Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

APC רגיל או יעודי - מה ההבדל?

שימו לב! השרשור הזה בן 2728 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מקריאה שלי בפורום אסתטיקה ראיתי שכשמדובר בניקוי ריפודים או סתם ניקוי כללי, יש כאלה שפשוט מדללים APC של שופרסל לדוגמא כשלעומתם ראיתי שהרבה ממליצים גם על comfo של קלינסטרס או של כל מותג אחר שכמובן מחירו בהתאם.

מה ההבדל המעשי בניקיון? האם יש הצדקה לשלם מעבר עבור APC שיותר ״מותאם״ לרכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, ההבדל הוא ברמת ניקיון טובה יותר תחפש בפורום תמצא הרבה תמונות של אנשים פה שעשו השוואות ההבדל לא קריטי אבל קיים, אגב apc של שופרסל לא מצאתי ברשתות, נדמה כאילו הורידו את המוצר, כבר ממזמן.. ואם מישהו מצא משהו יכול להיות זה מלאי עודף שהיה , בכל אופן אני לא מצאתי

עכשיו יש הבדל גם מבחינת המחיר, כי apc של מגוויארס לדוגמא עובד מעולה בדילול אפילו של 1-10 ככה שלתווך הארוך זה הרבה יותר משתלם, אצלי יושב apc של מגוויארס שרכשתי גלון ב80 שקל כבר שנה ועוד לא גמרתי 10 אחוז ממנו!, אם תעשה חישוב גלון שווה 3.78 ליטר, יוצא לך סך הכל 37.8 ליטרים של חומר מדולל לעבודה, זה המון!! אבל המון!

ככה שזה יותר משתלם וגם אתה מקבל חומר יותר טוב

אגב לגבי comfo, לא ניסיתי אותו, אבל מבחינת מחיר המגוויארס יותר משתלם

קלינסטרס מפרסת דילולים די נמוכים לדוגמא 1-5 ל'בד' וזה הולך ויורד על עור 1-3

הכי גבוה שלהם הם מציינים למנוע 1-6, אז בקבוק של 5 ליטר מניב לך לניקוי כללי 25 ליטר חומר מדולל לניקוי כללי, ואם נקח את הדילול הכי גבוה של המנוע... 1-6 אז יוצא לך 30 ליטר מדולל ב110 ש"ח, ומגוויארס מניב לך 37.8 ליטר מדולל ב80 ש"ח לניקוי כללי, יותר משתלם.

מה שאותי מעניין יותר, עד שכבר נפתח אשכול חדש על apc לשמוע מהחבר'ה כאן, אם הapc החדש בניחוח הדרים (הכתום) מנקה טוב יותר מהירוק, למי שניסה

1.jpgvssearch.jpg

מי לוקח ?

עריכה אחרונה על ידי Tnc
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיג, שופרסל כבר לא מוכר חומר ניקוי כללי, הקומפו(מרוכז והמוכן לשימוש) עושה עבודה לא רעה בכלל, אין תלונות(סיימתי גלון כבר XD)

וגבי המגוויירס היה לי נסיון איתו ואכן החומר נוח מאוד לשימוש ודילול(כנראה ארכוש גלון בקרוב).

לגבי ניקוי כל מקרה לגופו, כולם יעשו את העבדה בדילול נכון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הapc הכתום מנקה טוב יותר במעט, ריח הרבה יותר טוב מהירוק, והוא טוב לשימוש בשואב רטוב, הירוק מקציף הכתום לא.

עם קצף זה לא טוב יותר?

מיג, שופרסל כבר לא מוכר חומר ניקוי כללי, הקומפו(מרוכז והמוכן לשימוש) עושה עבודה לא רעה בכלל, אין תלונות(סיימתי גלון כבר XD)

וגבי המגוויירס היה לי נסיון איתו ואכן החומר נוח מאוד לשימוש ודילול(כנראה ארכוש גלון בקרוב).

לגבי ניקוי כל מקרה לגופו, כולם יעשו את העבדה בדילול נכון

וואלה? לא ידעתי. אבל בכל מקרה, דיברתי בכלליות - יש עוד הרבה חברות שמוכרות חומרים לניקוי כללי והשאלה היתה האם באמת יש שיפור בין השימוש בהם לשימוש בחומר ״יעודי״ לרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון חומר יעודי אולי יהיה לו כמה גימיקים שיכולים לעזור, מבחינת שימושיות היא תהיה דיי דומה, החוזק משתנה בהתאם לדילול, וכמו שאריק אמר קצף לשימוש הזה לא הכי מועיל(גם לשימוש ללא שואב רטוב יבש)

אולי מחר אני אקפוץ לחולון להתחדש בכמה דברים מאוטוסטור

עריכה אחרונה על ידי iliahrom
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתכירו שיש מוצרים חדשים של Chemical Guys באוטוסטור וביניהם APC שנקרא Nonsense...

לגבי APC אני משתמש ב-All Clean+ ואני מרוצה ממנו והיום קניתי באוטוסטור את ה-Nonsense, מה שנחמד בו שאין לו צבע ואין לו ריח, מתכוון לדלל אותו 1:15 ככה שבקבוק מחזיק מלא זמן...

קראתי ביקורות עליו נראה שהוא מעולה, נעדכן...

SEAT ATECA Style Plus

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום סיבה לקנות את הapc של כימיקל בעוד שיש לך את הapc של מג'ווירס גלון במחיר דומה.

ויוצא לך כמעט 40 ליטר בדילול של 1:10, והוא באמת מספיק לרוב הדברים בדילול הזה.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2728 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...