Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יותר טוב לישראל, טראמפ או ביידן?

סאמי

פוסטים מומלצים

או אולי מוחים כפיים כי זה מצחיק אותם?

ג'ון אוליבר מציג בצורה יחסית מצחיקה, אם כי אחרי העונה הראשונה ניהיה חצי כוח.

אין על קרייג פרגסון ב the late late show , זה באמת היה מצחיק.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז על מה ג'ון אוליבר מתבכיין? בסדר היום יותר קשה להגר באופן חוקי בהשוואה לעבר. בו פאקינג הו.

א. טראמפ והרפובליקנים אומרים שהם אוהבים הגירה חוקית, אבל מקשים על הגירה חוקית

ב. טראמפ משקר לגבי chain migration (בחור מגיע, בהרבה מקרים הוא רוצח, והוא מביא את כל המשפחה שלו...) ורוצה להגביל את הספונסורשיפ לבן/בת זוג וילדים בלבד, אבל במקביל משתמש בספונסורשיפ בעצמו עם ההורים של אשתו (צביעות בהתגלמותה)

ג. טראמפ משקר לגבי הויזה לוטרי (מדינות נותנות לארה"ב אנשים שהן לא אוהבות וארה"ב מגרילה אותם בלי בדיקה) ורוצה לבטל אותה

ד. טראמפ קיצץ את מספר הפליטים שמורשים לבקש להכנס למדינה מ-110000 איש ל-30000 ומעוניין לקצץ אותם ל-0

ה. טראמפ אישר חוק שמקשה על מהגרים לקבל אישור קבוע אם הם לא מרוויחים מספיק כסף או אם הם מקבלים עזרה ציבורית כמו בולי אוכל, מדיקאייד או דיור ציבורי

חוץ מזה שהוא עושה פרנסה מלרדת על טראמפ (כמו כל איש מדיה, פחות או יותר - כי אם תתמוך בטראמפ, לא תעבוד בתחום הזה בחיים), באמת לא מובן על מה הוא יוצא. קצת צחוקים עם קהל שבוי, הרבה שימוש במילה פאק - אפס תוכן.

א. מעניין, אני חשבתי שגם פוקס ניוז זה מדיה. אתה רומז שהם לא?

ב. הוא יוצא על מה שכתבתי למעלה

ג. שנייה, הוא הכריח את הקהל לצחוק?

ד. זו אחת מתוכניות הבידור היחידות שאשכרה יש להן תוכן - לא סתם הוא זכה בעשרות פרסים, כולל כמה וכמה emmy's. אבל נורא קל לבטל את זה כשבמקרה הנושא שלו הפעם לא קרוב לליבך...

הקטע העצוב שג'ון אוליבר הוא עוד אחד היותר ניטרליים. מנחי תוכניות לילה נכנסים בטראמפ כל לילה מראשון עד חמישי והקהל מוחא כפיים כמו אריות ים מאולפים בקרקס.

שנייה, שאני אבין, מנחי תוכניות לילה שמנסים להצחיק את הקהל מצליחים להצחיק אותו ואיכשהוא זה... לא בסדר?

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב. טראמפ משקר לגבי chain migration (בחור מגיע, בהרבה מקרים הוא רוצח, והוא מביא את כל המשפחה שלו...) ורוצה להגביל את הספונסורשיפ לבן/בת זוג וילדים בלבד, אבל במקביל משתמש בספונסורשיפ בעצמו עם ההורים של אשתו (צביעות בהתגלמותה)

ג. טראמפ משקר לגבי הויזה לוטרי (מדינות נותנות לארה"ב אנשים שהן לא אוהבות וארה"ב מגרילה אותם בלי בדיקה) ורוצה לבטל אותה

ד. טראמפ קיצץ את מספר הפליטים שמורשים לבקש להכנס למדינה מ-110000 איש ל-30000 ומעוניין לקצץ אותם ל-0

ה. טראמפ אישר חוק שמקשה על מהגרים לקבל אישור קבוע אם הם לא מרוויחים מספיק כסף או אם הם מקבלים עזרה ציבורית כמו בולי אוכל, מדיקאייד או דיור ציבורי

א. מה זה משנה כמה מקשים? יש מסלול חוקי. לא מתאים תישאר איפה שאתה עכשיו. מה הבעיה בדיוק?

ב. לגיטימי לחלוטין.

ג. זכותו.

ד. זכותו.

ה. הגיוני לחלוטין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"לאהוב" הגירה חוקית לא אומר לפתוח אותה לכל דכפין, בכל אופן, לכל אחד ובכל מחיר או בכל כמות. תתפלא, אבל להגביל הגירה זה לגיטימי, גם כשהיא חוקית. מדינות עושות את זה. חלק מהפררוגטיבה שלהן.

וואו. איזה רשע נבזי. רוצה להגביל הגירה אבל משתמש (באופן חוקי לחלוטין) במה שיש כרגע. אל תצביע לו בבחירות הבאות.

יא אללה, איזה שקרן. אל תצביע לו יותר.

והבעיה היא?

והבעיה היא?

א. מעניין, אני חשבתי שגם פוקס ניוז זה מדיה. אתה רומז שהם לא?

קשר? ראית אותי מדבר הרבה על פוקס? עצם העובדה שהם מזוהים פוליטית אומר שהם אותו חרא, רק לכיוון השני.

ב. הוא יוצא על מה שכתבתי למעלה

והתייחסתי לזה באדום.

ג. שנייה, הוא הכריח את הקהל לצחוק?

אני מניח שאתה מבין שהקהל שמגיע לשם מגיע כי זה מה שהוא רוצה לשמוע.

ד. זו אחת מתוכניות הבידור היחידות שאשכרה יש להן תוכן - לא סתם הוא זכה בעשרות פרסים, כולל כמה וכמה emmy's. אבל נורא קל לבטל את זה כשבמקרה הנושא שלו הפעם לא קרוב לליבך...

הוא קרוב ללבך :wink:

שנייה, שאני אבין, מנחי תוכניות לילה שמנסים להצחיק את הקהל מצליחים להצחיק אותו ואיכשהוא זה... לא בסדר?

זה מעולה. פשוט בעיניך זה יותר ממנחי תוכניות לילה שמנסים להצחיק את הקהל, אלא אשכרה ייצוג מציאות, וכמו שאמרת - זה כולה מנחה תוכנית לילה שמנסה להצחיק ודואג לפרנסתו. כנראה גם עושה את זה היטב, במסגרת כללי המשחק במקצוע שלו.

באדום.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם הייתי צופה יותר בג׳ון אוליבר. אפשר לא להסכים עם הדעות שלו, אבל אני לא חושב שהתכנית שלו חסרת תוכן. התחקירים שלו יסודיים, ביקורתיים, מסוייגים ובדרך כלל הוא מצליח להציג תמונה די אובייקטיבית. הניגוחים בטראמפ הם, נו, איך להגיד, טראמפ לא אדם שמקשה על אחרים לנגח אותו והומור זה הומור.

גם ביל מאהר מנגח את טראמפ, אבל גם את הדמוקרטים האומללים, כי מי שמקל על קומיקאים, ישלם את מחיר ההומור.

ג׳ון אוליבר היה יורד על פיפא והשחיתות שלה המון פרקים (בהתחלה גם יותר מטראמפ), לא חושב שזה בגלל bias מסוים, כמו שזה בגלל שפיפא אשכרה. מושחתים. מניח שגם טראמפ נותן סיבות (אחרות), זה הכל.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחבב את ג'ון אוליבר. הוא מעביר תוכן בצורה משכנעת ומבדרת, אבל אני לא בטוח עד כמה תחקירים שלו יסודיים. התחקיר שלו על איראן ביזיון אחד גדול. התחקיר האחרון על legal immigration גם כן קשקוש בלבוש שנועד רק לגנח את מדיניות ההגירה של הנשיא הנוכחי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. מה זה משנה כמה מקשים? יש מסלול חוקי. לא מתאים תישאר איפה שאתה עכשיו. מה הבעיה בדיוק?

ב. לגיטימי לחלוטין.

ג. זכותו.

ד. זכותו.

ה. הגיוני לחלוטין.

א. הבעיה היא אותה בעיה שפושה גם בפוליטיקה הישראלית - חלקים נרחבים בעם כבר כל כך רגילים שהפוליטיקאים משקרים להם כל הזמן, שכבר לא אכפת להם יותר.

ב. לגיטימי לחלוטין שנשיא המדינה תוקף חוקים או תקנות של המדינה ומשנה אותם, בו בזמן שהוא משתמש באותן תקנות לתועלתו האישית? זה אפילו מבלי להזכיר את השקרים הבוטים. טוב, כנראה שביבי קלקל אותך סופית...

ג. ד. נכון, זכותו. זה לא הופך את זה לאנושי או נכון.

ה. כלומר תן לבנאדם להכנס למדינה, אבל אם הוא מתקשה - זרוק אותו מכל המדרגות כי אצלך במדינה רק העשירים נהנים מזכויות. מעניין אם היית מדבר ככה אם היית מהגר...

ב

וואו. איזה רשע נבזי. רוצה להגביל הגירה אבל משתמש (באופן חוקי לחלוטין) במה שיש כרגע. אל תצביע לו בבחירות הבאות.

.

קודם כל כן, זו רשעות. מעציב אותי שאתה מתעלם לחלוטין מהאספקט ההומאני פה ומתייחס רק לחוק היבש. אתה גם בוחר להתעלם מהצביעות האיומה של לאפשר להורים של אשתך להכנס ואז לסגור את הכניסה להורים של אנשים אחרים. בקטע של "מותר לו". כן, מותר לו להיות חרא של בנאדם, זה נכון. זה לא הופך את זה לבסדר.

יש לך ולאחרים פה נטייה להסתכל על דברים רק מהפריזמה הצרה שלכם. נסה פעם אחרת לשים את עצמך במקום אנשים אחרים ולדמיין שאתה היית סובל מההחלטות של הנשיא.

ב

זה מעולה. פשוט בעיניך זה יותר ממנחי תוכניות לילה שמנסים להצחיק את הקהל, אלא אשכרה ייצוג מציאות, וכמו שאמרת - זה כולה מנחה תוכנית לילה שמנסה להצחיק ודואג לפרנסתו. כנראה גם עושה את זה היטב, במסגרת כללי המשחק במקצוע שלו..

המעבר של קומיקאים בתוכניות לילה בשנים האחרונות למבקרים של הממשל הוא מאוד מעניין לדעתי, ובמקרים רבים הם עושים את זה טוב יותר מרשתות החדשות ה"רציניות". יש גם משהו בהומור שמשולב בביקורת שעובד מצוין (ג'ון אוליבר הוא דוגמא מעולה).

בכל מקרה, ברור לחלוטין שחלק משמעותי מה"סיקור" שלהם הוא חד צדדי - הבדיחה לא עובדת כל כך טוב אחרת. לכן, אם אני רואה שם משהו ש"מקפיץ" אותי, אני תמיד פונה לגוגל לקבלת תמונה יותר ברורה.

ואגב, כנראה שאתה מבטל אותם כי כולם צוחקים על טראמפ. אז א. הוא נותן להם הרבה חומרים לצחוק וב. הם צוחקים גם על הצד השני לא מעט (פחות, נכון. מה לעשות, הצד השני מספק פחות חומרים לצחוק עליו).

אני מחבב את ג'ון אוליבר. הוא מעביר תוכן בצורה משכנעת ומבדרת, אבל אני לא בטוח עד כמה תחקירים שלו יסודיים. התחקיר שלו על איראן ביזיון אחד גדול. התחקיר האחרון על legal immigration גם כן קשקוש בלבוש שנועד רק לגנח את מדיניות ההגירה של הנשיא הנוכחי.

כנראה שלא צפית בכל התחקיר. חלקים נרחבים ממנו לא קשורים ישירות לטראמפ אלא למדיניות רבת שנים של ארה"ב, כולל הסיפור האישי של אוליבר שקרה לפני שנים רבות. הוא רק ציין שתחת טראמפ המצב רק נעשה קיצוני יותר.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך עוד אף אחד לא כתב על תהליך ההדחה שהחל?

אני מניח שההדחה תיכשל, וסיכוי טוב שזה רק יועיל לטראמפ לשכנע שרודפים אותו.

אבל, לגופו של עיניין, יש פה נשיא מעצמה, שמפעיל לחץ על נשיא מדינה זרה, לחקור משהו שקשור ליריב הפוליטי שלו, ביידן.

זה כמו שביבי, היה מבקש לפני הבחירות, ממנהיג כלשהו (כמובן שאנחנו לא ארהב, אז אין לו אפשרות להפעיל לחץ כזה) לחקור פרשה שקשרוה לגנץ או לפיד.

הנה התמלול של השיחה:

https://www.whitehouse.gov/wp-content/uploads/2019/09/Unclassified09.2019.pdf

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עדיין תמה מה איכפת לרוני מהמהגרים לארהב? מה לו ולבעיות הקיום במרכז אמריקה?

כישראלי הייתי מצפה שיהיה לו איכפת יותר מאירן.

אבל אז אני קורא את טאוב, שיש לי לא מעט אי הסכמות איתו, אבל בגדול הוא צודק. ואז אני גם מבין למה רוני חושב שמקסיקו זה פה

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10156790770537151&id=535342150

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול טאוב מז**ן את השכל, pardon my french.

מבחינה מספרית, התאוריה שלו מצוצה מהאצבע. ה"דמוס" בארה"ב הצביע גם לדמוקרטים. באנגליה 52% הצביעו בעד הברקזיט, שעדיין לא ברור איך יצא לפועל. הטענה כאילו מתייחסים לרוב כ"אוייב הדמוקרטיה" היא בולשיט כ"כ מוחלט ברמה המספרית, שנאי לא יודע איך הוא לא מתבייש לכתוב את זה.

מבחינת העסוק האובססיבי בהגירה, הוא לא מביא שום אבל שום נתון שמוכיח משהו על צדקתו. אולי בארה"ב מהגרים ממקסיקו באמת גונבים עבודות. אני לא יודע. מחקרי ותאוריות הגירה שקראתי על מקומות אחרים בעולם קצת סותרים את טאוב.

מוסדות על לאומיים שכל כך מעצבנים אותו הם לא רק תוצר של שמאלנים אנטי לאומיים משועממים. ולדעתי בין הראשונים שהפגינו נגד גלובליזציה היו ארגוני עובדים. אגב ארגוני עובדים, גם ניירות העמדה שלהם על הגירה שיצא לי לקרוא לא בדיוק תואמים את מה שחושב טאוב. וכלכלכנים רציניים מדברים על חסמי יבוא ומכסים כאחת הסיבות ליוקר המחיה כאן בארץ.

דמוקרטיה ולאומיות זה לא מושגים חופפים. אפשר להיות לאומן על ולא להיות דמוקרט בכלל. בתור היסטוריון הוא כנראה גם אמור לדעת את זה. וכנראה גם להבין שאומות הן מבנה חברתי, שאפשר להיות גם ביקורתיים כלפיו. וכנראה גם להבין שיש עוד סיבות לא לסגוד ללאומיות, חוץ מקונספירציות בשקל על זה שמימלא לניידים לא איכפת, כי הם יודעים אנגלית.

מה שטאוב עושה זה פתטי. אבל כנראה כאחד ש"ראה את האור" הצורך שלו לשכנע את כולם שעכשיו הוא אחד מהחבר'ה חזק יותר מכל דבר אחר.

ואגב, כשהגבתי לו יחסית בנימוס וברצינות, ושאלתי על חלק מהדברים שכתב, ענה לי "מה אתה רוצה? זה רק טור בעיתון.". בכל פעם כשהגיבו לו, הוא נכנס למגננה וירד על המגיבים. עכשיו מסתבר שחלק מהביקורת הייתה מוצדקת. זו הרמה.

אה ועריכה עשירית: איך שכחתי? בדרום תל אביב האמיתית בחרו שלא להצביע לחבריה של שפי פז בבחירות לרשויות המקומיות. מפתיע שלטאוב הנייד, זה שכתב דוקטורט בחול על ארה"ב ומדבר אנגלית כנראה יותר מכולנו, אין מושג, אה?

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל, לגופו של עיניין, יש פה נשיא מעצמה, שמפעיל לחץ על נשיא מדינה זרה, לחקור משהו שקשור ליריב הפוליטי שלו, ביידן.

זה כמו שביבי, היה מבקש לפני הבחירות, ממנהיג כלשהו (כמובן שאנחנו לא ארהב, אז אין לו אפשרות להפעיל לחץ כזה) לחקור פרשה שקשרוה לגנץ או לפיד.

הנה התמלול של השיחה:

ראשית, אני חושב שננסי פלוסי העניקה לו קדנציה שנייה.

שנית, בחיי אני לא מצליח להבין אם מדובר בגאון פוליטי ערמומי ומחושב שמסובב את כולם על האצבע הקטנה שלו או שהוא מטומטם גמור עם יותר מזל משכל.

אני פשוט לא מצליח לאבחן את הבן אדם הזה.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה התמלול של השיחה:

אני מחכה לשמוע איך חובבי טראמפ יסובבו את הסיפור הזה כאילו הוא כלום ושום דבר. אני לא רואה איך זה יכול להיות משהו אחר חוץ מנשיא ארה"ב שמבקש ממדינה זרה להשפיע באופן ישיר על הבחירות בארה"ב.

אני עדיין תמה מה איכפת לרוני מהמהגרים לארהב? מה לו ולבעיות הקיום במרכז אמריקה?

סלח לי שלא קראתי את טאוב אבל אתה מפספס כאן משהו: זה לא המהגרים לארה"ב או בעיות הקיום במרכז אמריקה שמדירים את שנתי (אני ישן מצוין, אגב). זה העובדה שיש לך את הבנאדם שעומד בראש המעצמה החזקה ביותר בעולם, מישהו שמשפיע באופן ישיר על כל אחד ואחת מאיתנו (בין אם יותר או פחות), שמתנהג באופן כזה ומקבל החלטות שלטעמי הן נוראיות. היחס למהגרים זו רק דוגמא אחת מני רבות (ואגב, יש לה גם השפעה פוטנציאלית עלי כי אולי ארצה יום אחד להגר לארה"ב).

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל התמימים, תנו לי הסבר אחד(שהוא די ברור) מה עושה הבן של ביידן בתאגיד גז מאוקראינה?

אין לי מושג אם מותר לטראמפ לבקש לבצע פעולות בנושא, אבל מה שבטוח חפירה בפרטים ממש לא תעשה טוב לביידן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה בנו של ביידן עשה שם, אבל זה לא עניינו של הנשיא. ההתערבות שלו בעניין ביידן כל כך שקופה, כל כך בוטה שאני לא יודע אם הוא עשה את זה בכוונה בשביל להתחיל סביבו המולה או שהוא אידיוט גמור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...