Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שואב אבק רובוטי עד 3K ש"ח

ניקו פ.
שימו לב! השרשור הזה בן 869 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ראה את התגובה שלי, בחליפי שקישרתי אליו כן הרכיבו את המגנט לצורך הזיהוי, אז כניראה עשו מישמש ולקחו מסנן דור ראשון + מגנט בשביל שיעבוד גם בדור השני.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיאומי דור ראשון כרגע נמכר ב990 ש"ח (כנראה גם תהיה תוספת של 170 ש"ח מע"מ), אחלה מחיר:

https://www.gearbest.com/robot-vacuum/pp_009816316347.html?wid=1349303

יוצא 1200ש"ח,כבר די יקר (מע"מ בטוח תשלם)

עדיף לקנות בת"א\ירושלים ב1450 או לסנג'ר מישהו מאילת ב1250ש"ח

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בלאסטפרייס ב1390 או בKSP עם כיתוב "הנחה בסניף" ו100 שקל הפרש מצדיק שנתיים אחריות ושירות.

היום הזמנתי מדפסת 3D ENDER 3, אני רוצה להדפיס מיברשת אחרת לשואב להגדלת מהירות היניקה ויעילות שאיבה טובה יותר, מעניין מה יצא, אם אצליח אשתף את קובץ המודל.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

מקפיץ!

שמעתי המון תגובות מעולות על הרובוט של שיואמי, אך חלק ממליצים על דור ראשון וחלק על דור שני.

מה ההבדל ביניהם מלבד פונקציית השטיפה?

מה לדעתכם מומלץ יותר?

אשמח להמלצה היכן לרכוש, אילת, גירבסט ,אליאקספרס, הכל הולך.

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את הדור השני (Roborock) כבר כמה חודשים ואני מבסוט ממנו לאללה, הבדל של שמיים וארץ מהאיירובוט שהיה לי (780), מכל הבחינות.

בפונקציית שטיפה עוד לא יצא לי להשתמש (גם אל תצפה ליותר מדי - סה"כ מטפטף על הרצפה ומנגב עם מטלית). בגדול עושה עבודה מצויינת, יש לנו בבית כלב שמשיר המון שיער, הרובוט מתמודד איתו בלי בעיה (וגם בלי שיסתבך במברשות שלו). מה שמפתיע שהמיכל אמנם יותר קטן מהאיירובוט 780, אבל צריך לרוקן אותו בתדירות פחות גבוהה (מצליח לדחוס יותר טוב את הלכלוך? אין לי מושג). מה שבטוח הוא שהוא מנקה יותר טוב מהאיירובוט (כשהולכים יחפים ההבדל ניכר).

אין שום סיבה "להמליץ" על הדור הראשון על פני הדור השני, הדור השני עושה כל מה שהראשון עושה יותר טוב, ועם עוד תוספות.

אני קניתי באילת ב-1,400 ש"ח ב-KSP אאל"ט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לחץ,

יש אופצייה זולה יותר להזמנה מחו"ל?

לא ממש,בחו"ל (גירבסט) דור ראשון עולה 270$ כולל משלוח,מע"מ כמעט בטוח שתשלם כשיגיע אליך (עוד 170ש"ח),יוצא לך כמעט 1200

עדיף לך באותו מחיר להביא מאילת עם אחריות,או לקנות קרוב אליך בעוד 200ש"ח ועדיין עם אחריות (כשיש בעיה התעסקות עם חו"ל לא תמיד מניבה פירות..)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול לאשר שמחיפושים שעשיתי (כי אני גם מחפש לקנות) המחירים לפחות באירופה גבוהים משמעותית מבארץ. סביב 1900 שקלים לדור השני.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...