Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עלות סבירה להחלפת שמן גיר בשברולט קרוז 2012, 124 כ"ס

yariv26
שימו לב! השרשור הזה בן 2721 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חבר קיבל הצעת מחיר להחלפת שמן גיר בשברולט קרוז 2012 (124 כ"ס, גיר 6 הילוכים), בעלות של 650 ש"ח + מע"מ.

מדובר במוסך מורשה משרד התחבורה (לא מורשה יבואן).

שמן במפרט יצרן.

המחיר שנדרש ממנו סביר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר סביר בתנאי שעושים עבודה יסודית - מפרקים אגן שמן,מנקים בורג מגנטים אם יש,מחליפים פילטר גיר ו/או אטם אגן שמן גיר. החלפה חלקית זה בערך 4 ליטר ובהנחה,שהשמן מקורי או תואם מקור עלותו באיזור ה 70+- ש" לליטר.

אם תוסיף עבודה ומע"מ תקבל את הצעת המחיר +-.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקרטר בגיר הזה נמצא בצד כמו ברנו ופילטר מוחלף רק בשיפוץ

בכל מקרה עשיתי החלפה דומה באופל אסטרה הגישה לבורג ריקון ומילוי מאוד נוחה ואפשר לעשות את זה בבית

השמן ששמתי היה דקסרון 6 של קסטרול עלה 40 שקל לליטר היה צריך בערך 4.2 ליטר בהחלפה חלקית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה עד בלתי אפשרי לבצע החלפת שמן גיר מלאה רק מבורג הינקוז.

תמיד יישאר שמן בטורק ובעוד חלקים נוספים.

אך ורק שטיפה עם מכונה,שמצד אחד תרוקן שמן ישן ותכניס מצד שני שמן חדש יכולה להיקרא החלפה מלאה.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2721 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...