Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יותר טוב לישראל, טראמפ או ביידן?

סאמי

פוסטים מומלצים

ובינתיים לא מצאו כלום חוץ מתיאוריות.

ושוב, אתם נהנים להכנס בטראמפ ולהתעלם מהמציאות, השמאל טוען שחומות הן לא אפקטיביות, שטראמפ לא מוכן להתפשר (הוא הוריד את ההבקשה לתקציב ל5.7 מ25).

אני אמשיך לצפות בפוקס כי אני לא מסוגל לצפות בערוצים האחרים שמנסים להכתיב לי מי אני.

הבורסה סבבה, הכל תקין, השמאל ממשיך להלחם נגד ההיגיון ולכן הממשל בהרדמה.

אתם הופכים לבדיחה גדולה יותר בכל יום שעובר.

טראמפ יקח את 2020 בקלילות ואנחנו נהנה מעוד 4 שנים של צמיחה ואני מקווה שהשמאל יפסיק לשים לו רגליים ויתחיל לחשוב על טובת הכלל ולא על כוח פוליטי.

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

בינתיים לא מצאו כלום חוץ מתיאוריות?

כלום?

כשאתה אומר כלום, אתה מתכוון להרשעה של מנהל הקמפיין שלו, הודאה באשמה של העו"ד שלו, הודאה באשמה של היועץ לביטחון לאומי שלו והודעה באשמה של עוד איזה חמשה-שה בכירים ובכירים פחות בקמפיין שלו, ועוד כתבי אישום לעשרות אנשים?

ותסלח לי, אבל להגיד שלא מצאו כלום חוץ מתיאוריות זה בבחינת לקבור את הראש באדמה ולהתעלם מכל הפגישות הסודיות שלו עם רוסים כולל פוטין, הפגישות הסודיות של הבן שלו עם רוסים, הפגישות הסודיות של סשנס, כהן, קושנר, פלין, פרינס, מנפורט וכן הלאה עם רוסים. וכמובן - הכמות ההיסטרית של השקרים.

ומצחיק שאתה מדבר על התעלמות מהמציאות, כי טראמפ הוא זה שמתעלם מהמציאות שאומרת שאין ממש בעיה של "אנשים רעים" שנכנסים ברגל מהגבול עם מקסיקו, ושחומות הן באמת לא אפקטיביות.

בנוגע לפוקס - ההגיון שלך זה משהו מיוחד. אתה לא רוצה לצפות בערוצים אחרים שיכתיבו לך מי אתה, אז אתה צופה בפוקס שתכתיב לך מי אתה? ועוד טאקר קארלסון, שבדבריו שציטטתי קודם בעצם אומר לך "אל תאמין לאף אחד אלא רק אם הוא פוקס ניוז. אל תחשוב בצורה ביקורתית, פשוט תאמין לי".

מדהים איך אתה קונה את הנרטיב של טראמפ - השמאל אשם בהשבתה. הבנאדם עשה לך שטיפת מוח מהסרטים.

אני לא מדבר ראוי מוסרית או ערכית או כל דבר שלא רלוונטי בשום צורה לפוליטיקה (לפי עניות דעתי, אינני מאמין לשום פוליטיקאי, שקרים זה חלק מהמקצוע), אלא כזה שיכול לסחוף את ההמונים להצביע כנגד טראמפ.

אם יש כזה אנחנו נדע בקרוב.

אבל לצורך הדיון, אשמח מאד לשמוע את דעתך.

דעתי? כל עוד אנשים כמו בנצי יראו את המציאות ויגידו "זה לא נכון", כנראה שאף אחד לא יכול לעמוד מול טראמפ.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה בום?

באזפיד טענו משהו, אחרי כמה שעות מולר טוען שזה לא נכון. אתה מצפה שהעיתונות תתעלם משני הדברים האלה באופן מוחלט?

בינתיים מחכים לראות מה נכון. יהיה מעניין.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

בכמה ערים בארה"ב הטמפ' יורדת לסביב מינוס 50 צלזיוס. טראמפ בתגובה:

In the beautiful Midwest, windchill temperatures are reaching minus 60 degrees, the coldest ever recorded. In coming days, expected to get even colder. People can’t last outside even for minutes. What the hell is going on with Global Waming? Please come back fast, we need you!

:brickwall::crazyeyes:screwy:

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנצי, יש מצב שאת חזר מס בגין 2018 תקבל אי שם ב-2020.

תהנה.

https://www.forbes.com/sites/kellyphillipserb/2019/01/27/with-shutdown-over-for-now-irs-stares-down-huge-backlog-as-tax-season-begins/#31e67cbc311d

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקפיץ כי הצחיק אותי היום לקרוא שהודלף הלו"ז המלא של טראמפ בחודשים האחרונים, ואחרי שהבית הלבן זעם על ההדלפה, שהראתה שהנשיא נהנה מ-60% "אקזקיוטיב טיים" (יענו זמן לצפייה בטלוויזיה ולציוצי טוויטר), הוא פרסם את הלו"ז של טראמפ לאותו היום (אתמול), שכלל... תדרוך מודיעיני בן שעה, ארוחת צהרים עם סגן הנשיא ו...זהו.

מיותר בטח לציין שכל הנשיאים הקודמים גירבצו הרבה פחות, נכון?

ואולי עוד יותר מיותר לציין שטראמפ עושה הרבה יותר מכל אחד אחר, במיוחד לטובת העם היהודי בארץ ישראל, ושאובמה לא עשה כלום וכשהוא עשה זה רק נזקים, ושזו התשקורת הסמולנית שמלכלכת עליו עם פייק ניוז, ושהוא בכלל לא לוקח משכורת ויצר מאות אלפי משרות. שכחתי משהו?

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנצי, יש מצב שאת חזר מס בגין 2018 תקבל אי שם ב-2020.

תהנה.

https://www.forbes.com/sites/kellyphillipserb/2019/01/27/with-shutdown-over-for-now-irs-stares-down-huge-backlog-as-tax-season-begins/#31e67cbc311d

איזה כייף לי שאני לא מקבל החזר מס, אני עצמאי, אני משלם ומקזז את ההוצאות שלי בסוף השנה.

אז אני נהנה מאוד, תודה על הדאגה.

ותודה לטראמפ על רפורמת המיסים שמשאירה עוד קצת כסף בכיסים שלי.

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השרשור הזה שכותרתו "מה טוב יותר לישראל, טראמפ או קלינטון" הפך מזמן ל-"אנשים שמתוסכלים מבחירתו של טראמפ מנסים להבין היכן טעו". אם ננסה לחזור רגע לנושא המקורי של השרשור - מעניין מאוד היה לצפות בנאום מצב האומה היום. טראמפ אמר, בין השאר, את הדברים הבאים:

הממשל שלי פעל באופן נחרץ כדי להתמודד עם נותנת החסות לטרור הגדולה בעולם - המשטר הרדיקלי באיראן. זהו משטר רדיקלי. הם עושים דברים רעים, רעים. כדי להבטיח שהדיקטטורה המושחתת הזאת לעולם לא תרכוש נשק גרעיני, הוצאתי את ארצות הברית מעסקת הגרעין האיראנית ההרסנית.

בסתיו האחרון הפעלנו את הסנקציות הקשות ביותר שהוטלו אי פעם על מדינה. לא נסתיר את עינינו ממשטר הקורא מוות לאמריקה ומאיים ברצח עם נגד העם היהודי. אסור לנו להתעלם מהרעל המרושע של האנטישמיות, או מאלה שמפיצים את התורה הארסית הזאת. בקול אחד, עלינו להתעמת עם השנאה הזאת בכל מקום בו היא קיימת.

לפני כמה חודשים נרצחו באכזריות 11 יהודים-אמריקנים בהתקפה אנטישמית על בית-הכנסת "עץ החיים" בפיטסבורג. קצין המשטרה טימותי מאטסון רץ לתוך הירי ונורה שבע פעמים תוך נסיונו להדוף את הרוצח, והוא הצליח מאוד במשימתו. טימותי עבר כבר 12 ניתוחים ונותרו לו עוד רבים, אבל הוא הגיע לכאן הערב.

הלילה, אנו מחדשים את מחויבתנו שאמריקה לעולם לא תהיה מדינה סוציאליסטית. אחד מהאתגרים המורכבים ביותר שאנו עומדים מולו במשך שנים רבות הוא במזרח התיכון. הגישה שלנו מבוססת על ריאליזם מפוכח - ולא על תיאוריות כושלות שלא הצליחו במשך עשרות שנים להניב התקדמות. לכן הכיר הממשל שלי בבירתה האמיתית של ישראל - ובגאווה פתח את שגרירות ארה"ב בירושלים.

היחס החם שישראל מקבלת מהנשיא הזה לא רק עולה על כל מה שקלינטון הייתה אי פעם עושה, אלא מתעלה כנראה על כל מה שנשיא אמריקני עשה אי פעם למען מדינת היהודים.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ותודה לטראמפ על רפורמת המיסים שמשאירה עוד קצת כסף בכיסים שלי.

חכה שנה-שנתיים ותראה שהרווח שלך מהרפורמה מזערי בעוד העשירים נעשים עשירים יותר. שלא לדבר על אנשים שמרוויחים מעט כסף ולא יראו כמעט שום שינוי.

השרשור הזה שכותרתו "מה טוב יותר לישראל, טראמפ או קלינטון" הפך מזמן ל-"אנשים שמתוסכלים מבחירתו של טראמפ מנסים להבין היכן טעו".

אתה מתבלבל, זה "אנשים שמתוסכלים מבחירתו של טראמפ מנסים להבין היכן האחרים טעו" :-D

באמת מעניין היה לצפות בנאום מצב האומה. בעיקר בקונטקסט שבו הוא נעשה - לאחר השבתת הממשלה הארוכה בהיסטוריה שלא השיגה דבר (מלבד פגיעה במאות אלפי אמריקנים) ונעשתה אך ורק בגלל האגו המנופח של הנשיא ובגלל העובדה שהמפלגה הרפובליקנית היא שבויה שלו.

אבל בעיקר, בגלל שכהרגלו טראמפ שיקר לציבור האמריקאי עשרות פעמים לאורך הנאום הזה, או סתם אמר דברים חסרי משמעות, רובם במטרה להפחיד (הגירה בלתי חוקית, סמים, פשעים וכדומה).

ואם כבר הזכרת את הקשר לישראל: ללא עסקת הגרעין איראן יכולה להגיע מהר יותר לנשק גרעיני, אל תתבלבל בין "סוציאליזם" ל"דמוקרט-סוציאליזם", ואם באמת תחשוב על זה, תראה שטראמפ לא עשה יותר מדי לטובתנו (והעברת השגרירות זה בעיקר אקט סימבולי). הוא לא הוציא את רוסיה מסוריה, הוא לא פעל נגד חיזבאללה, הוא רק הופך את הפלסטינים למסכנים ונואשים יותר, והוא רק מחזק את הבידוד של האמריקאים משאר העולם ואת תחושת ה"כל אחד לעצמו".

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השרשור הזה שכותרתו "מה טוב יותר לישראל, טראמפ או קלינטון" הפך מזמן ל-"אנשים שמתוסכלים מבחירתו של טראמפ מנסים להבין היכן טעו".

ממש כמו שנושא השרשור עבר מ"טראמפ או קלינטון?" ל"למה טראמפ?", כך גם הוא התרחב מעבר לפריזמה הישראלית המקורית.

ייתכן שטראמפ טוב לישראל - גם כאן אני בספק,* אבל נחיה ונראה - זה לא אומר שהוא טוב לעולם או אפילו לארצות הברית עצמה.

* למה אני בספק, אתה שואל? כי:

טראמפ לא עשה יותר מדי לטובתנו (והעברת השגרירות זה בעיקר אקט סימבולי). הוא לא הוציא את רוסיה מסוריה, הוא לא פעל נגד חיזבאללה, הוא רק הופך את הפלסטינים למסכנים ונואשים יותר.

בדיוק. לדבר זה קל, אבל ארצות הברית לא היתה פעילה במיוחד במזרח התיכון כבר הרבה שנים. קשה להאשים אותם - הזירה הפסיפית הרבה יותר חשובה לאינטרסים האמריקניים - אבל עדיין. אז אם מה נשארנו? העבירו בניין מעיר אחת לאחרת. ביג דיל.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יכול לדמיין איך נשיא שמשקר או מסלף לאורך שנתיים בממוצע של 11 פעמים ביום, שהחקירה בעניינו הובילה עד כה ל-37 העמדות לדין כולל של יועצים ומינויים בכירים שלו, ושמשבית את הממשלה ל-35 יום בשביל הבטחת בחירות מטופשת וחסרת תועלת (ועושה זאת ללא הצלחה - עלק the art of the deal)... הוא טוב למדינה שבחרה בו.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בתקופת אובמה הייתה השבתה של הממשל ("רק" 17 יום) בשביל "הבטחת בחירות מטופשת", בין השאר, גם בתקופת אובמה עפו שקרים לאוויר וגם אנשי הממשל שלו הואשמו בדברים חמורים שהם ביצעו, לכאורה.

מציע לשתות כוס מים ולהוריד מעט את מדד ההיסטריה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההיסטריה נמצאת רק בראש שלך. סה"כ ציינתי עובדות והבעתי דעה עליהן.

השבתת הממשל בתקופת אובמה הייתה שונה בתכלית. ראשית, היו דיונים מועילים לאורכה ונמצא פתרון שהוסכם על שני הצדדים, ושנית - היא הובילה לחקיקה שבסופו של דבר איפשרה את הבטחת הבחירות של אובמה לרפורמה בתחום הבריאות.

שקרים - ברור, כולם משקרים (ראית האוס? :wink: ). ההבדל כאן הוא בכמות. ובבקשה אל תגיד לי שהכמות לא משנה - מדובר פה על סדרי גודל אחרים לגמרי. ויותר מזה - הרבה פוליטיקאים, כולל אובמה, כשהם נתפסים בשקרים, לפחות בחלק מהמקרים הם מורידים את הראש ומשנים כיוון. טראמפ רק עושה doubling down, לפעמים בצורה מטופשת להחריד.

האשמות של אנשי הממשל של אובמה - לא עקבתי אם ההאשמה הזאת הובילה למשהו, אבל שוב - אין מה להשוות בסדרי הגודל. ולהזכירך - פה הוגשו כתבי אישום נגד עשרות אנשים.

מה שאתה אומר, בעצם, זה "כולם לא בסדר", ואני אומר "טראמפ הרבה הרבה יותר לא בסדר מכל השאר". לצורך הדוגמה, אם אני אגנוב ממך עשרה שקלים ואם אני אגנוב ממך עשרת אלפים שקלים - האם התגובה שלך תהיה זהה?

הבוחרים האדוקים של טראמפ מוכנים להתעלם (בין אם בכוונה או מחוסר ידיעה) מכל הדברים הרעים כי הם משוכנעים בצדקת דרכו. אני טוען שזו טעות כפולה - גם כי יש המון דברים רעים, וגם כי דרכו בסופו של דבר לא צודקת, ובמיוחד היא פוגעת דווקא בהם.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה ימים טראמפ נסע ל-el paso, עיר שנמצאת ליד הגבול עם מקסיקו, בכדי לדבר על החומה שלו.

לפני שהגיע, הוא טען שמאז שחלק של החומה הוקם בסביבת העיר, כמות הפשע בעיר נפלה.

הטענה הזאת, כמה מפתיע, הוכחה כלא נכונה על ידי בודקי עובדות (fact checkers).

התגובה של טראמפ במהלך העצרת שלו באל פאסו?

"כמה מהאנשים הכי לא הגונים בתקשורת הם ה-so called "בודקי עובדות"... הם אומרים שבעצם הפשע נותר אותו הדבר אחרי החומה. הוא לא נשאר אותו הדבר - הוא ירד המון למטה. אני אומר לכם, זה סתם פייק ניוז. ואתם יודעים מה? אתם אפילו לא צריכים לבדוק, אתם יכולים לומר את זה באופן אוטומטי אפילו בלי לדעת".

לא יודע אם פוטין שולט בו, אבל הוא בטח עושה לו coaching...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...