Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יותר טוב לישראל, טראמפ או ביידן?

סאמי

פוסטים מומלצים

טראמפ הציע לתת רובים למורים כדי למנוע טבחים נוספים בבתי ספר.

זה הגיוני שיש מיליוני כלי נשק בארה"ב אז בתי ספר צריכים שמירה עם נשק.

אם לא ימכרו נשק בארה"ב עדיין יהיו מיליוני כלי נשק בארה"ב והגבול פתוח למקסיקו אז אפשר להכניס עוד מיליוני כלי נשק.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם עוקבים אחרי צבי יחזקלי?

אובמה נפגש באופן קבוע עם ראשי האחים המוסלמים.

להזכיר לכם האחים המוסלמים הם אלה שרצחו את סעדת אחרי שהוא חתם על הסכם שלום עם ישראל.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אתה מדבר על "האחים המוסלמים" כאילו זה ארגון אחיד לחלוטין בדעותיו ואופן פעולתו....:?

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון אייל, מה אתה לא יודע שיש "האחים המוסלמים" שהם אוהבי ישראל ותומכי יהודים נלהבים שמעוניינים במדינות חילוניות ללא החלת חוקי השריעה עליהן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הגיוני שיש מיליוני כלי נשק בארה"ב אז בתי ספר צריכים שמירה עם נשק.

אם לא ימכרו נשק בארה"ב עדיין יהיו מיליוני כלי נשק בארה"ב והגבול פתוח למקסיקו אז אפשר להכניס עוד מיליוני כלי נשק.

אם אתה טרול - אז מתוחכם במיוחד. כל הכבוד.

אם לא: תסביר לי בבקשה את ההגיון של "יש המון כלי נשק עם פוטנציאל רצחני, אז כדאי להוסיף עוד כדי לטפל בבעיה".

לא, באמת, זה פשוט מדהים איך ה-NRA ודומיו אשכרה מצליחים עם הלוגיקה ההפוכה הזאת. במובן מסוים זה גאוני - חברות הנשק הצליחו לייצר מצב בו זה נראה לאנשים הגיוני שכל בעיה יכולה להפתר באמצעות יותר כלי נשק.

אגב - "הגבול פתוח למקסיקו" זה ממש אקט של גאונות. Touché.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם ישראל עשתה את זה בהסכמי אוסלו :-D ללא ספק מתכון לכישלון. האמריקאים פשוט צריכים, וזה קשור גם לדיונים דתיים, להבין שלפעמים חוקי היסוד והבסיס, לפעמים הם שגויים וצריך לעיתים גם אותם לשנות ולהתאים אותם למציאות שונה, אחרת, לעתיד טוב יותר ממה שהן יועדו להן מלכתחילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, הם נאחזים בתיקון השני לחוקה כאילו הוא דברי אלוהים חיים. מדובר הרי במסמך אנכרוניסטי שמשמעותו המקורית כבר מזמן אבדה, וכבר שנים הוא פשוט מנוצל ע"י חברות נשק ובעלי אינטרסים אחרים בשביל לעבוד על הפחדים הבסיסיים של חלקים נרחבים באוכלוסיה.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה טרול - אז מתוחכם במיוחד. כל הכבוד.

אם לא: תסביר לי בבקשה את ההגיון של "יש המון כלי נשק עם פוטנציאל רצחני, אז כדאי להוסיף עוד כדי לטפל בבעיה".

לא, באמת, זה פשוט מדהים איך ה-NRA ודומיו אשכרה מצליחים עם הלוגיקה ההפוכה הזאת. במובן מסוים זה גאוני - חברות הנשק הצליחו לייצר מצב בו זה נראה לאנשים הגיוני שכל בעיה יכולה להפתר באמצעות יותר כלי נשק.

אגב - "הגבול פתוח למקסיקו" זה ממש אקט של גאונות. Touché.

אתה גר בארץ?

בבית הספר המדובר בפלורידה היו 3000 תלמידים.

אין בארץ מקום שיש בו 3000 ילדים בלי מאבטחים עם נשק.

אנחנו לא נעיז לתת ל 3000 ילדים להיות במקום אחד בלי שמירה עם נשק.

אתה אפילו לא חושב בצורה הגיונית מרוב שאתה רוצה לדבר נגד טראמפ.

אולי אתה רוצה שחיילי מג"ב שמסתובבים בירושליים העתיקה יהיו בלי נשק ויחזיקו מקל ביד כמו השוטרים האנגלים?

תתחילו לראות את הסדרה של צבי יחזקלי ואחרי זה הוא מסביר בצינור על הפרק.

אובמה היה נפגש באופן קבוע עם אנשי ארגון הטרור האחים המוסלמים והיה צוות בבית הלבן של מוסלמים שגאים להיות חלק מהאחים המוסלמים.

במדינות ערב האחים המוסלמים נחשב לארגון טרור וזה ארגון לא חוקי.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובמה היה נפגש באופן קבוע עם אנשי ארגון הטרור האחים המוסלמים והיה צוות בבית הלבן של מוסלמים שגאים להיות חלק מהאחים המוסלמים.

במדינות ערב זה ארגון טרור מטעמים פוליטיים. כי לוַּהאבים בסעודיה יש סכסוך תאולוגי עם האחים המוסלמים, ולכן סעודיה וכל מדינה שבאה בברית עם סעודיה (קרי, כמעט כל מדינה ערבית סונית) נוהגת כלפיהם בעוינות. לא כל שכן מצרים, שבה נערכה הפיכה צבאית נגד ממשלה שרבים מאנשיה היו חברי התנועה.

הזרם המרכזי של האחים המוסלמים, בוודאי בתקופת אובמה, אינו ארגון טרור. בקושי אפשר לקרוא לו פונדמנטליסטי. זה ארגון שבמשך שנים הקיא מתוכו והוקיע כל הוגה וכל זרם שנטו לאלימות ולפונדמנטליזם: סַיִד קֻטְבּ, מייסדי חמא"ס, וכך הלאה.

יש הרבה קבוצות יהודיות דתיות שהיו רוצות מדינת הלכה. אבל אנחנו לא קוראים להן ארגוני טרור. בעיקר כי אנחנו מבינים שמבחינתן (כמו מבחינת האחים המוסלמים), כינון מדינת הלכה זה חזון אוטופי יותר מאשר ממשי.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה גר בארץ?

בבית הספר המדובר בפלורידה היו 3000 תלמידים.

אין בארץ מקום שיש בו 3000 ילדים בלי מאבטחים עם נשק.

אנחנו לא נעיז לתת ל 3000 ילדים להיות במקום אחד בלי שמירה עם נשק.

אתה אפילו לא חושב בצורה הגיונית מרוב שאתה רוצה לדבר נגד טראמפ.

אולי אתה רוצה שחיילי מג"ב שמסתובבים בירושליים העתיקה יהיו בלי נשק ויחזיקו מקל ביד כמו השוטרים האנגלים?

תתחילו לראות את הסדרה של צבי יחזקלי ואחרי זה הוא מסביר בצינור על הפרק.

אובמה היה נפגש באופן קבוע עם אנשי ארגון הטרור האחים המוסלמים והיה צוות בבית הלבן של מוסלמים שגאים להיות חלק מהאחים המוסלמים.

אני לא חושב בצורה הגיונית? אתה זה שרוצה להלחם ברציחות שנעשו באמצעות נשק ע"י יותר נשקים. אתה וחצי מארה"ב, מסתבר. אין אפילו קשר אמיתי לטראמפ (שהרי יגיד כל דבר שיתאים לציבור הבוחרים שלו, בלי קשר לאם הוא מאמין בו או לא).

ואין שום קשר בין ארה"ב למה שקורה בארץ ישראל - אלו מדינות שנמצאות במצב שונה בתכלית. מה גם שתזכיר לי כמה רציחות המוניות בבתי ספר היו כאן לאחרונה?

בנושא הזה, שים לב לגרף הבא:

gun-homicides-vs-gun-ownership-large-gdp.jpg

אלו מדינות עם GDP גבוה מ-20000 דולר לאזרח. אני חושב שהמצב די ברור. הגרף, אגב, נראה מאוד דומה כשמוסיפים התאבדויות באמצעות נשק.

ועכשיו תסביר לי בבקשה - האם נראה לך הגיוני להפוך בתי ספר למחנות צבאיים עם שוטרים ומורים חמושים בכל פינה? האם נראה לך הגיוני שהמורה חמדה תחזיק אקדח במגירה?

לסיום, אהבתי את השיפט לאובמה ולאחים המוסלמים, כאילו שזה קשור למשהו...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מדהים איך התקשורת מנצלת את אירוע הירי הנוראי הזה על מנת לקדם אג'נדה פוליטית.

שיקגו היא gun free zone, האם הדבר הזה עובד? לא בדיוק.

לפי ההיגיון של האשמת כלי הנשק, יש להוציא רכבים אל מחוץ לחוק, נהגים שיכורים הורגים המון אנשים תמימים מדי שנה, למה לא להאשים את הרכב?

אף אחד בCNN לא גינה את היורה, או את הFBI שקיבל 18 התראות לגבי הבחור ולא עשה כלום, שוב אג'נדה פוליטית, ואני מאמין שהילדים בטלוויזיה הםם שחקנים, האירוע הגדול היה כתוב מראש והכל חארטה.

Sent from my FRD-L04 using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי ההיגיון של האשמת כלי הנשק, יש להוציא רכבים אל מחוץ לחוק, נהגים שיכורים הורגים המון אנשים תמימים מדי שנה, למה לא להאשים את הרכב?

לא מאשימים את קיומם של כלי נשק, מאשימים את קלות האחזקה בהם. לרכב - צריך רישיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מדהים איך התקשורת מנצלת את אירוע הירי הנוראי הזה על מנת לקדם אג'נדה פוליטית.

שיקגו היא gun free zone, האם הדבר הזה עובד? לא בדיוק.

אף אחד בCNN לא גינה את היורה, או את הFBI שקיבל 18 התראות לגבי הבחור ולא עשה כלום, שוב אג'נדה פוליטית, ואני מאמין שהילדים בטלוויזיה הםם שחקנים, האירוע הגדול היה כתוב מראש והכל חארטה.

Sent from my FRD-L04 using Tapatalk

פעם ראשונה בחיים אני חסר מילים... זה כאילו אתה וטראמפ משדרים על אותו תדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...