Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצלמת גו פרו או דומות בין 300-800 שקלים מתנה לבת הזוג

eilam
שימו לב! השרשור הזה בן 2689 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יום ההולדת מתקרב והבנתי שהיא רוצה מצלמה בסגנון של גו פרו.

בעיקרון לצלם טיולים נסיעות וטיסות שלנו .

חשוב

1. איכות תמונה וסרטונים טובה יותר משל פלאפון.

2.שהסוללה תחזיק מעמד במשך זמן סביר+.

3.שתיהיה אופציה לראות את התמונות במצלמה.

לא יודע כמה באמת צריכים את צילום מתחת למים אבל יכול להיות נחמד.

אין יותר מדי דרישות ולכן חשבתי על טווח רחב של 300-800. אפשר למתוח מעט אך לא רואה צורך.

המלצות יתקבלו בברכה כי איני מבין בזה דבר.

אשמח גם להסבר למה הדגם שהמלצתם

עריכה אחרונה על ידי eilam
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Sj5000x עם חיישן סוני. מצלמת 4k. ודא שאתה רוכש מקורית, יש זיופים. המקורית מבית sjcam.

לyi אין מסך ומארז צלילה רוכשים בנפרד.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי SJ5000X עם ים אביזרים ב168 דולר.

כמה שא' ברשותך:

1. קיבלת כבר? אם כן - איך ההתרשמות?

2. מהיכן הזמנת? יש לינק? איך אתה יודע שהיא מקורית?

3. למה בחרת בה ולא בשיומי נניח?

סליחה על החפירה אבל אני מחפש לאחותי...

בן.

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השתמשתי ב SJ4000 בטיול בפיליפינים לאחרונה. איכות סטילס טובה, איכות וידאו מצוינת.

החלטתי שאני רוצה גם ג'יירו לייצוב תמונה אז אעבור ל SJ4000+

ממליץ בחום על המצלמות של SJ בכללי, ים אביזרים זמינים בכל חור, איכות בניה מצוינת, תוכנה עשויה כהלכה בלי באגים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שא' ברשותך:

1. קיבלת כבר? אם כן - איך ההתרשמות?

2. מהיכן הזמנת? יש לינק? איך אתה יודע שהיא מקורית?

3. למה בחרת בה ולא בשיומי נניח?

סליחה על החפירה אבל אני מחפש לאחותי...

בן.

הזמנתי לפני יומיים בדיוק.

מצרף קישור https://www.aliexpress.com/item/2-0-4K-SJCAM-Sj5000-Series-SJ5000X-Elite-WiFi-NTK96660-Mini-Gyro-30-Waterproof-Sports-Action/32585119435.html

המחיר טיפה עלה.

הזמנתי ספציפית את המצלמה הזאת אחרי השוואה של סרטונים ביוטיוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותי שתי מצלמות אקסטרים, השיאומי YI מהדור הראשון וגופרו Session. עושה בהן שימוש יומיומי כמצלמות קסדה.

הבעיה עם המצלמות הזולות (SJCAM ופחות מזה) היא חווית השימוש, שפשוט לא עומדת בסטנדרט. ריבוי כפתורים שיוצרים ממשק הפעלה סבוך ומעצבן, ממשק מיושן בלי טיפת מחשבה על חווית משתמש, אפליקציות גנריות ולא נוחות לשימוש.

השיאומי עומדת דרגה אחת מעל שאר המצלמות הסיניות, עם ממשק הפעלה סביר, חיוויים ברורים ואפליקציה מצויינת וברורה. הגופרו מעלה את הרף עוד קצת עם שליטה נוחה יותר מהמצלמה עצמה ואפליקציה ברורה אפילו יותר, כמו גם יותר אפשרויות לשליטה על פרמטרים בוידאו (מגבלת ISO, פרופיל צבע ועוד). גם מבחינת אמינות, אני יכול להעיד על שנה שלמה של שימוש יומיומי בלי תקלות, כשאני תמיד יודע שלא אאבד את הוידאו שצולם בדיוק ברגע הלא מתאים.

ספציפית לSJCAM, כל הדגמים שלהם שבדקתי סבלו מWhite Balance מזעזע ונטו לכחול בכל מצב ותאורה, וכן מטווח דינמי נמוך וניגודיות חזקה מידי.

לטעמי, במחיר נמוך (לפני כשנה שילמתי עבורה 66 דולרים, שהיו שווים ל260 שקלים בזמנו) השיאומי מציגה יותר תמורה מכל מצלמה אחרת.

אל תתפתו לערימות אביזרים בחינם. רובם ברמה נמוכה מאוד ובחלקם לעולם לא תשתמשו. אני העדפתי לקנות מצלמה עירומה ולרכוש בנפרד אביזרים איכותיים. בפעם היחידה שקניתי זרוע זולה, היא נשברה בשימוש הראשון.

וכאמור, אם הכוונה היא להשתמש במצלמה כתחליף לטלפון או מצלמה קומפקטית - לדעתי מיותר. המצלמות האלו נועדו לשימוש במקומות בהם אי אפשר להשתמש במצלמה רגילה, כמו בסביבה רטובה או במקומות בהן נדרש משקל וגודל קטנים (הצמדה לגוף וכו').

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

If you can dream of something, you can achieve it

הייתי עם הגברת, אני חושב שאם הייתי מזכיר את המילים ״רכב״/״פורום״/״ניקוי״ הייתי ישן בספה או בטרקלין ;)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...