Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מגבר 4 ערוצים ומגבר מונו, סאב ומקור סכום: 3K

dupo
שימו לב! השרשור הזה בן 2741 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחברים,

אבקש המלצה למגבר ארבע ערוצים ומונובלוק או לחילופין 5 ערוצים לחיבור קומפוננט וסאב.

כמה דגשים / בקשות:

1. המגבר / מגברים חייב / חייבים להכנס מתחת לכסאות הנהג, על כן חייבים להיות מתאימים בגודלם או, אם ישנה אופציה אחרת, עדיפה לדעתם להסתרת הציוד אשמח לשמוע.

2. הציוד חייב להיות מכוון SQ. אם ההצעה תהיה למגבר 4 ערוצים + מונו , עדיפות לכך שהמגבר 4 הערוצים יהיה בקלאס A/B (אם יש איכותי וקטן שנכנס מתחת לכסא) והמונו קלאס D. אלא אם כן תוכלו להמליץ בבטחון על מגבר קלאס D שיודע לעשות מוסיקה, לא רק להגביר אות לעוצמות יפות במינימום עיוות. לגבי ה-5 ערוצים, אני מניח שאין A/B שיכנס מתחת לכסא וסטח יעלה יקר, אז במקרה כזה רק קלאס D שיודע SQ.

3. ההגברה צריכה להיות או ברמה או מעט טובה יותר מההגברה הבאה: Audison SrX4 , rockford R500X1D. סביב ה- 400$

4. ההגברה תגביר טוויטרים של ScanSpeak D3004/6020 ומידים של Eton , לא זוכר את הדגם - יחידות נצילות של 91 DB אם אני לא טועה.

תודה על העזרה!

דופו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסכום הזה לדעתי הציפיות שלך כמעט בשמיים - יחד עם זאת, בפרטי, אתה יודע מה הכוון שאני מושך כלפיו אבל זה כוון שונה לחלוטין ואתה צריך לפעול במספר דרכים בכדי לקבל החלטה אחת.

למי שיש הצעה מעניינת - אני חושב בכוון השונה ממה שהצעתי בפרטי לפותח השרשור - ללכת על מגברים נוסח NVX שהם העתק של מגברי HDP של הרץ וסאב 10 אינטש שטוח TW3 או משהו דומה לפחות בתיבה שטוחה וקטנה שתיקח לו מעט מאוד מקום וגם תהיה סופר פרקטית.

בהצלחה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה אדי. אבל למה בשמיים? , אני מכוון להגברה ברמת כניסה פלוס, שקולה או מעט טובה יותר מהגברת כניסה שהיית לי, srx4, רוקפורד 1D. מחיר איביי של המונו הוא 500 ש"ח. בלוחות הפורום ה srX4 עולה בין 600-800 ש"ח. אז אני הקצבתי להגברה שוות ערך כספית / סונית כ- 1600 ש"ח פחות או יותר, ואפשר גם קצת יותר.., אבל עדיין לא רואה איפה הציפיות בשמיים, דווקא מבוססות מחירים ובדיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשכח שאתה מצפה שזה גם יכנס מתחת למושבים בהתקנה פשוטה - אתה מחפש מגברים עם חתימה פיסית קטנה - אולי מאסיב אודיו גם שווה בדיקה בתקציב הזה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המאסיב אודיו הקטנים נכנסים גם בתקציב וגם פיזית מתחת למושב.

אבל ה4 ערוצים הוא קלאס D פול ריינג'. זה אולי לא יתאים לאודיופיל מעל הממוצע, אבל אני שמעתי את המגבר הזה והוא לא רע בכלל למחיר, הספק וגודל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראה סעיף 1 אדי..

1. המגבר / מגברים חייב / חייבים להכנס מתחת לכסאות הנהג, על כן חייבים להיות מתאימים בגודלם או, אם ישנה אופציה אחרת, עדיפה לדעתם להסתרת הציוד אשמח לשמוע.

מוכן לשקול אופציות התקנה אחרות נסתרות מהעיין, באם יש כאלו, לא מפריע לי לרכוש מגבר גדול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי רזו, תודה על התגובות.

לא מכיר את הפרוצדורה, אנסה לבדוק עלויות של דבר כזה.

כמו כן, בהצצה בלוחות ראיתי בלוחות מגברים של TRU s44 , s45 ,

Celestra FA475X

האם יכול להיות מעניין לצרכיי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פגשתי מישהו שקנה את MOSCONI D2 משולב DSP משומש ב1600 ש"ח (עם אני לא טועה) אצל יבואן (עם הוא אמר אמת).

אתה יכול להכניס 4 כאלה מתחת למושב וגם לקבל יופי של SQ כי יש לו DSP של 4X6 הוא CLASS D

תפנה ליבואן, תשאל זה לא עולה כסף.

phone

-> HELIX DSP PRO MK2 -> Mosconi AS100.4 -> ScanSpeak D3004 & ScanSpeak 12M

Mosconi AS200.4 -> JL ZR800-CW & JL 10W3v3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוסקוני שסרגיי ציין כאן, אם אכן ניתן להשיג במחיר הזה ותקין כמובן, חסר תחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות,

אשמח לתגובות ע"פ האזנה לגבי המגברים הנלו

TRU s44 , s45 ,Celestra FA475X

אשמח לרשמים לגבי איכות הסאונד של מוסקוני D2 ואיך הוא בהשוואה באיכות הצליל למגברי A/B מאותה רמת מחיר.

אשמח לכיווני מחשבה נוספים, דיעות נוספות והצעות להגברה מתאימה

תודה למשתתפים

דופו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסלסטרות מזכירים לי יותר מותגים כמו dls וג'נסיס באופי שלהם כשאני חושב על כל המערכות בהן שמעתי עם הגברה שלהם, יש נטיה טבעית לחום ורוך בצליל.

הtru הם יותר לכוון של מה שמכונה מגברי חוט, הם ניטראליים ויזוהו יותר לכוון הקר, צלול.

לאור ההיכרות שלי אתך והרמקולים שבחרת קודם, הייתי מהמר על סלסטרה.

אבל מתחת לכסא של סופר מיני זה יהיה לך קשה להתקין.

מוסקוני הם מתחרים ישירים לאודיסון ולמותגי אודיוטק פישר דהיינו הליקס ובראקס, הם יהיו לא פחות מאשר מצויינים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית לא מאמין שמגבר משפיע ברמה כזאת על הצליל שאפשר לתאר אותו כחם או קר, לפעמים שינוי קטן של סלופ או הגברה \ הנחתה של 2 דציבל באקולייזר יכול לשנות את אופי המערכת מצליל "קר" לצליל "חם".

dupo אתה מוזמן לשמוע אצלי מערכת שכוללת שני מגברי טרו, ויש לי טוויטרים כמו שלך.

Audison Bit 10 | Dynaudio Esotar E650 + Scanspeak D3004| Arc Audio 4200SE | Dynaudio Esotar 1200 | JL Audio HD 750/1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ככה למה השקעת במגברי טרו?, יכלת להסתפק במגבר מופחת מחיר ולקבל את אותה התוצאה. בבקשה תקן אותי אם לא הבנתי נכון.

הנחתה של דציבלים במערכת לא תשנה את אופי הסאונד, היא תדגיש / תחסיר תדרים מסוימים על גבי אחרים.

תודה רבה על ההזמנה הנדיבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2741 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...