Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יותר טוב לישראל, טראמפ או ביידן?

סאמי

פוסטים מומלצים

מישהו ראה את ההופעה החדשה של דייב שאפל? תראו. הוא מדבר גם על נשק. אני לא יכול להסביר, כי זה לא יובן בלי ההקשר.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז... לאחרונה:

1. נשיא ארה"ב צילם בסלולרי שלו תמונה מסווגת מלווין סודי, שחושפת את יכולות הריגול של האמריקאים, וצייץ אותה בטוויטר.

2. נשיא ארה"ב טען חזור ושוב שאחת ממדינות ארה"ב (אלבמה) אמורה הייתה להפגע מהוריקן, כולל הצגת מפה שהוא צייר עליה עם טוש כאילו אלבמה הייתה בטווח. שלח עשרות ציוצים על הנושא הזה תוך כדי שהוא טוען שהתקשורת אשמה (אגב, הקמפיין שלו התחיל למכור טושים כנגד הפייק ניוז מיד לאחר מכן).

3. נשיא ארה"ב התלונן על מוזיקאי שדיבר בטלוויזיה וקרא לו משעמם כי אותו מוזיקאי לא הזכיר את הנשיא, והתלונן גם על אשתו של אותו מוזיקאי (שבכלל לא הייתה שם) כשהוא קורא לה "פה מלוכלך". זו רק דוגמא - על בסיס שבועי הוא מתלונן ומלכלך על אנשי תקשורת ואנשי תרבות.

4. סגן הנשיא שביקר בדבלין, אירלנד, ישן במשך יומיים בריזורט שבבעלות הנשיא שנמצא בעיר אחרת, שמרוחקת כשעה טיסה מדבלין, במקום לישון בעיר. גם כאן זו רק דוגמא אחת לשחיתות שבה אנשי ממשל אמריקאים או ממדינות אחרות משלמים כסף ישירות לכיסו של הנשיא. כי הבושה מתה.

5. נשיא ארה"ב הזמין את ארגון הטרור טאליבן לשיחות בארה"ב בסמיכות ל-11 בספטמבר וביטל את הביקור אחרי שהם רצחו אנשים, כשהוא מתלונן "איזה אנשים עושים דבר כזה?" (רמז: הטאליבן).

6. נשיא ארה"ב ביטל נסיעה לפולין בגלל הוריקן, אבל טס לשחק גולף במקום (הוא שיחק גולף כבר 231 פעם מאז שהפך לנשיא, כלומר 24% מימי הנשיאות שלו (רבע!).

סתם, חשבתי לעדכן אתכם. מחכה שמישהו יקפוץ "הסמול מתעסק בשטויות במקום לדאוג לדברים החשובים" (בניגוד לנשיא ארה"ב שמצייר בטושים, מתלונן שלא הזכירו אותו בטלוויזיה ומשחק גולף בערך רבע מהנשיאות שלו)

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחת שהוא כבר לא אח של ביבי, אחרי שגם הדיח את בולטון או איך שלא קראו לו, וגם לא רץ עם ביבי לספר שסיפוח בקעת הירדן זה אחלה.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו ראה את ההופעה החדשה של דייב שאפל? תראו. הוא מדבר גם על נשק. אני לא יכול להסביר, כי זה לא יובן בלי ההקשר.

רוטן טומטוס סגרו את ההופעה לביקורת ציבורית ונתנו לזה 0%, כי ההופעה שלו מדברת על אונס/LGBT ועוד דברים "פוגעניים". אחרי כמה ימים פתחו את זה לביקורת וכמובן שההופעה קיבלה 99% מהקהל, כי ההומור שלו מעולה וטוב. זה מה שזה, הומור - ואיך שהוא "מובילי דעה" מסוימים מנסים לכפות את דעתם על אחרים. אוי מתי התרבות הזו תחלוף מהעולם.

ג'ו רוגן, קצת על המקרה:

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תופעת ההיפר פגיעות היא תוצאה של כמה תמורות חברתיות, בין היתר, ירידה בילודה בשכבות העמידות, ירידה באלימות היומיומית, לעומת עליה בזמינת הדיווחים על אלימות והחשיפה לאלימות במדיה החדשותית והבידורית (נותן תחושה שהעולם אכזר ושצריך להגן על ילדים), עליית עיקרון האושר של הפרט כערך עליון (מגדלים ילדים שיהיו מבסוטים, קודם כל), העובדה שהחיים נהיו קלים ומצפים שיהיו יותר ויותר קלים, ועוד.

מה ייקרה?

דבר אחד לא השתנה, אנשים חלשים לא מחזיקים מעמד.

החיים יימעכו אותם.

באסטיונר אחד שיודע להפוך שולחן שווה 100 סטודנטים למגדר...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק מקווה שהיא זמנית, אבל לא אופטימי. החיים, כנראה, ימשיכו להשתפר (בראייה כוללנית בעולם, לא ספציפית אנחנו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על ההמלצה!!!! ההופעה הכי טובה שלו

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'ון אוליבר מפציץ כהרגלו:

כשאני רואה את זה אני מקבל אישוש לכמה שטראמפ והרפובליקנים נבזיים, צבועים וחסרי חמלה.

אם בנצי יראה את זה הוא בטח יקבל אישוש לכמה שהוא מסכים עם הרפובליקנים ועם טראמפ - מה שיהיה נבזי, צבוע וחסר חמלה באותה המידה...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין למדינה אין זכות לקבוע מי יכול להגר ודרך אילו ערכאות בירוקרטיות הוא צריך לקפץ?

ברור שיש לה, מה זה קשור?

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מזה שהוא עושה פרנסה מלרדת על טראמפ (כמו כל איש מדיה, פחות או יותר - כי אם תתמוך בטראמפ, לא תעבוד בתחום הזה בחיים), באמת לא מובן על מה הוא יוצא. קצת צחוקים עם קהל שבוי, הרבה שימוש במילה פאק - אפס תוכן.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אוהב את ג'ון אוליבר בדרך כלל הוא עושה תחקירים מאוד מעניינים, אבל לפעמים יש לו את הקטע שהוא חייב לעשות bashing לטראמפ רק כי מדובר בטראמפ.

הקטע העצוב שג'ון אוליבר הוא עוד אחד היותר ניטרליים. מנחי תוכניות לילה נכנסים בטראמפ כל לילה מראשון עד חמישי והקהל מוחא כפיים כמו אריות ים מאולפים בקרקס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...