Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יותר טוב לישראל, טראמפ או ביידן?

סאמי

פוסטים מומלצים

כן הם אלופים ברטוריקה. מאוד ערמומיים ומחושבים ואני אומר את זה לגמרי כמחמאה. מבצעית, אני חושב שסגניו של סולימאני יושעים את העבודה וזו לא מכה אנושה לתפקוד תכניתו של סולימאני, מקסימום מכה בכנף. המכה פה היא תודעתית וראויה. ארה"ב הבהירה, בניגוד לממשל אובמה, שהיא לא תיכנע לשום תנאים בשביל שקט. אני מאוד מקווה שזה נכון. האיומים והרעש היו מאוד טובים נגד אובאמה, שלא רצה לקבל החלטות קשות במיוחד. רפובליקנים נוטים להיות יותר טובים בלקבל החלטות עם פוטנציאל סיכון פוליטי ולנו זה טוב כרגע. מקווה שטראמפ יישאר בשלו ולא יחליט לזרוק עלינו זין גם, אם כי אין לי ספק שאם זה ישרת את האינטרסים שלו זה גם יקרה. זה יקרה עם כל נשיא אמריקאי.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבצעית הסגנים של סולימני הם לא סולימני, כמו שהסגנים של מורנייה הם לא מורנייה.

אלה אנשים מאוד ריכוזיים שהפכו את משימת ההחלפה שלהם לקשה מאוד, והמחליפים לא באותה רמה.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

ראיתם את טראמפ עושה הקפה של המסלול בדייטונה 500?

[video=youtube_share;80rYGGfpWrs]

לפני זה airforce 1 הנמיך מעל הקהל בדרך לנחיתה.

[video=youtube_share;LFF6c8KPBAI]

לפני זה היה קטע שעיצבן את השמאלנים, נהגת המירוץ היילי דיגן צייצה מי יכול לסדר לה חתימה של טראמפ על הקסדה.

טראמפ ג'וניור ענה לה שאולי הוא יכול לסדר משהו.

אחרי זה גם טראמפ הגיב.

וזה קרה באמת.

תראו את התגובות בטוויטר שלה

https://twitter.com/hailiedeegan

פעם שניה בהיסטוריה שנשיא ארה"ב מגיע לדייטונה 500

84984381_127746138559831_3085288902781083015_n.jpg

EQ6J-6nX0AEdZgv.jpg

EQ6J-6mX0AAauhh.jpg

עריכה אחרונה על ידי LotusElise

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה זה כזה הישג שמדברים עליו?

כאילו ברור לי שזה חלק גדול מהtarget audience שלו, ועדיין.

טראמפ חתם למישהי על הקדסה... וואו.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משעשע לראות את ה-Beast על מסלול מירוצים :lol:

דוד - זה לא הישג, לפחות לא בעיניי, אבל בעיניי חלק מהאנשים הוא כרגע קנה את עולמו, הוא פרסם (כמובן) שהוא יגיע לדייטונה 500. נהגת מירוצים, לא מי יודע מה מפורסמת כנראה (לפי ויקיפדיה סיימה מקום 10 בשנה שעברה ואין לה נצחונות או אליפויות), הגיבה לציוץ שלו שהמטרה שלה לאותו יום זה לא נצחון או לסיים את המירוץ, אלא לקבל חתימה שלו על הקסדה, סוג של הערצה ברמה כזו או אחרת.

וזה קרה, היא קיבלה חתימה על הקסדה, והאמריקאים חולים על זה (ואי אפשר להאשים אותם), ה"אדם הקטן" רצה משהו, מאוד רצה משהו, ונשיא ארה"ב הגדול עשה את זה בשביל ה"אדם הקטן" הזה. הגשים לה חלום כלשהו.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שהוא לא דרש מהנהג לתת קיק ולהוציא עשן מהצמיגים, זה היה מצטלם WOW!.

אגב, מישהו הצליח לגלות את הנתונים של הBEAST?

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נורא שקט פה, יחסית לזה שברני תופס תאוצה.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נורא שקט פה, יחסית לזה שברני תופס תאוצה.

אני מאחל לו להגיע עד הבחירות. הוא נראה רגל וחצי בעולם הבא... לא מבין למה לתפקידים כאלו אין תנאי בסיס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם נשמעים ממש ממורמרים מהצד כשאתם מבקרים את החתימה על הקסדה

Sent from my iPhone using Tapatalk

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאחל לו להגיע עד הבחירות. הוא נראה רגל וחצי בעולם הבא... לא מבין למה לתפקידים כאלו אין תנאי בסיס.

וטראמפ לא? הוא Morbidly obese בן 73.

אני אישית מקווה שסנדרס לא יזכה גם כי אני חושב שטראמפ יותר טוב לישראל וגם כי אני חושב שאם הוא יבחר נראה התפרצות של אנטישמיות ברחבי ארצות הברית והעולם כפי שלא ראינו מזה עשרות שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וטראמפ לא? הוא Morbidly obese בן 73.

אני אישית מקווה שסנדרס לא יזכה גם כי אני חושב שטראמפ יותר טוב לישראל וגם כי אני חושב שאם הוא יבחר נראה התפרצות של אנטישמיות ברחבי ארצות הברית והעולם כפי שלא ראינו מזה עשרות שנים.

טראמפ מתפקד(פיזית) ונראה חד, הוא כל החיים שלו נמצא במערכת שלחץ זה חלק משמעותי ממנה. ברני הזה נראה כאילו הוא צריך עזרה לעלות ולרדת מהבמה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי להיות סנאטור זה לא להיות במערכת שלחץ זה חלק משמעותי ממנה? כאילו הוא כבר כמעט 30 שנה בבית הנבחרים ובסנאט.

יש מספיק סיבות שברני רע, גם לארה"ב וגם לישראל, יכולת לתפקד במערכת מלחיצה זה לא אחת הסיבות הללו.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, אני לא שופט אותו כאדם או פוליטיקאי. למעשה כמו שאתה רואה אין לי בכלל מושג אודותיו. סתם מציין שממה שראיתי זה נראה שבמידה והוא זוכה צריך לקחת בחשבון שלא בטוח בכלל שהוא לא משלים את החצי השני של הקדנציה בעולם הבא...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טראמפ מתפקד(פיזית) ונראה חד, הוא כל החיים שלו נמצא במערכת שלחץ זה חלק משמעותי ממנה. ברני הזה נראה כאילו הוא צריך עזרה לעלות ולרדת מהבמה...

מתפקד ונראה חד? רציני? הבן אדם לא מסוגל להשלים משפט הגיוני אחד ובקושי מסוגל ללכת מהרכב למסוק.

תשמע גם ברני נראה סוס מת וגם ביידן נראה סוס מת. בלומברג חצי סוס מת ובמפלגה הדמוקרטית החליטו לעשות לו חיסול ממוקד.

עצוב שכל הפוליטיקאים האמריקאים הם בייבי בומרים על social security.

הדור הצעיר אדיש, אדיש, אדיש. לא טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...