Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יותר טוב לישראל, טראמפ או ביידן?

סאמי

פוסטים מומלצים

לגמרי. זה לא מעיד על חוכמה יוצאת דופן.

כן, זה כן.

כי זה לא מספיק שהם מסוגלים לקבל החלטות, ולדאוג שהן תתבצענה, הם גם צריכים לקבל את ההחלטות הנכונות.

מה שאתה אומר זה כמו לאמר שאם היית נולד עם הפיסיולוגיה של מייקל ג'ורדן, היית יכול לתפקד ברמות שהוא תפקד. וזה לא נכון, כי בלי הפוקוס, המוטיבציה ויכולת ראיית המשחק, כל זה לא היה מספיק.

ולראייה, רב האנשים שנופל עליהם כסף מהשמיים, לא הופכים להיות דונלד טראמפ.

קצת מזכיר לי את הקטע הזה:

!?If that's guy's stupid, what the fuck am I

[video=youtube;ldIwEG9xQ-M]

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, סביב זה חלק מהויכוח.

נראה לי שלפני שנבחן את טראפ על סקאלת "חכם", כדאי להסכים מהי חוכמה, ומהו הקונטקסט.

האם אתה מסכים עם ההגדרה של ויקי? האם יש לך הגדרה אחרת?

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, זה כן.

כי זה לא מספיק שהם מסוגלים לקבל החלטות, ולדאוג שהן תתבצענה, הם גם צריכים לקבל את ההחלטות הנכונות.

הוא לא קיבל החלטות נכונות במשך כמעט עשור.

סלואורייד, גוסר, ויתרתי. אנחנו באמת רצים במעגלים.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת מזכיר לי את הקטע הזה:

!?If that's guy's stupid, what the fuck am I

[video=youtube;ldIwEG9xQ-M]

זה אחד הקטעים הכי חזקים שלו. אני ציפיתי בקליפ הזה אולי 30 פעמים וכל פעם הוא מצליח להצחיק אותי.

זה פשוט כל כך נכון.

מקטינים את ארנולד כי הוא השתמש בסטרואידים. אז מה?! העולם מלא באנשים השתמשו בסטרואידים ולא הגיעו למאית מההישגים שלו.

7 פעמים מר אולימפיה, כוכב קולנוע, מושל מדינת קליפורינה וכל זה באמצעות הרמת משקולות, התמדה ובניית מותג לאורך עשרות שנים.

הוא לגמרי great man.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה עוד לא מעגל. בקושי התחלה של קמור.

תכננתי להראות באופן ריגורוזי שטראמפ הוא חכם (בהינתן קונטקסט), עכשיו מה אני אעשה? :(

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא קיבל החלטות נכונות במשך כמעט עשור.

הוא קיבל החלטות מדהימות - הצליח לדווח על הפסדים, נמנע כמעט לחלוטין מתשלומי מסים, כפי הנראה שמר על הון אישי בלתי מבוטל ועדיין גייס השקעות (וממש לא רק של אבא שלו).

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גדי טאוב, מסכם ספר על הנשיאות של טראמפ:

בכל הקשור לנושאים מאקרו כלכליים, אין לי מושג מה נכון.

בכל הקשור ללמה הוא נבחר, אני מאמין שהכתוב מתאר נאמנה את מה שקורה.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טור מעניין.

אישית מאוד יכול להתחבר ל"הבטיחו לאדם הפשוט שאם ישחק לפי הכללים אז יצליח" ולזה שזה לא תמיד קורה.

יש בכל זאת במה שהטור מציג שתי בעיות.

האחת היא שטאוב לא ממש מפריד בין הדעות שלו והרקע שהוא נותן, לבין הנאמר בספר.

האחרת, קשורה לזה כנראה, היא שאין בכתוב, לפחות בחלק מהטענות, שום הפרדה בין ניחושים וספקולציות לבין משהו שמישהו טורח להוכיח, וכיאה לגישה פופוליסטית לחיים, חלק מהמושגים מעורפלים. מיליוני בני אדם הצביעו לקלינטון. האם כולם, למשל, זה "אליטה"? אין ביניהם אנשים עם השקפות יותר סוציאליסטיות, כלומר כאלו שגם רואים בצבירת הון אינסופי אצל קבוצה מאוד מצומצת בעיה אקוטית לחברה האמריקאית? וכמובן גם הדיבורים על "מסירות עבודה" למהגרים לא חוקיים זה בעיקר ספקולציה, לפחות כפי שזה מוצג בטור הזה (מנחש שזה טאוב מתפרץ ובספר זה קצת יותר רציני).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפת הבחירות בארה"ב די תומכת בנאמר בטור:

1200px-ElectoralCollege2016.svg.png

התמיכה בקלינטון הייתה במדינות החוף המבוססות והתמיכה בטראמפ הייתה בפריפריה האמריקאית ובמדינות חגורת החלודה שנפגעו הכי קשה מגלובליזציה.

אגב, הספר נקרא The Case for Trump וקיבל ביקורות מעולות באמזון.

כמעט כל הביקורות השליליות על הספר נכתבו על ידי אנשים לא רכשו את הספר. זה תומך בטענה של ההיסטוריון שטראמפ חוטף יותר Venom מכל נשיא אמריקאי בהיסטוריה המודרנית.

דבר נוסף שאני אזקוף לזכותו של טראמפ זה שהוא באמת מיישם את הדברים שהוא הבטיח בקמפיין הבחירות באופן עקבי מעל 3 שנים. אני לא זוכר פוליטקאי שהיה כל כך נאמן למצע הבחירות שלו.

נותר רק לקוות שטראמפ יצליח לזכות בקדנציה נוספת כדי שארה"ב תוכל לקבל טיפול כימותרפיה מקיף ויסודי.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נראה לי אקנה את הספר בכל מקרה.

מקווה שהוא לא עולה 500$ בקינדל, ושטראמפ יפרק את אמאזון אם הוא כן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...