Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יותר טוב לישראל, טראמפ או ביידן?

סאמי

פוסטים מומלצים

טראמפ מקפיא את הסיוע לאונר"א.

כל הכבוד לו. הגיע הזמן שכסף מימון הטרור הזה ייפסק. מקווה שזה יישאר כך גם לאחר הבחינה המחודשת של הסיוע הכלכלי.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכסף הזה מאכיל פיות שאחרת יירעבו, גם.

כל הכסף שזורם לרשות ולעזה קונה שקט.

לי נראה שמכינים קונצרט לקיץ...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה לי. מקסימום אוברטורה.

צריך לזכור שרוב התחמושת שעזה זרקה לעבר ישראל בצוק איתן ועמוד ענן (תחמושת שכמעט ואזלה לחלוטין בעקבות כך) היתה מהמחסנים של קד'אפי, שתכולתם הפכה להפקר אחרי המהפכה בלוב.

היום, בדרך של מי שרוצה להבריח נשק לעזה עומדים ח'ליפה חפתר בקירנאיקה, והכוחות המצריים בלפחות עוד שלוש נקודות בדרך: הגבול המצרי-לובי, תעלת סואץ, והגבול המצרי-עזתי.

וגם יש פחות מי שרוצה להבריח: יש יותר צורך בנשק הזה במאבק בתוך המרחב הלובי, והמבועים שלו כבר החלו להתייבש.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סורי, אני יותר מדי נהנה ואי אפשר שלא לחלוק איתכם את הציטוט המשובח הבא:

Actually, throughout my life, my two greatest assets have been mental stability and being, like, really smart. Crooked Hillary Clinton also played these cards very hard and, as everyone knows, went down in flames. I went from VERY successful businessman, to top T.V. Star..to President of the United States (on my first try). I think that would qualify as not smart, but genius....and a very stable genius at that!

זה, לייק, באמת גאוני.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל מותר לנו להיות קצת אגואיסטים ולהנות בינתיים מנשיא וממדיניות ממשל אמריקאי הכי ידידותיים לישראל זה הרבה זמן? אפילו אם מבחינת האמריקאים הוא כמו ביבי כאן, מה'כפת לנו? :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יודע מה - אתה צודק. כל עוד יש באמת כיוונים חיוביים ולא רק אמירות שקריות שנזרקות לחלל האוויר (כמו מרבית הדיבורים שלו, לצערי).

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה ימים טראמפ ניהל פגישת פסגה של אנשיו ביחד עם הדמוקרטים בנושא הגירה, והשאיר את העיתונות בחדר שיצלמו את כל הסיפור.

למחרת הוא עשה פגישה נוספת ופתח אותה במילים הבאות (בתרגום חופשי): "ברוכים הבאים לסטודיו... (הפגישה אתמול) דווחה כטובה באופן יוצא מהכלל והביצוע שלי, חלקם דיווחו את זה בתור ביצוע אבל אני מתייחס לזה בתור עבודה, קיבל ביקורות מצוינות... אני בטוח שהרייטינג שלהם היה פנטסטי, הם תמיד מקבלים רייטינג פנטסטי (כשהם מסקרים אותי), וזו הסיבה שאני בטוח שהמדיה תתמוך בטראמפ בסוף כי הם יגידו, אם טראמפ לא יזכה בעוד שלוש שנים אנחנו כולנו בלי עבודה" הוא גם הוסיף "אנחנו הולכים להסתכל על חוקי הדיבה שלנו כך שאם מישהו אומר משהו שקרי ומוציא דיבה על מישהו אחר, המישהו האחר יוכל להתמודד עם זה בבית המשפט. אתה לא יכול להגיד משהו שקרי ואז לחייך כל הדרך אל הבנק"

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשיא ארצות הברית פרסם באתר המפלגה הרפובליקנית כתבה בשם "The highly-anticipated 2017 fake news awards" שבה נכתב ש-2017 הייתה השנה שבה כיסוי החדשות היה לא הוגן עד שקרי, ושמחקרים הראו שמעל 90% מהכיסוי של המדיה על הנשיא הוא שלילי. על כן, כך אומר המאמר, להלן פרסי 2017 בתחרות העיתונות המזויפת.

משם המאמר ממשיך לתאר מגוון מקרים שבהם לטענתו העיתונות שיקרה, כולל כתב שטען שהכלכלה לא תתאושש, מגזין שטען שהנשיא הוציא את הפסל של מרטין לותר קינג מהחדר הסגלגל, חברת חדשות שערכה סרטון שהראה כאילו הנשיא האכיל דגים יותר מדי, מגזין שטען שהגברת הראשונה הפולנית לא לחצה את היד של טראמפ וכמובן - הטענה החוזרת שאין קנוניה עם הרוסים.

ולהרבה אנשים זה נראה הגיוני...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טעות בתרגום: הכוונה היא "שלח יותר מדי אנשים לישון עם הדגים"

(האמת זה איזה אירוע נשכח בזמן הביקור של שינזו אבה)

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר ...

כמעט חודש התאפקתי, למרות שקרו כל מיני דברים מעניינים, אבל היום ג'ון אוליבר סוף סוף חזר לעונה חדשה, ועם עוד 20 דקות נהדרות שמאירות את טראמפ באור ה...ראוי לו.

מעלה כאן משתי סיבות עיקריות:

1. השרשור הזה נפתח בשאלה האם טראמפ טוב לישראל, וכאן ג'ון אוליבר מדבר על היחסים של טראמפ עם העולם.

2. יש באמצע הפתעה... ישראלית

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...