Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך עושים ווילי?!?!?

Gilgul
שימו לב! השרשור הזה בן 7000 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי אופנוע 600 סמ"ק (CBR600RR) ואני לא מכיר אף אחד שיודע לעשות ווילי.

בעיקרון אני עושה ווילים קטנים, אני נוסע על איזה 30 בהילוך ראשון, עוזב את הגז ונותן מכת גז ואז הגלגל

מתרומם, אבל לא יותר מ 20 ס"מ.

אני רוכב מקצועי על אופניים כבר לא מעט שנים, ועם האופניים אני עושה ווילים מטורפים! את תנועות הגוף והעברות המשקל אני מבין ממש טוב , אבל עם האופנוע זה פשוט לא עובד.

אני בטוח שיש כל מיני שיטות, אז אולי תוכלו לתת לי כמה טיפים.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע על שיטה עם הקלאץ' , סע במהירות מסויימת לחץ על הקלאץ' , קצת גז וזרוק קלאץ' .

זהירות !!! יותר מדיי גז יעיף אותך כמו טיל בליסטי , בעיקרון אף פעם לא עשיתי כזה דבר ואני ממש לא ממליץ לעשות את זה אבל לידע כללי .

ותיזהר שאתה עושה את זה אני לא רוצה ליהיות הרכב ממולך כשאתה עושה את זה , ואני בטוח שאתה לא רוצה שאני אהיה ממולך כשאתה עושה את זה.

ים long time no

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון אני עושה ווילים קטנים, אני נוסע על איזה 30 בהילוך ראשון, עוזב את הגז ונותן מכת גז ואז הגלגל

אני רוכב מקצועי על אופניים כבר לא מעט שנים, ועם האופניים אני עושה ווילים מטורפים! את תנועות הגוף והעברות המשקל אני מבין ממש טוב , אבל עם האופנוע זה פשוט לא עובד.

תודה!

איכשהו תמיד חייתי בסרט ש600RR כזה יעלה לווילי פשוט עם פתיחת גז מאסיבית בסל"ד המתאים (נגיד 9000 ומעלה), בהילוך ראשון, אולי שני. לא?

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה גם אני שמעתי על השיטה הזאת. בעיקרון גם אני לא ממש מתלהב מווילים, הם יכולים להפוך יותר מדי מהר לבק פליפ או "TANK SLAPER"...לא בא לי לזיין את האופנוע שלי ואת עצמי ,למשל סטופי אני יודע לעשות, אבל עשיתי את זה אולי שלוש פעמים בחיי. (פעם ראשונה: בקטנה. פעם שנייה: משתפר. פעם שלישית: תמונה. וזהו זה, מי צריך את השטויות האלו)

וכן גם אני הייתי בטוח שלחיצה מאסיבית תרים את האופנוע, העניין שהגלגל מתרומם, אבל האופנוע מאיץ מהר מדי...אני יודע מהאופניים שצריך להרים את הגלגל כמה שיותר מהר ואז להגיע לנקודה כזאת של באלאנס, מין איזון כזה, בין המהירות לזווית ההתרוממות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איכשהו תמיד חייתי בסרט ש600RR כזה יעלה לווילי פשוט עם פתיחת גז מאסיבית בסל"ד המתאים (נגיד 9000 ומעלה), בהילוך ראשון, אולי שני. לא?
כנ"ל... במיוחד שכל מבחן 600 כולל את אחד המשפטים :

"קשה לשמור את הקדמי למטה"

"עולה לווילי ב180 קמ"ש"

"פתיחה חזקה גוררת ווילי ארוך.."

:razz:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכן גם אני הייתי בטוח שלחיצה מאסיבית תרים את האופנוע, העניין שהגלגל מתרומם, אבל האופנוע מאיץ מהר מדי...

ועל זה, ידידי, נאמר:

If you can't stand the heat, get out of the kitchen :twisted:

(ואני גם אוסיף, If you can't stand the heat, let go of the kitten)

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאילו ש:

1. טיפים לא כתובים הופכים ווילי לבטוח יותר, או את עמודי התאורה לרכים יותר

2. יש מישהו שמחלק טיפים לווילי (אולי ראם סמואל, ראה שרשור בעמוד הראשי ;) )

3. אם לא ניתן לו טיפים, מישהו יעצור אותו

:)

אגב, Aדי, על מה אתה רוכב? זה במקום הקליאו? סתם מתעניין..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאילו ש:

1. טיפים לא כתובים הופכים ווילי לבטוח יותר, או את עמודי התאורה לרכים יותר

2. יש מישהו שמחלק טיפים לווילי (אולי ראם סמואל, ראה שרשור בעמוד הראשי ;) )

3. אם לא ניתן לו טיפים, מישהו יעצור אותו

:)

אגב, Aדי, על מה אתה רוכב? זה במקום הקליאו? סתם מתעניין..

תהיה נחמד, תתנדב להראות לו :wink:

קקנוע B&W בהרצה, מחכה למיאטה הבאה (2K7) או למצוא S2000 2K1/2 יד ראשונה נקיה (כמו למצוא בנדיט 400 "כחדש" :-P).

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה!

באופן כללי אופנועי ה600 לא חולי ווילי כמו ליטר ושטח למיניהם, בכל מקרה כל השיטות עם הקלאץ הם ברבריות כלפי הגיר, השרשרת וגלגלי השיניים, נסה יותר הכיוון של סגירת גז עד הסוף בראשון בצירוף פתיחה מלאה של הגז עם משיכה חזקה בכידון.

מומלץ לניסוי בכביש מבודד בהתחלה, ותמיד(!!!) עם רגל מוכנה על הברקס האחורי!

"...for long you live and high you fly and smiles you'll give and tears you'll cry and all you touch and all you see is all your life will ever be"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

10barosh מה שאתה אומר זה הכי הגיוני...סגירת גז ופתיחה מהירה זו השיטה. לזרוק קלאצץ סתאם דופק לאופנוע את הצורה...העניין, שאני פשוט לא נותן פול גז אחרי הסגירה אני מפחד לעלות גבוה מדי...זה לא כמו אופניים שאפשר לנטוש באמצע הווילי ללא שום דאגה. בכל מקרה אני אגשש ולאט לאט אני אני אלמד, כמובן שבכבישים ריקים לחלוטין. לא בא לי להדרס עי מכונית בטעות, ואז יבואו לאמא שלי ויגידו לה שהבן שלה נהרג בגלל שהוא הרים גלגל באמצע הכביש...אללללה אללללהה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סרטון הדרכה קצרצר מMCN שמישהו העלה לפני כמה שבועות אצלנו באתר, מסביר יפה, אולי תוכל למצוא ברשת את הסרט באיכות גבוהה יותר http://www.riders.co.il/Forum/ShowPic.asp?pic=20741UpOnOne_How_To_Wheelie.wmv

קפיצה קלה על הכיסא לפני פתיחת הגז עוזרת פלאים אצלי באופנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סרטון הדרכה קצרצר מMCN שמישהו העלה לפני כמה שבועות אצלנו באתר, מסביר יפה, אולי תוכל למצוא ברשת את הסרט באיכות גבוהה יותר http://www.riders.co.il/Forum/ShowPic.asp?pic=20741UpOnOne_How_To_Wheelie.wmv

קפיצה קלה על הכיסא לפני פתיחת הגז עוזרת פלאים אצלי באופנוע.

הסרט הזה מתמצת את העניין ומסביר באמת יפה, רק שכדאדי בהתחלה לגשש קצת בעדינות ולהרגיש איך האופנוע הספציפי מגיב לפתיחת גז עם משיכה או זריקת קלאץ'.

"...for long you live and high you fly and smiles you'll give and tears you'll cry and all you touch and all you see is all your life will ever be"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7000 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...