Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עבודה מקצועית-רוני אגזוזים רחובות, רח' קלמן גבריאלוב 34

Max.M
שימו לב! השרשור הזה בן 2007 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן לכולם,

אחד הלקוחות שלי קיבל מכה באגזוז מאחורה- לאחר שהמוסכים של הליסינג גמרו עם הנסיונות העלובים בלסדר אותו , הרכב נשלח עם עובד שלי ל "רוני אגזוזים" - לא יודע מה הייתה העלות, לא הייתי הגורם המשלם .

מה כן- עבודה יפה מאוד, אסתטית מאוד!

החבר'ה במכון של הכיווני פרונט התלהבו בעצמם מהעבודה.

מכיוון שלא יודע כמה זה עלה, ולא מעניין אותי גם קשה לי לתת חוות דעת על המחירים .

אבל העבודה עצמה יפה.

בוצעה באופל "מוקה" חדשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יש ניסיון טוב איתם, 2 אחים שמנהלים את העסק.

בפעם הראשונה החליפו ממיר קטליטי בעלות הוגנת, כשהגעתי בפעם השנייה בגלל רעשים באגזוז הוחלף הדוד האחורי ועשו לי הנחה ולקחו כסף רק על מחיר החלק(הראו לי גם קלסר ובו פירוט מחיר על כל חלק ובנוסף ביררתי מחירים בחנויות חלפים לפני ההחלפות כדי לבוא מוכן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...
  • חודשיים מאוחר יותר...

מצטרף להמלצה בחום!

חזרתי היום מהחלפת דוד אמצעי וממיר קטליטי,

קיבלתי הסבר מדוייק לפני כל פרט בהצעת התיקון,

אפילו המחירים היו טובים בהרבה מההצעות שקיבלתי לפני כן!

רוני ושני בניו עושים עבודה זריזה נקייה ומדוייקת, בשקיפות, בהגינות ובמחירים מצויינים.

היה שווה להגיע אליהם מרחוק!

הדרך עצמה היא היעד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

לפני חצי שנה נשבר לי האגזוז ועשה רעש לא נעים של רכב "משופר" .

קיבלתי הודעה מרוני אגזוזים להגיע אליו לתיקון קצר. תוך מספר דק אצלו בסוף היום הרכב עלה על הליפט, האגזוז הולחם ונסעתי משם בלי זכר לתקלה. תודה על שירות מקצועי אדיב ומהיר!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגעתי לרוני אגזוזים בהמלצתך,

כל מילה בסלע, טיפלו לי בתקלת "check engine" במאזדה 3 - הוחלף חיישן חמצן אחורי בצורה יעילה ומקצועית מאוד.

אנשים מאוד שירותיים ואדיבים, היה לי שווה לנסוע לרחובות. תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

גם אני מצטרף להמלצות למקום הזה! לפני כמה שבועות נדלקה לי נורה של "check engine" ,באחד המוסכים חיברו לי לסקנר והראה P0420 שזה אומר יעילות ממיר קטליטי פגומה, שמתי פעמיים תוסף למערכת הדלק , BG , לא עזר ,הנורה המשיכה להידלק , הבוקר נסעתי לרחובות ,וברק החליף לי לממיר משומש של GM (למרות שמדובר באופל 2011) . לקח רק 800 פלוס מעמ , מחיר הוגן בהחלט . כל הכבוד.

עריכה אחרונה על ידי Rony999
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

גם לי יצא להכנס לרוני אגזוזים בשישי שעבר בעקבות ההמלצות פה.

לאחר המתנה של כ-45 דקות בתור (הגעתי באמצע יום שישי, לא באמת ציפיתי לסיים שם תוך 10 דק), קיבל אותי אחד העובדים (יש לציין שמקפידים על סדר התור, למרות הנדחפים הארצישראלים הטיפוסיים).

התלוננתי על ריח של גזי פליטה מהאגזוז.

הבחור העלה את הרכב על ליפט, עשה בדיקה ויזואלית לצנרת ודודים (חורים וכו') וביצע בדיקת גזים ב"מאמץ".

לא מצא חורים, ובדיקת הגזים יצא תקינה. הוסבר לי שמדובר ברכב קשיש (2002), שעל פניו הכל נראה תקין, ושאין יותר מדי מה לעשות בשלב זה. שוחררתי לדרכי ללא תשלום על הבדיקה.

בהחלט מקום שאחזור אליו במידת הצורך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלחתי את אבא שלי אליהם לצורך בדיקה ממוחשבת, היו נחמדים ונכונים לעזור בפתרון הבעיה. כמו כן, לא גבו תשלום עבור הבדיקה.

בהחלט אחזור לשם בעתיד!

תודה

Peugeot 208 1.2 Active (Manual) , 2014

.It's all about Music & Numbers

:idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אחל'ה מקום.

מחיר הכי נמוך שמצאתי, שמחו לעזור, עבדו מקצועית, בדקו גם לאחר ההתקנה + וידאו שהכל עובד לפני שעזבתי.

החלפתי חיישן חמצן קידמי שסיוט להשיג בארץ.

אחל'ה שרות!!

ממליץ לכולם/ן - באמת חבל על הזמן שלכם בהקשר הזה לחפש אצל אחרים (כי עשיתי דוקטורט כבר של 3 ימים לפני שניגשתי)

בקיצור - שווה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

הגעתי אתמול לרוני אגזוזים לצורך החלפת חיישן חמצן באימפרזה 2005(1.6) לאחר שקראתי חוות דעת על המקום,קיבלתי יחס טוב מברק והיה מאוד סבלני לענות על כל שאלה

עבדו במקצועיות ונתנו מחיר הוגן ואחריות.בהחלט אמליץ על המקום לאחרים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

גם אני ממליץ על רוני אגזוזים

אגזוז שנשבר כנראה מריקבון (קורולה ישנה 2001)

קיבלתי שירות מעולה יחס אדיב ומחיר הוגן מאוד

מרוצה מאוד מהעבודה ממליץ בחום !!

attachment.php?attachmentid=487042&d=1494561240

attachment.php?attachmentid=487048&d=1494568935

attachment.php?attachmentid=487046&d=1494568932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

מקפיץ ומודה בשם אילן, שלא גולש פה אבל הבטיח "שבשביל שירות כזה יבוא גם מהצפון לברק" .

כיף לשלוח אנשים למקום שבו אתה יודע שידאגו להם יפה, ובהוגנות בלי משחקים.

אז אני קיבלתי מאילן תודה רבה על ההמלצה, ומעביר אותה לחבר'ה מרוני אגזוזים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...