Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יותר טוב לישראל, טראמפ או ביידן?

סאמי

פוסטים מומלצים

אם נדמה לך שהמילים Investigate ו-Look Into הן אותו דבר, אני מצטער, אבל אתה צריך קורס אנגלית בסיסי.

ראית את האנגלית של טראמפ?

זה אותו הדבר.

או שאולי גם הוא צריך קורס אנגלית בסיסי.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את האנגלית של טראמפ, וזה לא משנה את העובדה שבדיקה וחקירה הם שני דברים שונים.

בערך כמו ששימוע וכתב אישום הם שני דברים שונים.

כמו שטלפון ציבורי וטלפון סלולרי הם שני דברים שונים.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקר נמאס לי להסביר כל דבר כי זה לא מסתדר לך עם האג'נדה, בעוד אתה אדם מספיק חכם שאם זה לא היה באג'נדה שלך היית מבין בלי הסברים עד רמת הבורג.

אולי טראמפ היה צריך ערוץ תקשורת עצמאי דווקא בגלל שערוץ התקשורת הפדרלי (משמע State Department) תקעו לו מקלות בגלגלים?

ובנוגע לשותפים של ג'וליאני שניצלו את הקשרים שלהם (ואפילו הכתבה שהבאת לא טוענת שהם עשו את זה דרך ג'וליאני עצמו) - כמובן שזה לא בסדר, אבל זה לא מפתיע אותי, ובנוסף זה לא משליך על ג'וליאני עצמו שכאמור אפילו לפי הכתבה שהבאת לא היה הצינור שלהם לנציגי הממשל האוקראינים.

כי זו משרת אמון, הסיבה היחידה שהיא תישאר בתפקידה זה כי היא רוצה לחבל במה שרוצה לעשות הנשיא.

שגרירים מתפטרים אפילו כשמתחלף הנשיא אבל מאותה מפלגה.

אם נדמה לך שהמילים Investigate ו-Look Into הן אותו דבר, אני מצטער, אבל אתה צריך קורס אנגלית בסיסי.

אפילו בארץ כבר עשו הפרדה בין "בדיקה" ו"חקירה" (למרות שאין בסיס חוקי ל"בדיקה").

הסכם הסחר זה לא נושא שאני עוסק בו בכלל, לא מעניין אותי מספיק, אבל מה שאני כן הצלחתי לקרוא מדבריך - הוא לא טיפש בכלל בניגוד לאיך שניסו לצייר אותו, הדביל עם הטוויטר והשיער הכתום.

אני לא בטוח שאפשר לעשות משהו עם החתימה שלך :lol:

א. לא צריך ממך שום הסברים. אני מבין מצוין.

ב. נשים בצד תיאוריות קונספירציה בסגנון "הממשל הפדרלי תוקע לטראמפ מקלות בגלגלים" - זה אשכרה נראה לך בסדר שהוא מכוון את העו"ד האישי שלו לנהל עניינים מדיניים?

ג. יובנוביץ' (השגרירה לשעבר של ארה"ב לאוקראינה שטראמפ פיטר לפני כמה חודשים) היא מה שנקרא career diplomat ולא political appointee. השגרירים שמפוטרים/מתפטרים הם מינויים פוליטיים והם מהווים כ-30% מהשגרירים. ה-70% הנוספים נשארים. לכן היא נשארה - היא לא משרת אמון (שירתה כשגרירה שלוש פעמים, פעמיים תחת בוש - רפובליקני להזכירך - ופעם תחת אובמה).

ד. בדיקה, חקירה... תקשיב, כשאפילו התירוצים נגמרים, מתחיל הבולשיט. הגעת לשם.

ה. הסכם הסחר - נכון, לא טיפש בכלל. רק חרא של בנאדם שמשחק עם הכלכלה האמריקאית כדי למצוא את מה שהכי ייטיב איתו פוליטית, תוך כדי שהוא פוגע בפרנסתם והשקעותיהם של מיליוני אנשים.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. כנראה שלא - אחרת לא היה לוקח לך 5 עמודים כדי לכתוב שאולי ביידן לא באמת היה צח כשלג.

ב. זה לא תיאוריות קונספירציה, אם לא חיית מתחת לאדמה בשנים האחרונות אתה אמור לדעת שהסטייט דיפרטמנט וטראמפ בריב קשה כבר שנים. כולל ניסיונות של פקידים להכתיב מדיניות שונה מזו של הנשיא ומזכיר המדינה.

ולא זה לא בסדר שמישהו שאינו פקיד רשמי מנהל עניינים מדיניים, אבל במסגרת המצב הקיים (שפקידי הסטייט דיפרטמנט אשמים בו במלואו) זה הפתרון הכי פחות גרוע. האלטרנטיבה זה לפטר את כל עובדי הסטייט דיפרטמנט ולבנות אותו מחדש. פקידים שמקבלים הוראות ומחפשים איך למסמס אותן במקרה הטוב, או איך לעשות הפוך במקרה הרע, הם רעה חולה. תשאל את עו"ד דינה זילבר:

טענתי היא כי במדינה המנהלית חשיבותו של המנהל הציבורי ראשונה במעלה. לפיכך חשוב שהדרג הפקידותי יכיר בכוחו לעצב מדיניות בנושאים קרדינליים. המגמה החשובה היא העתקת מרכז הכוח השלטוני ויכולת ההכרעה המעשית בשאלות של מדיניות, מהדרג הפוליטי הנבחר לדרג הפקידותי הממונה. תהליכים אלו מתרחשים במסווה של נייטרליות ושל מומחיות אובייקטיבית, תוך עקיפת ההליך הדמוקרטי וסיכונו, מבלי ליתן דין וחשבון לציבור הרחב שגורלו נקבע בדרג הפקידותי.

התחום המשפטי הוא דוגמה לתחום בו שולטת שפה משלו, ההופכת נפוצה ומובנת יותר בחברה הממושפטת שלנו. השיח השורר בו הוא שיח פנימי של מומחיות. מונחים כמו סבירות ומידתיות הם חלק משיח פנימי של גילדה מקצועית. לאדם מן היישוב שאינו בעל השכלה משפטית אין אפשרות אמיתית לפצחו. באופן הזה מתאפשר המשכה של שליטת המומחים המרכזיים באופן קבלת ההחלטות. קבוצות אינטרס אחרות, הנעדרות את הכרת הקודים הנדרשים, אינן יכולות אפילו להתחרות בתנאים שווים על אפשרות עיצוב המדיניות.

במדינה דמוקרטית - נבחרי הציבור צריכים לקבוע ולעצב מדיניות, תפקיד הפקידים הוא לבצע את המדיניות.

מבטיח לך שדינה זילבר לא חלוצת התחום בעולם.

ג. גם דיפלומטים שאינם מינויים פוליטיים הם מינויים של משרות אמון (למעשה שגריר מוגדר כמשרת אמון בארה"ב), זה הבדל תהומי בין שני הדברים, וגם אז נהוג שכל נושאי משרות האמון בכלל הממשל מגישים התפטרות, הנשיא והמזכירים (שמקבילים לשרים) מחליטים אם לקבל את ההתפטרות או לא.

וכמו שאמרתי זה קורה גם בהחלפת ממשל תחת אותה מפלגה, כי אלו משרות אמון של הממשל ולא של המפלגה.

ד. בערך כמו שסירה ומטוס הם אותו דבר. שניהם ייקחו אותך ממקום למקום.

ה. נו טוב לפחות התקדמנו מתדמית הטיפש המטומטם (זכור לי במעומעם ויכוח ארוך אם טראמפ הוא טיפש, מפגר, אידיוט וכו' שעופר היה חלק ממנו).

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. כנראה שלא - אחרת לא היה לוקח לך 5 עמודים כדי לכתוב שאולי ביידן לא באמת היה צח כשלג.

ב. זה לא תיאוריות קונספירציה, אם לא חיית מתחת לאדמה בשנים האחרונות אתה אמור לדעת שהסטייט דיפרטמנט וטראמפ בריב קשה כבר שנים. כולל ניסיונות של פקידים להכתיב מדיניות שונה מזו של הנשיא ומזכיר המדינה.

ולא זה לא בסדר שמישהו שאינו פקיד רשמי מנהל עניינים מדיניים, אבל במסגרת המצב הקיים (שפקידי הסטייט דיפרטמנט אשמים בו במלואו) זה הפתרון הכי פחות גרוע. האלטרנטיבה זה לפטר את כל עובדי הסטייט דיפרטמנט ולבנות אותו מחדש. פקידים שמקבלים הוראות ומחפשים איך למסמס אותן במקרה הטוב, או איך לעשות הפוך במקרה הרע, הם רעה חולה. תשאל את עו"ד דינה זילבר:

במדינה דמוקרטית - נבחרי הציבור צריכים לקבוע ולעצב מדיניות, תפקיד הפקידים הוא לבצע את המדיניות.

מבטיח לך שדינה זילבר לא חלוצת התחום בעולם.

ג. גם דיפלומטים שאינם מינויים פוליטיים הם מינויים של משרות אמון (למעשה שגריר מוגדר כמשרת אמון בארה"ב), זה הבדל תהומי בין שני הדברים, וגם אז נהוג שכל נושאי משרות האמון בכלל הממשל מגישים התפטרות, הנשיא והמזכירים (שמקבילים לשרים) מחליטים אם לקבל את ההתפטרות או לא.

וכמו שאמרתי זה קורה גם בהחלפת ממשל תחת אותה מפלגה, כי אלו משרות אמון של הממשל ולא של המפלגה.

ד. בערך כמו שסירה ומטוס הם אותו דבר. שניהם ייקחו אותך ממקום למקום.

ה. נו טוב לפחות התקדמנו מתדמית הטיפש המטומטם (זכור לי במעומעם ויכוח ארוך אם טראמפ הוא טיפש, מפגר, אידיוט וכו' שעופר היה חלק ממנו).

א. אתה שם לב שיותר חשוב לך להוכיח אם כתבתי או לא כתבתי משהו, מאשר לדבר על הנושא עצמו?

ב. זה נחמד שאתה מתחיל משפט ב"זה לא תיאוריות קונספירציה" וממשיך אותו עם תיאוריית קונספירציה. משם, קל לטעון שהסטייס דיפרטמנט אשם, ושלכן זה לא נורא אם טראמפ עושה מה שהוא עושה. בפועל, טראמפ לא צריך לפטר אף אחד אלא פשוט.. להעסיק! כמעט חצי מהמשרות הבכירות היו ריקות כשנתיים לתוך הנשיאות שלו (מקור) אז אין לו את מי להאשים חוץ מאת עצמו.

ג. תקשיב, טעית. הוכחתי לך שטעית, ואתה מתעקש. אין לי מה לומר מעבר לזה.

ד. מה שתגיד

ה. סבבה, אז הוא לא טיפש, רק חרא של בנאדם. אני מניח שזה בסדר מבחינתך.

ואם כבר חרא של בנאדם - אני חושב שזה הגיוני לומר שאדם שמקיף את עצמו באנשים מחורבנים הוא בעל פוטנציאל להיות בנאדם מחורבן בעצמו, לא?

אז איך אתה מסביר אנשים כמו סטיבן מילר, היועץ הפוליטי הבכיר של טראמפ, שהוא גם white supremacist בזמנו החופשי, ופאולה וויט, שהפכה להיות היועצת המיוחדת ל-Faith and Opportunity Initiatives בבית הלבן, מה שזה לא יהיה, והקריירה הארוכה שלה כוללת עבודה בעיניים על מאות אלפי אנשים שיתנו לכנסייה האוונגליסטית שלה כספים (שהפכו אותה למולטימיליונרית - פלא שטראמפ מחבב אותה).

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. אתה שם לב שיותר חשוב לך להוכיח אם כתבתי או לא כתבתי משהו, מאשר לדבר על הנושא עצמו?

ב. זה נחמד שאתה מתחיל משפט ב"זה לא תיאוריות קונספירציה" וממשיך אותו עם תיאוריית קונספירציה. משם, קל לטעון שהסטייס דיפרטמנט אשם, ושלכן זה לא נורא אם טראמפ עושה מה שהוא עושה. בפועל, טראמפ לא צריך לפטר אף אחד אלא פשוט.. להעסיק! כמעט חצי מהמשרות הבכירות היו ריקות כשנתיים לתוך הנשיאות שלו (מקור) אז אין לו את מי להאשים חוץ מאת עצמו.

ג. תקשיב, טעית. הוכחתי לך שטעית, ואתה מתעקש. אין לי מה לומר מעבר לזה.

ד. מה שתגיד

ה. סבבה, אז הוא לא טיפש, רק חרא של בנאדם. אני מניח שזה בסדר מבחינתך.

ואם כבר חרא של בנאדם - אני חושב שזה הגיוני לומר שאדם שמקיף את עצמו באנשים מחורבנים הוא בעל פוטנציאל להיות בנאדם מחורבן בעצמו, לא?

אז איך אתה מסביר אנשים כמו סטיבן מילר, היועץ הפוליטי הבכיר של טראמפ, שהוא גם white supremacist בזמנו החופשי, ופאולה וויט, שהפכה להיות היועצת המיוחדת ל-Faith and Opportunity Initiatives בבית הלבן, מה שזה לא יהיה, והקריירה הארוכה שלה כוללת עבודה בעיניים על מאות אלפי אנשים שיתנו לכנסייה האוונגליסטית שלה כספים (שהפכו אותה למולטימיליונרית - פלא שטראמפ מחבב אותה).

א. אני שם לב שאתה מתווכח לשם הויכוח, ובמקום להודות שאתה טועה אז אתה גם מאשים את הצד השני, אז כן - חשוב להוכיח שכתבת או לא כתבת.

ב. אני לא בטוח שאתה מבין את ההגדרה של תיאוריית קונספירציה, כשהצד ה"מואשם" מודה ואפילו מתגאה ברצונו לתקוע גלגלים במקלות של ההחלטות של נבחרי הציבור, זו כבר לא תיאוריה, לגבי הקונספירציה זה תלוי כמה האינדיבידואלים מאורגנים ביניהם.

ג. לא, אתה טעית ואתה אפילו לא מבין שטעית.

כמו שאתה בטוח ש-X ו-Y זה אותו דבר, כי נדמה לך.

ד. זהה לסעיף ג'.

ה. התקדמנו, אולי מתישהו בעתיד גם זה ישתנה מבחינתך.

יכול להיות שטראמפ אדם מחורבן, לא פגשתי אותו מעולם, וגם ההגדרה ל"מחורבן" היא דיי סובייקטיבית, וגם יכול להיות שהוא מקיף את עצמו בחרא יועצים שהם כולם חרא של אנשים. אבל מכיוון שאינני בוחר פוטנציאלי שלו (או של מתמודד אחר) מה שמעניין אותי זה בעיקר ההשפעה של נשיא כזה או אחר עליי ועל החיים שלי ועל המדינה שלי (שבה אני חי)

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת לא קשור (ואולי כן) קורבין החלאה האנטישמית קיבל את התבוסה של החיים שלו קיפל את הזנב והולך הביתה.

בוריס ג'ונסון לקח את הבחירות בהליכה.

לדעתי תוצאות הבחירות בארצות הברית ב-2020 יהיו תמונת ראי של תוצאות הבחירות בבריטניה. אני חושב שיש לטראמפ סיכוי מאוד גדול לקחת קדנציה שנייה.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשור בהקשר של "מה יותר טוב לישראל"... בכל מקרה, אנחת רווחה. אפשר להתווכח ולהתבדח עד מחר על טראמפ, אבל הטירלול של קורבין זה לא צחוק.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת לא קשור (ואולי כן) קורבין החלאה האנטישמית קיבל את התבוסה של החיים שלו קיפל את הזנב והולך הביתה.

לדעתי תוצאות הבחירות בארצות הברית ב-2020 יהיו תמונת ראי של תוצאות הבחירות בבריטניה. אני חושב שיש לטראמפ סיכוי מאוד גדול לקחת קדנציה שנייה.

כל עוד הדמוקרטים ממשיכים באותה דרך התנהלות, הסיכוי של טראמפ לקדנציה שניה הוא די מוחלט. אותה התנהלות מביאה לאותן התוצאת.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת היחס לישראל סנדרס לא רחוק מקורבין, מקווה שיסיים כמוהו

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב. נשים בצד תיאוריות קונספירציה בסגנון "הממשל הפדרלי תוקע לטראמפ מקלות בגלגלים" - זה אשכרה נראה לך בסדר שהוא מכוון את העו"ד האישי שלו לנהל עניינים מדיניים?

ברור.

עושים את זה בישראל ובדיפלומטיה בינלאומית כל הזמן, משתמשים באנשי אמון.

זה סטנדרטי.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתחילת המאה ה-17, ועד ה-4 ביולי 1776, הייתה ארה"ב קולוניה של יוצאי בריטניה. מתחילת המאה ה-21 ועד ____ (השלם את השנה) ארה"ב הייתה קולוניה שבראשה עמד ראש ממשלה יליד ארה"ב. talk about נקמה מושלמת :lol:

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשור בהקשר של "מה יותר טוב לישראל"... בכל מקרה, אנחת רווחה. אפשר להתווכח ולהתבדח עד מחר על טראמפ, אבל הטירלול של קורבין זה לא צחוק.

הוא לא מטורלל. הוא מרקסיסט. הדבר האמיתי. לא סתם החזיבאללה וצ'אבס חביבים עליו. אם הוא היה יכול, גם לו היו משרתים עם קלאצ'ניקוב. הוא פשוט חננה מדי.

המזל שלנו זה שהוא היה מספיק זמן בעין הציבור כדי שמספיק אנשים ייראו מעבר למסכת החמלה המזויפת שלו (שלו, ושל כל אינטלקטואלי רגרסיבי, להבדיל מחסידיהם, שהם סתם אינפנטילים), שאין לו דעה ודרך. הוא 'מהפכן'. רק רוצה 'שהמדוכאים' יעלו על 'המדכאים' ויהיה קתרזיס לנפש החולה שלו.

אני מכיר את השמאל הרגרסיבי מהקמפוס באנגליה, בניינטיז. אז הם עוד היו קומוניסטים במפגיע. כבר אז הם היו אנטי ציוניים ואנטי יהודים, ופעלו פוליטית בקמפוסים נגדנו.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מהעיתונות:

שוק המניות של טראמפ מביס את זה של קודמיו בתפקיד - מדד S&P 500 הניב תשואה של יותר מ-50% מאז שנבחר טראמפ לתפקיד, יותר מפי שניים מהממוצע הנשיאותי של 23% שמניב המדד לאחר שלוש שנים של כהונה (המקור כאן).

נותר רק לקוות שהציבור האמריקאי ישכיל לבחור בשנית במי שדואג לרווחה שלו.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהעיתונות:

שוק המניות של טראמפ מביס את זה של קודמיו בתפקיד - מדד S&P 500 הניב תשואה של יותר מ-50% מאז שנבחר טראמפ לתפקיד, יותר מפי שניים מהממוצע הנשיאותי של 23% שמניב המדד לאחר שלוש שנים של כהונה (המקור כאן).

והנה מאמר קצת יותר רציני מהציטוט הנ"ל

https://assafzim.wordpress.com/2019/12/26/trump/

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...