Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שואב אבק רובוטי עד 3K ש"ח

ניקו פ.
שימו לב! השרשור הזה בן 890 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אולי תארגנו מיפגש OT של קארספורום בחנות שלהם בערב הפתיחה :-).

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה אקח אותו לבדיקה. העניין הוא שגם אם זה יותר מהלוח המדובר, הנציג טען שמספיק שהלך אותו לוח ואפשר לזרוק את המכשיר לפח.

לגבי עלות הלוח - מוכן לשלם 500 ש"ח ע"מ שישמישו את הרובוט, לקנות עוד אחד של שיומי, ולקבל 2 רובוטים עובדים - אחד לכל קומה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשלי הלך הלוח ב 870 קניתי חדש באיביי בתמורה ל 750 ש"ח בערך והחלפתי.

היתה קורוזיה שנגרמה מכך שבת הזוג לא הקפידה על כך שהרצפה תהיה יבשה במטבח לפני שהשואב יוצא לדרך.

ההצעה של היבואן של איי רובוט היתה מעליבה. רובוט משופץ במחיר של כמעט חדש פלוס אני מוסר את שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

vogel - לדעתי חד משמעתי הדור השני, מעבר ליכולות "שטיפה שלו", עוצמת השאיבה שלו, היכולת טיפוס על מכשולים ואלגוריתם המיפוי שלו טובים פי כמה מהדור הראשון.

mazinya - כמו כל רובוט בצורה עגולה, פינות של 90 מעלות בבית לא מתמודד טוב, לכלוכך שצמוד לקירות אין לו בעיה עם זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הצלחתי להחליף מנוע (וגומייה על הדרך) ללייזר המסתובב של הניטו בעזרת יוטיוב (30 ברגים לפחות בדרך, פירוק כמעט מוחלט) - אני מהמר שקיימים סרטוני הדרכה להחלפת כל חלק שהוא גם בשאר הרובוטים הנפוצים.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעזרת הסרטונים שיש ביוטוב אפשר לקנות חלקים ולהרכיב רובוט לבד בבית, בעיקר של איירובוט שהם הכי נמכרים מבחינת כמות לתקופת זמן.. הבעיה זה העלות.. אם הבחור יזמין לוח חדש ובסוף יתברר שזה לא הלוח בכלל זה יהיה ממש מבאס..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון מאוד, מעבר לחוש טכני דרוש כישרון דיאגנוסטיקה סביר ומזל... לא הייתי באופן אישי מתעסק עם לוח.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

hwgeek יש לך המלצה מאיפה להזמין סט חלפים ״ מקורי״ ככל האפשר

לשיאומי דור 2 ?

(פילטר רחיץ, מברשת מרכזית מברשות צד )

תודה מראש

"החיים קשים. הם קשים יותר אם אתה טיפש"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניראה לי הגיעה החבילה של החלפים שהזמנתי, אם זה זה אני אצלם אחד ליד השני מול המקורי שקיבלתי עם השואב למה שהזמנתי, לא יודע איך לזהות מקורי חוץ מהמחיר שהוא גבוהה יותר.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשלי הלך הלוח ב 870 קניתי חדש באיביי בתמורה ל 750 ש"ח בערך והחלפתי.

היתה קורוזיה שנגרמה מכך שבת הזוג לא הקפידה על כך שהרצפה תהיה יבשה במטבח לפני שהשואב יוצא לדרך.

ההצעה של היבואן של איי רובוט היתה מעליבה. רובוט משופץ במחיר של כמעט חדש פלוס אני מוסר את שלי.

נו, אז עכשיו התכנית העסקית שלהם ברורה. כשהולך הלוח מציעים טרייד אין, את הרובוט ה""מת"" משפצים ("משפצים", מחליפים לוח, מה שללקוח אומרים שבלתי אפשרי), ואז מוכרים כ"משופץ" ללקוח נוסף.

יירכש שיומי Roborock באילת שבוע הבא :-D יש חנויות מומלצות (למרות שראיתי רק אחת שמוכרת אותו)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...