Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צולמתי עובר באדום...כמה שאלות...

bmw ricer
שימו לב! השרשור הזה בן 7003 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לצערי צולמתי היום בזמן שהייתי בעבודה על הקטנוע עובר באדום ...

קיבלתי שני פלאשים ממצלמה. אחרי הפלאש הראשון הסתובבתי אחורה ליראות מה זה וקיבלתי את השני ...

יש לי כמה שאלות...

הקטנוע של העבודה והדו"ח יגיע לצערי בסופו של דבר אלי. אחרי כמה זמן מגיע דו"ח של מצלמת רמזורים כזאת? בכמה כסף מדובר? אם אני לא טועה זה 1000 שקל אבל אם לא אז תקנו אותי. והשאלה העיקרית- עוד 4 וחצי חודשים מסתיימות לי השנתיים של הנהג חדש. במהלך הזמן הזה היה לי דו"ח על מהירות שהופחת ל67 קמ"ש במקום 50 שהיה מותר. האם הנקודות האלה שיש לי נמחקות אחרי השנתיים או שהדו"ח על האדום פשוט יתווסף לנקודות שיש לי כבר? מה אני יכול לעשות כדי לא לקבל שלילה.....האם זה יעזור אם אני אבקש משפט והתקופה של השנתיים תגמר הרי...ואם למשל עוד 3 חודשים מגיע לי הדו"ח בדואר ויש לי עוד שלושה חודשים לשלם אותו..כלומר חצי שנה הכל היחד ואני מחדש את הרשיון בעוד 4 וחצי חודשים אז אם אני אחדש את הרשיון ואז אשלם את הדו"ח מה יהיה הלאה?

תודה מראש על כל דבר......ואל תציעו לי עורכי דין כי אין לי כסף לשלם לאחד...תודה בכל מיקרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבקש מאחד ההורים שייקח על עצמו את הנקודות, ואתה תשלם את הכסף...

לא נעים לקבל נקודות בתור נהג חדש...

דברי הבלים אינם מזיקים כאשר אין אוזניים לשמעם...

הדבר הכי מעצבן בעולם זה שאחותי הקטנה פורסת את הלחם עקום! צריך ללמד את זה בביה"ס!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. עבירת רמזור אדום = 1000 שקל ועשר נקודות. אין שלילה. (וחבל)

2. עבירת מהירות 67 במקום 50 = 250 שקל ללא נקודות. כך שאין לך נקודות בינתיים.

3. כמו שזה נשמע - אכן תצליח לחדש את הרשיון לפני תשלום הדו"ח של הרמזור. זה לא משנה לעניין הקנס והנקודות.

4. ייתכן מאוד שתידרש למבחן תיאוריה מחדש, ותהיה שנתיים נוספות נהג חדש - בגלל עבירת המהירות בעברך.

5. אם אכן תהיה שנתיים נוספות נהג חדש - בסופן יראו את עבירות הרמזור האדום, ויש סיכוי ששוב תעשה תיאוריה, ועוד שנתיים נהג חדש.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבקש מאחד ההורים שייקח על עצמו את הנקודות, ואתה תשלם את הכסף...

לא נעים לקבל נקודות בתור נהג חדש...

זה היה בעבודה עם בקטנוע. לא עם האוטו! לאף אחד ממהורים שלי אין רשיון ל500 סמ"ק ובטח ובטח שהם לא עובדים בשליחויות...
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בואנה אחי (אופס השתמשתי בביטוי האסור!!)

**********עריכה *******************

אופס , השתמשתי במספריים...

דברי הבלים אינם מזיקים כאשר אין אוזניים לשמעם...

הדבר הכי מעצבן בעולם זה שאחותי הקטנה פורסת את הלחם עקום! צריך ללמד את זה בביה"ס!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חבל לך על החיים שלך?

מה אם באוטו רגע היה נכנס רכב לצומת? לעבור באדום ועוד על קטנוע זה כמו התאבדות !

Fiat Tipo Media 1.4Ei 1994

Citroen Xsara 2001 1900 Diesel

Opel Corsa 2000 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר אחד אני לא מבין -

אתה עובר ברמזור אדום. לא גונב את הרמזור, אלא ממש נכנס לצומת באדום מלא. ויש לך עוד זמן לסובב את הראש:-x?! כשבקושי סיימת את הצומת (אולי אפי' עוד לא סיימת). איך?! מאיפה האומץ/טיפשות?!

לא מבין,

צבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר אחד אני לא מבין -

אתה עובר ברמזור אדום. לא גונב את הרמזור, אלא ממש נכנס לצומת באדום מלא. ויש לך עוד זמן לסובב את הראש:-x?! כשבקושי סיימת את הצומת (אולי אפי' עוד לא סיימת). איך?! מאיפה האומץ/טיפשות?!

לא מבין,

צבי.

לא שאני אומר שזה בסדר אבל.....ניכנסתי לצומת ישר איך שהתחלף מצהוב לאדום. מאיפה האומץ והטיפשות? אני אסביר לך: יש דברים שחושבים אליהם רק אחרי המעשה. כמו עכשיו למשל שאני ממש מיצטער על זה אבל קצת מאוחר מדי. מעכשיו אני לא אעשה את זה יותר זה בטוח...מקווה לטוב. /-:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שאני אומר שזה בסדר אבל.....ניכנסתי לצומת ישר איך שהתחלף מצהוב לאדום. מאיפה האומץ והטיפשות? אני אסביר לך: יש דברים שחושבים אליהם רק אחרי המעשה. כמו עכשיו למשל שאני ממש מיצטער על זה אבל קצת מאוחר מדי. מעכשיו אני לא אעשה את זה יותר זה בטוח...מקווה לטוב. /-:
המצלמה לא מצלמת רכב שנכנס לצומת לפני אדום מלא.

ולענינינו, הסיבה היחידה שאתה באמת מבין ומצטער, היא בגלל שזה יעלה לך 1000 ש"ח, ואולי, גם 10 נקודות.

ח"ו, אני לא מחפש אשמים (מקומם בכלא:wink:), אני סך הכל שמח שהבנת את זה בדו"ח ולא בתאונה.

צבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוכל לומר שבתור שליח אני די מבין אותך, גם אני פעם אמרתי לשוטר "מי אתה בכלל ?" כאשר הוא ביקש ממני להוריד את האופנוע שלי מהאי תנועה שיש בין המעברי חציה ברחוב ז'בוטינסקי בר"ג...

קיבלתי על השטות הזו זימון למשפט.

השאלה שלי היא כזו:

האם סתם התקדמת לתוך הצומת באדום, או שפשוט עברת ?

עם עברת, שלם את הקנס, ותלמד להבא, עם רק התקדמת, יש סיכוי שלא תשמע דבר על הפלאש.

אגב, יתכן והלוחית רישוי של הקטנוע מזוהמת/מוסתרת מסיבה זו או אחרת כמו ב-80% קטנועי השליחויות שרכבתי ואני רוכב עליהם ?

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצלמת רמזור בכלל מופעלת ממשקל של טוסטוס?

אולי בכלל גנב איתך את האדום איזה רכב?

דבר ראשון כשיגיע הדוח תבקש לראות את הצילום!

אחרי זה, נדבר.

בברכה, יניב.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצלמה לא מופעלת על ידי משקל , כך שהגודל פה לא משנה.

אין שום הבדל אם האופנוע משוייך לבחור או לא - אם הוא על שם חברה , ולבעל האופנוע אין התנגדות עקרונית לאי העברת הדו"ח על שמו -אין נקודות.

אני לא אטיף לך מוסר על המעבר באור אדום, כבר עשו את זה לפניי. אני מקווה רק שה"חוכמה" הזו לא תעלה לך בחיים יום אחד...:?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7003 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...