמיתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקרב האחרון מול חביב היה משעמם נורא, אבל התנהל בדיוק כמו שחביב אמר, "אני אתיש אותו ואחכ אשחק איתו".

מקרוגר לוחם טוב, וההפסקה גרמה לו להתרכך יותר מידי לדעתי.

"תודה אמא"? חיבוק לסבתא/אמא של קאובוי? יש כבוד ויש שואו. צריך יותר שואו בקרבות כאלה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדברים הרבה על ההתנהגות ״הג׳נטלמנית״ שהוא מפגין מאז חזר. לדעתי, זה צעד שיווקי כי לקהל נמאס מהמניירות שלו אחרי שהושתק על ידי חביב.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם נהג מתחיל.

לגבי ההפסקה שלו. קראתי ריאיון איתו שמהלכה הוא דווקא התחיל להשקיע בעצמו. הוא דיבר על רונאלדו וצוות האימון שלו שעולה מיליונים בשנה והחליט שבמקום בתים ומכוניות, גם הוא מתחיל להשקיע בעצמו. שיפר את צוות האימון שלו לאורך השנה והתחיל לעבוד חזק. יכול להיות שבאיזה שהוא מקום הוא שינה מעט גיזה, אבל אני סבור שזה בעיקר שיווקי.

קשה לצפות מה יהיה, אבל לדעתי הוא עדיין יקבל בראש מחביב.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי מבחינתך יהיה יותר מבדר? מאס? אל קוקוי? חביב?

קשה לי להעריך, כי אין כאן לוחם דומיננטי שהוא בכמה רמות מעל השאר, כמו למשל ג'ון גונס

או הגדול מכולם אנדרסון סילבה. (שבימים הגדולים שלך צחק/דילג על לוחמי - על בקלילות, היה אפילו אחד שמירר בבכי לאחר הקרב)

אני כמובן בעד קרבות טובים של לוחמים איכותיים והוגנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...