Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת יונדאי I35 שנת 2013-2014 או טיוטה קורולה 2013

f22
שימו לב! השרשור הזה בן 2728 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם ,

מעוניין בחוות דעתכם על רכב משפחתי יונדאי I35 שנת 2013 -2014 או טיוטה קורולה 2013

אני אוהב יותר את היונדאי בעיקר כי יש לי כרגע טיוטה 2008 ואני מעוניין להחליף למשהו אחר

ובנוסף האבזור בדגם סופרים ביונדאי הרבה יותר עשיר מטיוטה קורולה 2013 GLI

שמעתי על תקלות במזגן ביונדאי ועל טיוטה לא שמעתי בעיות מיוחדות .

תקציב 80000 שקל

אשמח לעזרה תודה רבה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קורולה 2013 הצורה החדשה כן ? להורים שלי היה 2014 שזה כמו 2013 צורה חדשה מאוד היו מרוצים ממנה חסכונית מאוד בדלק , אל תדאג היא שונה לעומת הדגם הקודם (שלך 2008 רובוטית אז בכלל שונה.. ) חזקה מרווחת וחסכונית יותר ..

ממליץ על הטויוטה אם כי היונדאי גם רכב מוצלח

<Kia Rio LX 1.4 4DR automatic 2014 <SOLD

TOYOTA COROLLA SUN 2011 automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם בעד הקורולה, נסעתי לא מעט בI35 ולדעתי מושב הנהג שלה יותר צפוף משמעותית מהטויוטה, שטח החלונות קטן בהרבה מה שגורם למעט מחנק ברכב, והרכב פשוט פחות נוח מהקורולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היונדאי יותר יפה ויותר נוחה. דגם הסופרים מאוד אטרקטיבי. שילוב מנוע גיר מוצלח יותר ביונדאי בגלל הגיר הרציף המעאפן של הקורולה. הקורולה תהיה יותר חסכונית בדלק צריכה של 1 ל 13 מול 1 ל 11 - לא כזה משמעותי. היונדאי סופרים עם שוק יד 2 לא פחות חזק מזה של הקורולה GLI. אמינות מעולה לשתיהן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד השכנים שלי מנסה למכור (לפי דף שתלה על הרכב) כבר שלושה שבועות יונדאי I35 2015 מאובזרת, ק"מ נמוך, פרטי, שמורה.

(נכתב בהקשר של השוק להודעה מעלי)

עריכה אחרונה על ידי איתמר123

Fiat Bravo 2011 TJET​

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היונדאי יותר יפה ויותר נוחה. דגם הסופרים מאוד אטרקטיבי. שילוב מנוע גיר מוצלח יותר ביונדאי בגלל הגיר הרציף המעאפן של הקורולה. הקורולה תהיה יותר חסכונית בדלק צריכה של 1 ל 13 מול 1 ל 11 - לא כזה משמעותי. היונדאי סופרים עם שוק יד 2 לא פחות חזק מזה של הקורולה GLI. אמינות מעולה לשתיהן.

יפה זה עניין של טעם, נוחה יותר? מנסיון לא קטן עם שניהם הטויוטה נוחה יותר ובפער לא קטן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי את התגובות שמעלי (תודה לעונים...) ועדיין מבולבל,

התקציב- 85,000 ש"ח, בסכום הזה אני בקושי יכול למצוא קורולה 2013 (צורה חדשה) עם ק"מ גבוה או יוצאת ליסינג,

בעוד ש-i35 נכנסת בתקציב הנ"ל ללא קושי, המבחר גדול יותר וניתן למצוא רכבים עם נתונים טובים (אולי בכמה אלפי שקלים יותר)

לכן, מס' שאלות:

1. מה הסיבה להפרש המחירים הכה גדול בהנחה ומדובר בשני רכבים מקטגוריה זהה, האם מדובר ב"בועה" לקורולה או שמא ה-i35 בעייתית משהו.

2. במידה ואני מתפשר והולך על הצורה הישנה של הקורולה (שנתון 2013) האם עדיין הקורולה עדיפה על ה-i35?

3. האם קיימת לדעתכם חלופה ראויה נוספת לשני הרכבים הנ"ל.

מדובר ברכב שמיועד להורים (גילאי 65+/-) נסועה שנתית של כ-12,000 ק"מ בשנה, מדי יום מסיעים את הנכדים לגנים וכו'....

שבת שלום לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקורולה ביקוש טוב ומוניטין ארוך שנים ולכן גם ירידת ערך מתונה.

ה-I35 לא בעייתית אבל הביקוש לה נמוך יותר ולכן הפערים.

הדגם הקודם של הקורולה לא עדיף, הוא יריגיש מיושן ביחס ל-I35, פחות נוח ותא הנוסעים פלסטיקי.

קיימות לא מעט חלופות בתקציב הזה, השאלה מה הדרישות של ההורים מעבר להסעת נכדים, תרחיב קצת ויהיה קל יותר להציע חלופות.

בין I35 לקורולה הנוכחית גם אני הייתי בוחר בקורולה אבל לא במחיר של לקנות רכב ליסינג מוזנח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדרישות מהרכב הינם:

אמינות במקום הראשון.

נוחות וראות החוצה (אמא מטר חמישים ומשהו :-D).

חסכון בדלק ובאחזקה.

ביצועים התנהגות ומראה פחות חשובים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתם על מיקרוואנים? למשל טויוטה ספייס וורסו או הונדה ג'אז.

תנוחת הישיבה גבוהה יותר ותקל על ההורים להיכנס ולצאת וגם הראות החוצה עדיפה, הם קטנים ונוחים יותר לשימוש בעיר וחסכוניים יותר בזכות מנועים קטנים ומשקל קל יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדרישות מהרכב הינם:

אמינות במקום הראשון.

נוחות וראות החוצה (אמא מטר חמישים ומשהו :-D).

חסכון בדלק ובאחזקה.

ביצועים התנהגות ומראה פחות חשובים.

למיטב ידיעתי, הקורולה זכתה בתור המכונית הכי אמינה בעולם, זאת השנה השניה ברציפות (וייתכן מאד שיותר מכך).

אם אתה משווה את היצרן היפני הכי איכותי מבחינת אמינות, שלו הדגם עם האמינות המוכחת (בממוצע) הכי טובה לאורך שנים, ליצרן קוריאני ש(עדיין) אין לו מסורת של מכוניות אמינות בצורה יוצאת מהכלל, ועם דגם סביר מבחינת אמינות, ושבחו"ל נמכר במחיר נמוך במיוחד (וזה סוד ההצלחה שלו בחו"ל - תמורה גבוהה לרכב סביר), אז (מהבחינה הזאת), הקורולה נמצאת ברמה מעל ה- i30.

זאתי גם הסיבה שהמחירים שלה לא שפויים, ואולי שווה לקחת משהו פחות אגדי מבחינת אמינות, ועם מחירים פחות לא-שפויים (כמו מאזדה 3, למשל) -

להורים שלי היתה קורולה 2001 שנתנו במתנה לאחותי, שמסרה אותם לחברים, והם מכרו אותה ב- 11.5 אלף שקל! אמנם האוטו אמין, אבל זה רק מראה כמה לפעמים אנשים מגזימים.

גם ל- i30 עשו ניפוח מחירים ,אבל מה לעשות, זה לפעמים המחיר שמשלמים על תדמית אמינה (ובסה"כ יונדאי סיפקו את הסחורה. אין להם נפילות, כמו התיבות האוטומאטיות-רובוטיות של VAG ושל פורד פוקוס-בנזין (הדגם הקודם)).

בכל מקרה, שיהיה בהצלחה בבחירה, וכרגיל - אם לא כתבו, נסיעת-מבחן של המשתמשים ב-2 הרכבים מאד תעזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2728 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...