Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שואב אבק רובוטי עד 3K ש"ח

ניקו פ.
שימו לב! השרשור הזה בן 869 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הפיצ'ר הזה יכל להיות עוד יותר טוב אם היה אפשר לשמור מספר מפות ולא רק מפה אחת. אם לדוגמה מעבירים את הרובוט לקומה אחרת, הפיצ'ר הזה חסר תועלת, כי הוא מנסה לנקות ע"פ המפה השמורה של קומה אחרת. אם היה אפשר לשמור מספר מפות ו"לתכנת" כל מפה בנפרד זה היה נהדר.

מצד שני, למי שיש רק איזור אחד קבוע לנקות - כן, זה מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן זה גם מה שעלה בסירטון שצירפתי, אבל יש מצב וזה יבוא בעידכון עתידי :-).

עריכה: מצד שני- הרובורוק חוסך מספיק כסף לעומת הרומבה ושות' בשביל לירכוש צמד רובורוקים אחד לכל קומה :-).

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...

בוקר טוב, האם גם לכם האפליקציה MIHOME הפסיקה להיתחבר לחשבון?

אין לי יכולת להיתחבר בשבוע האחרון וגם בעמוד האפליקציה יש עוד אנשים עם אותה הבעיה, ממש מתסכל.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עושה לי קצת בעיות בטעינה מדי פעם, הריגת האפליקציה דרך האנדרואיד והרצה מחדש בדרך כלל פותרת את הבעיה והוא מתחבר חזרה

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

מקפיץ שוב,

השיואמי שרכשתי בסוף (הכי בסיסי) עדיין חי ועובד מצוין. כבר עברו בערך 5 שנים אז די מרשים.

כעת מחפש עוד שיואמי תורן.

אני לא צריך שטיפה, בכלל.

אני כן רוצה שאיבה סבבה כמו השיאומי + אאמינות של השיואמי+מחיר סביר.

האם מישהו נתקל בדילים שווים לאחרונה?

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שווה אולי לישקול את הדגמים עם תחנות הריקון, יש ניראה לי בKSP מבצעים על שיומי עכשיו.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן. גם ממשפחת שיומי, בסיסי + עם עמדת שאיבה.

https://ksp.co.il/mob/item/150861&appkey=1006?gclid=Cj0KCQiA-K2MBhC-ARIsAMtLKRuzl5VbD1z0f7iHPppAPFuyJ6wfswOxGAhAXFBsLZwl8KnzWS5HtdcaAlRXEALw_wcB

תבדוק במרשתת אולי בעקבות המבצעים יש דיל זול יותר

• אהבתי 2

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...