Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יותר טוב לישראל, טראמפ או ביידן?

סאמי

פוסטים מומלצים

אשמח להתעדכן ממעריציו של טראמפ מה הם חושבים על גישתו לטיפול במגפת הקורונה, כולל זה שהוא החליט שמי שיהיה אחראי על זה, זה אדם חביב שקבע בזמנו שעישון לא הורג.

art of the deal הולך להכות בוירוס עד שהוא יחזור על 4 לסין?

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחושת בטן שלי שהוירוס הולך לפגוע מאוד, מאוד חזק בארצות הברית וכנראה הוירוס כבר משתולל שם.

אנחנו לא שומעים על הרבה מקרי הידבקות כי כמה כבר אמריקאים שלא מרגישים טוב ילכו לשלם מיוזמתם 3,500$ לבית חולים לאדם רק בשביל לשלול קורונה? אם מדובר במשפחה אז בכלל מדובר בהוצאה של $7,000 עד אלוהים יודע כמה.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע, יכול להיות. אתה, משום מה, רוצה שיהיה סוף עולם, אני פחות. אני רק רוצה להבין מה טראמפ עושה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה רוצה שהוא יעשה בדיוק? ישלח את מלאניה להתנדב בבתי חולים? ישנה תוך שבוע מערכת בריאות עקומה ורקובה מהיסוד?

אנשים חושבים שאפשר לפתור הכל, אבל במציאות לא לכל בעיה יש פיתרון.

יש אפילו ניסיון פסיכולוגי מפורסם ששכחתי את שמו שהוכיח שאנשים תמיד מאמינים שניתן לסדר הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנה תוך שבוע מערכת בריאות עקומה ורקובה מהיסוד?

יש את מדיקר פור אול או איך שלא קוראים לביטוח הלאומי של סנדרס. אבל זה קומוניסטי. רע. מפחידדדדד.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה רוצה שהוא יעשה בדיוק? ישלח את מלאניה להתנדב בבתי חולים? ישנה תוך שבוע מערכת בריאות עקומה ורקובה מהיסוד?

אנשים חושבים שאפשר לפתור הכל, אבל במציאות לא לכל בעיה יש פיתרון.

יש אפילו ניסיון פסיכולוגי מפורסם ששכחתי את שמו שהוכיח שאנשים תמיד מאמינים שניתן לסדר הכל.

בשביל ההתחלה, לא ימנה כאחראי להתמודדות עם כל החרא הזה מישהו שחושב שעישון לא הורג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח להתעדכן ממעריציו של טראמפ מה הם חושבים על גישתו לטיפול במגפת הקורונה, כולל זה שהוא החליט שמי שיהיה אחראי על זה, זה אדם חביב שקבע בזמנו שעישון לא הורג.

art of the deal הולך להכות בוירוס עד שהוא יחזור על 4 לסין?

כשהנגיף פרץ וטראמפ הורה להגביל טיסות ממדינות המזרח כל התקשורת והשמאל תקפו אותו שוב על היותו "גזען"...

השמאל נהנה מאוד מהמצב, בהלה זה טוב, עוד דרך נהדרת לפגוע בכלכלה שטראמפ מתגאה בה כל כך.

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב שלא אמרת שברני סנדרס פיתח את הוירוס והפיץ אותו בשביל לפגוע בכלכלה של טראמפ.

מי שפוגע בכלכלה של טראמפ הוא טראמפ עם התגובות המפגרות שלו.

There's a very good chance you're not going to die

בחיי איזה מפגר

אם הוא רוצה להחזיר ביטחון לשווקים שלא ימנה פאנט דתי שמאמין שהתרופה הטובה ביותר היא להתפלל בכנסייה לעמוד בראשון ה-task force.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השמאל נהנה מאוד מהמצב, בהלה זה טוב, עוד דרך נהדרת לפגוע בכלכלה שטראמפ מתגאה בה כל כך.

די נו..

כשטראמפ נבחר הטענה היתה שהשמאל בכלל שולט בכלכלה.

נראה לך שמישהו רוצה לאבד מיליוני או מיליארדי דולרים רק כדי לפגוע בטראמפ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לך שמישהו רוצה לאבד מיליוני או מיליארדי דולרים רק כדי לפגוע בטראמפ?

אני אוציא את השאלה הזאת מההקשר ואענה: בוודאי.

בשביל להשיג שליטה בחזרה, יש אנשים ותנועות שמוכנים לשרוף את העולם ברגע זה.

זה הרבה יותר מקיף משמאל/ימין/טראמפ. זה קטע אנושי דפוק כזה.

האם זה כרגע בדיוק מה שקורה במפלגה הדמוקרטית וזה מה שהוחלט עליו במחשכים מלמעלה? לא סביר :-)

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה רוני? איבד לגמרי עניין בפורום?

פיט בוטיג'ג פרש מהמירוץ. מפתיע אני אישית הייתי בטוח שהוא יגיע רחוק, אבל כנראה הוא לא היה מספיק פופוליסט בשביל דמוקרטים בארה"ב.

לדעתי גם בלומברג יפרוש בקרוב.

נראה שהפריימריז הולכים להיות ברני סנדרס VS ביידן.

פעם שנייה שיורש רוחני של אובמה מוצא את עצמו במאבק הישרדות מול ברני סנדרס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מישהו עדיין חושב שטראמפ הוא נשיא טוב?

האדם המתאים להתמודדות עם המשבר החמור ביותר שחווה העולם כולו, כנראה, מזה כמה שנים טובות?

אני לא עוקב אחרי כל ציטוט שיוצא לו, או תגליות מרגשות בחייו כמו זה שאנשים מתפים משפעת עונתית. אבל באמת... הכי טוב שהוא מסוגל לו זה ברמה של "הזרים החראות האלו הדביקו אותנו בוירוס שלהם?"

בעצם נראה לי כולנו יודעים את התשובה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, יבגניפ כתב:

כן, מי שאוהב אותו עדיין חושב שהוא טוב.

אם כבר אני תוהה מי מצביע ביידן אצל הדמוקרטים.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 28 דקות, יבגניפ כתב:

מישהו עדיין חושב שטראמפ הוא נשיא טוב?

האדם המתאים להתמודדות עם המשבר החמור ביותר שחווה העולם כולו, כנראה, מזה כמה שנים טובות?

אני לא עוקב אחרי כל ציטוט שיוצא לו, או תגליות מרגשות בחייו כמו זה שאנשים מתפים משפעת עונתית. אבל באמת... הכי טוב שהוא מסוגל לו זה ברמה של "הזרים החראות האלו הדביקו אותנו בוירוס שלהם?"

לא הבנתי על מה אתה מתלונן. אם להסתכל על כמות נדבקים פר אוכלוסיה, אז הוא צודק (אפשר להתווכח לגבי כמות הנדבקים בארה"ב, והאם זה באמת מייצג או שפשוט לא בודקים מספיק).

מצד שני, הוא מסביר שאם המצב בסין ישתפר, אז הוא ישקול הקלה בצעדי הבידוד.

לא צריך לחפש כל פעם בקטנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...