Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נבדקי רכב - בדיקות קניה ומדידת הספקים

Aino
שימו לב! השרשור הזה בן 2735 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מכרתי את רכבי, הקונה הגיע מרחוק וביקש שאמליץ לו על מכון בדיקה מומלץ שיעבוד בחול המועד וביום שישי.

מנסיון עבר רע מאוד עם קומפיוטסט חיפשתי חלופות.

שמעתי על מכון בדיקה חדש בראשון, 'נבדקי רכב' ברחוב שלנג 5.

כעכבר פורום מצוי, יצאתי לעשות שיעורי בית.

חיפוש מהיר מצא לי שישנו נציג ממש כאן בפורום, השעה הייתה יחסית מאוחרת, הרבה אחרי שעות העבודה שלהם, החלטתי לשלוח לו הודעה - ענה מייד, ואמר שבכל שאלה אני יכול להתקשר, התקשרתי - נשמע טוב.

קבעתי עם המוכר להיום בבוקר, הגענו - המקום נקי ומסביר פנים.

לרכב נערכה בדיקה מקיפה מאוד, ההסבר לאחר מכן היה מעמיק, מקצועי והוגן - לא חיפשו כסתח"ים והציגו לקונה (וגם למוכר) בדיקה טובה, ברורה והוגנת.

המחיר אומנם לא זול, ואין (עדיין?) הנחה לחברי הפורום :wink: אבל למי שאין מוסך ופחח טוב ואמין שיכול לסייע לו, אני מאמין שזאת הכתובת בשבילו.

אחזור לשם בקרוב שוב, הפעם כקונה.

אלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלי תודה רבה על חוות הדעת שלך! מעריך זאת מאוד

אני משתדל להיות זמין ככל הניתן ללקוחות גם אם זה בשעות פחות שיגרתיות , בגלל זה מפורסם כאן הנייד האישי שלי.

אני מאוד שמח שהתרשמת לחיוב מהמקום ומהשרות שלנו,

המחירים משתנים כמקובל בענף לפי הרכב ומספר פרמטרים נוספים (קבוצת רישוי, 4X4 ועוד)

נשמח לראותך שוב, אני גם אדאג ברמה האישית שתקבל הנחה בבדיקה לפני קניה הבאה שלך.

בברכה,

נאור

נבדקי רכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...