Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דו"ח על שימוש בטלפון בנהיגה לאחר 8 שנים נקיות מדוחות

שימו לב! השרשור הזה בן 2742 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני מספר חודשים קיבלתי דוח על טלפון בזמן שהודיעו לי על פטירתו של שכן שלי,מההלם המשכתי לנסוע עם הטלפון ביד בדרך יגאל אלון בתל אביב,השוטר היה נחוש בדעתו לתת את הדו"ח ולעזור לעצמו להתקדם ולהראות שהוא כנראה שווה משהו,4 נקודות ו1000 שקל,את הכסף לא מעניין אותי לשלם הנקודה היא שיש לי נקודות ואני רוצה לבטל אותן,מה עליי לעשות?

תודה

m7kj.jpg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנהג שנתיים ללא עבירות.

הנקודות לא קשורות למשטרה אלא לרשות הרישוי, ומרגע שהודית בעבירה (על ידי תשלום הקנס) הן נזקפות לחובתך.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני מספר חודשים קיבלתי דוח על טלפון בזמן שהודיעו לי על פטירתו של שכן שלי,מההלם המשכתי לנסוע עם הטלפון ביד בדרך יגאל אלון בתל אביב,השוטר היה נחוש בדעתו לתת את הדו"ח ולעזור לעצמו להתקדם ולהראות שהוא כנראה שווה משהו,4 נקודות ו1000 שקל,את הכסף לא מעניין אותי לשלם הנקודה היא שיש לי נקודות ואני רוצה לבטל אותן,מה עליי לעשות?

תודה

1. השוטר לא יתקדם מדוח התנועה שרשם לך על כך שהשתמשת בטלפון בזמן הנהיגה.

2. 4 נקודות מגיעות מגיעות באופן אוטומטי על השימוש בנייד.

3. להגיש בקשה להמיר לאזהרה (בהנחה שאכן לא רשומים עליך דוחות ואתה עומד בקריטריונים).

חג שמח.

ל'

עריכה אחרונה על ידי נהגת שודים
תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ההנחיות לא שונו אז

נדרש וותק של מעל 10 שנות נהיגה ו 5 שנים של נהיגה ללא דו"ח.

עמדת בדרישות אלו, אתה יכול לבקש להמיר לאזהרה.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם שונו ההנחיות, אפשר לתת קישור להנחייה החדשה?

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו כשאני קוראת שוב את ההודעה הראשונה,

אם הדוח היה לפני מספר חודשים לא ניתן לבקש להמיר באזהרה או לבקש להשפט.

יש 90 ימים לשלם את הדוח,

אחרת יתווסף לכך תוספת על אי התשלום בזמן.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2742 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...