Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום שנתי – לנצ'יה דלתא 2012 גולד

amir74
שימו לב! השרשור הזה בן 436 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אה! הבנת אותי קצת לא נכון - התכוונתי שאני לא רואה בזה שהיתה לך דליפה ממכסה שסתומים כמשהו בעל חשיבות מטרידה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שהגעתי ללנצ'יות (היו לי תמה טורבו וקאפה טורבו) כל שנה החלפתי רכב כי הרכבים שעממו אותי. לא יכול לנהוג במאזדה/ טויוטה. כלומר יכול, אבל לא רוצה.

לא מתלונן רק מציין שקיימת תקלה, בוצע איטום עם חומר כל שהוא, לא זוכר בדיוק את השם. בינתיים נראה שהתקלה נפתרה.

נושא הדשבורד נבדק מול אוטואלגנס, עלות התיקון שהם נתנו שולית, הבעיה היא פירוק והרכבה של הדשבורד. צריך להביא להם את הדשבורד מפורק.

בראבו על הלנצ'יה - שנון :)

אני לא מתעניין בפורומים בחו"ל לגבי הרכב ולא שמעתי על תקלה במערכת האוורור.

לגבי התושבות, לא ידוע לי אם קיים משהו אחר מהמקורי. אשלם בשמחה על תושבת שתחזיק יותר זמן.

אמיר דווקא פה לדעתי אתה מפסיד, כל רכב שאני מעוניין לרכוש או בכלל לאבחן תקלה אני כחלק מהעניין פונה לחו''ל.

לדוגמא אם בארץ יש נניח 300 לנצ'יה דלתא כמו שלך על הכביש, מתוכם כ 10 במקרה הטוב שגולשים בכל מיני קבוצות/פורומים של רכב בעצם זה מה שתמצא בחיפוש בארץ. מה גם שמרוב שהדגם נדיר והרוב רצים למורשה לא באמת תמצא משהו רלונטי באינטרנט עם זאת תגדיל את הכמות הראשונית לאלפים וכ 300 שכותבים באינטרנט, מעלים בעיות, פתרונות ותהיות, מזה כבר ניתן ללמוד המון.

אפילו בייטי הפשוטה שלי למדתי המון מקריאה של תוכן ברוסית, אבחון דברים, פתרון דברים ועוד.

אגב בלנצ'יה דלתא העדפתי לחפש כקרייזלר דלתא היות וכל חיפוש של דלתא מפנה לנושאים על אינטגרלה...

Sent from my MI 9 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין אומרים? "הרבה כסף במעט רכב"?

יש מחיר בעבור להיות שונה מכל העדר וזה בדיוק המחיר.

כמו שכתבו לך מאזדה בגיל זהה היתה חוסכת לך הרבה כסף.

אבל, אין מחיר לאהבה.

תהנה ותמשיך לעדכן.

לזכרוני העמום, יש כל מיני יפניות, לרבות מזדה וטויוטה עם דשבורדים מתנפחים או סתם נסדקים, לא שמור בלעדית לאיטלקיות הסיפור הזה. ובכל מקרה מדובר בשילוב לא מספיק טוב דינמית בין ריצפה מוארכת של בראבו ( זו האחרונה היתה דווקא מאוד מענגת מבחינה דינמית, אבל גם תוספת אורך וגם תוספת משקל דפקו קצת את הסיפור ) ומנוע מצוין של אלפא רומיאו. מה שייחד ולטובה את הלנצ'יה הזו הוא עיצוב מרהיב ומרחב פנים מעולה. היה לי נסיון עם גירסה דיזלית ידנית של האוטו הזה באיטליה, די נהניתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על העדכון.

מדהים לראות את מחיר הרכב ביד 2, ללא ספק מפתה במיוחד שאותן מודעות נשארות שם הרבה זמן, אני מתאר שביד 2 בעיקר ישנם רכבים מוזנחים שאף אחד לא טורח לטפל בהם כמו שצריך.

אגב אין תושבות משופרות כלשהם?

בהמשך לדבריך, אכן המודעות ביד 2 די ותיקות

למען האמת חיכיתי לעדכון של אמיר...

יצא לי לראות שתי מועמדות לרכישה כאלו השנה ובשתיהן הדשבורד היה פרום ובאותה נקודה.

רמת התחזוקה לא השביעה את רצוני מה שמנע ממני להתקדם בתהליך. צפיתי למצוא צדיק אחד בתוך "השוק" של הלנצ'יות אך התבדיתי.

מה שנותר כרגע ביד 2 אלו רכבים עם ק"מ גבוה מדי לטעמי ובטח שלא מצדיק את המחיר המבוקש...

דווקא מרכב נישה שכזה ציפית למצוא רכבים יותר שמורים ובעלים יותר מודעים לנושא האחזקה...

נרכשה- וולבו s60  נפח 1600 T4

נמכרה- פורד פוקוס 1600 סמ"ק 2008  TREND X

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אציר אני מוכרח להגיד שאני מאוד נהנה מהשרשור. אני לא מתלהב מהלנצ׳יה הזו בכלל, אבל תמיד כיף להיחשף לחובבי רכב עם תשוקה בטח בימינו שהקו הג׳נרי נהפך למוביל יותר ויותר.

מקווה שתמשיך להנות מהרכב.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רוצה להשמע לא מנומס אבל אני לא ממש מבין את השירשור הזה.

אני גם חובב רכבים יוצאי דופן, אני נוסע ברכב פרמיום ישן עם תחזוקה לא ממש זולה ומבין שעבור הדברים היחודיים צריך לשלם. מה שקצת אני לא מבין הוא מה כל כך יחודי בלנצ'יה ששוה לשלם כל כך הרבה? (ותאמין לי, זה המון. אני, עם E350 אוונגארד בן 10 ו 150K ק"מ, לא הגעתי לסכומים כאלה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שאתה מאוד מנומס, וכל מה שאתה אומר לגיטימי.

העניין הוא שלא כולנו אוהבים את אותם דברים ואתה עונה על שאלה ששאלת את עצמך ואותנו. פותח השרשור חי בעולם משלו, אוהב לנצ׳יה, רופאים, תרופות טיפולים אלטרנטיביים לא עזרו, עיצוב מוזר יש שיגידו שיקוץ לא הרתיע, עדיין אוהב.

הוא אוהב את הלנצ׳יה, למה? לא יודע, משוגע.

אתה אוהב E Type, למה? לא יודע. מבחינתי אתה משוגע לא פחות ממנו, זה נבלה וזה טרפה.

בכל מקרה אני נהנה לראות את שניכם נהנים מהתחביב, מאושרים גם אם פחות עשירים.

שמע אם היה מדובר באיזה צעיר בן 20 שירש לנצ׳יה מסבא ואין לו מושג כמה עולה להחזיק רכב ״נורמאלי״, הייתי אומר לו ״ימשוגע, תעיף תרכב לפני שהוא יקבור אותך״, או שבעצם זו תהיה לנצ׳יה מפעם... מה עושים עכשיו... לא משנה, הנקודה ברורה.

הבחור לא בן 20, הוא החזיק כמה רכבים בחיים שלו, כולל את היפניות האלה שלא מתקלקלות. הוא לא רוצה, רוצה תלנצ׳יה. פשוט חוליגן.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רוצה להשמע לא מנומס אבל אני לא ממש מבין את השירשור הזה.

אני גם חובב רכבים יוצאי דופן, אני נוסע ברכב פרמיום ישן עם תחזוקה לא ממש זולה ומבין שעבור הדברים היחודיים צריך לשלם. מה שקצת אני לא מבין הוא מה כל כך יחודי בלנצ'יה ששוה לשלם כל כך הרבה? (ותאמין לי, זה המון. אני, עם E350 אוונגארד בן 10 ו 150K ק"מ, לא הגעתי לסכומים כאלה).

השרשור נועד ליידע אנשים לגבי אחזקת רכב מהסוג הזה.

מי שמתלבט יוכל למצוא בשרשור הזה חומר למחשבה ולהחליט עבור עצמו ממידע של מישהו שמחזיק את הרכב ולא מהחבר של השכן שלפני 20 שנה החזיק לנצ'יה והיו לה בעיות חשמל.

יש הרבה דיסאינפורמציה דעות קדומות ופחדים שלא נטועים במציאות. כשזה מגיע לרכבים לא סטנדרטיים הכוח של הפורום הוא להביא את המידע לכל מי שמחפש.

הייחוד של הלנצ'יה הוא בעיני המתבונן, חלק יאהבו את העיצוב וחלק לא.

אני קניתי כי חיפשתי רכב עם 200 כ"ב וגיר פלנטרי. זה הרכב היחיד שעמד בדרישות, אז קניתי עוד לנצ'יה.

עריכה אחרונה על ידי amir74
  • אהבתי 1

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

שלום לכולם,

שרשור מעניין מאוד.

שאפו על העדכון השנתי המפורט.

אני מסתכל על רכבים יותר בכיוון של VFM ואני מחפש רכב. הדלתא יפה, גדולה, מרשימה (איטלקית ברמה).

לא נעול על מזדות ויונדאי כמו כל עם ישראל ולא מקשיב לאימרות כמו "לא לגעת בצרפתיות" (למרות שלא היתה לי צרפתיה מעולם).

זה נובע בעיקר בעקבות פיאטים שהיו לי ולמשפחתי ואנשים מלכלכים על פיאט בלי סוף. אני חושב שזה יותר תלוי בדגם מאשר להכליל על חברה מסוימת.

אני מכיר מישהו שהוציא כל כך הרבה כסף על פולו והבנתי שהוא לא היחיד אבל עדיין אנשים יגידו - אין כמו פולסוואגן.

בקיצור,

נכון להיום המחיר של הלנציה הוא ממש בריצפה באיזור ה-30K.

מה שאותי מטריד הוא אם המכונאים יודעים להתעסק עם רכב נדיר כזה?

יש פה עוד בעלי דלתא שיכולים לשפוך אור על הזדקנות הרכב?

אשמח לעוד תובנות גם מפותח השירשור - האם הרכב מתאים לאנשים שלא מתעסקים עם הרכב ברמה כמו שלך - רוצים לנסוע ומוכנים לספוג רעשים ולא לטפל בכל דבר קטן. לדוגמא הדשבורד והכיסא לא נראה לי מטריד ובכלל לא הייתי מתקן אלא אם כן זה בלתי נסבל.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא אוהב את הלנצ׳יה, למה? לא יודע, משוגע.

אתה אוהב E Type, למה? לא יודע. מבחינתי אתה משוגע לא פחות ממנו, זה נבלה וזה טרפה.

.

אני חושב שאתה מתכוון לE Class ולא לE Type.

יחי ההבדל... ;-)

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאותי מטריד הוא אם המכונאים יודעים להתעסק עם רכב נדיר כזה?

יש פה עוד בעלי דלתא שיכולים לשפוך אור על הזדקנות הרכב?

אשמח לעוד תובנות גם מפותח השירשור - האם הרכב מתאים לאנשים שלא מתעסקים עם הרכב ברמה כמו שלך - רוצים לנסוע ומוכנים לספוג רעשים ולא לטפל בכל דבר קטן. לדוגמא הדשבורד והכיסא לא נראה לי מטריד ובכלל לא הייתי מתקן אלא אם כן זה בלתי נסבל.

תודה

יש מוסכים שיודעים לטפל במכוניות הללו, יש אפילו אחד מורשה יבואן (שאני מכיר, ייתכן שיש עוד) שנקרא כחול לבן בפתח תקווה.

לא זוכר בדיוק כמה רכבים כאלה נמכרו בארץ אבל להגדיר את הרכב כנדיר נראה לי מעט יותר מדי. נכון שהוא לא נמכר כמו הנפוצים שברכבים אבל זה לא שיש 10 כאלה בארץ.

הרכב נוסע כל השנה, ולא צריך לטפל בכל דבר קטן, בטח לא בנושא הוויזואלי כמו כסא. כן חשוב, כמו בכל רכב אחר להקפיד על שמן ומים בתקנים שקבע היצרן.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 436 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...