Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אומדן עלויות נזק לרכב

lcx
שימו לב! השרשור הזה בן 2743 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

לפני כמה ימים אשתי פגעה ברכב אחר,סיכמתי עם הבעלים שנשמע עלויות תיקון במוסכים ונחליט מה עושים.

לפי מה שראיתי הטמבון נקרע בחיבור ולכן יש צורך להחליף אותו,בנוסף יש מעל הגלגל שני שקעים בפח שדורשים פחחות וצבע.

אשמח לשמוע מניסיונכם כמה עלויות טמבון,פחחות לשני השקעים וצביעה של החלקים האלה?

מצרף תמונות של הרכב שנפגע.

מדובר במאזדה 6 שנת 2003.

IMG_20161014_094302.jpg

IMG_20161014_094311.jpgIMG-20161010-WA0013.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי : (אבל קודם כל לך למוסך פחחות ותשאל)

1500 לשיפוץ טמבון או החלפה

1000 צבע

500 שקל לתיקון כנף

200 שקל עבודת חשמל לחיישני רווס אם יש.

בסביבות 3200 שח.

Golf 1.6 DSG 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי : (אבל קודם כל לך למוסך פחחות ותשאל)

1500 לשיפוץ טמבון או החלפה

1000 צבע

500 שקל לתיקון כנף

200 שקל עבודת חשמל לחיישני רווס אם יש.

בסביבות 3200 שח.

מה אלו המחירים האלו?מחיר לצביעת חלק הוא בדרך כלל 300₪.

Sent from my K6000 Pro using Tapatalk

ליטר1 ל 15 מטר ..... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסקודה פאביה של בת זוגי החלפת פגוש שבור + צביעתו + פחחות פצפונת וצביעה של מכסה תא המטען בגלל שקע - התיקון הסתכם ב- 6,000 ומשהו ש"ח במוסך מורשה שהוא במקרה גם מוסך הסדר של ביטוח הפוגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי 2 הצעות מחיר משני מוסכים, מוסך אחד אמד את התיקון ב3000 ש"ח והשני ב4000 ש"ח.

לפי חישוב מוערך: טמבון חדש- 650, פחחות בחלק שמעל הגלגל 1000, צביעת הטמבון והכנף 1400.

המוסך השני גם אמר שצריך להחליף תושבת טמבון והמחירים אצלו היו גבוהים יותר.

במקרה הזה אני כבר אעדיף להפעיל את הביטוח ולתקן את הנזק שיש אצלי למרות שהוא לא משמעותי בעיניי,אך כנראה יצריך להחליף שתי דלתות.

הפתיעו אותי המחירים בהתחשב בעובדה שמדובר במאזדה 6 ישנה שגם ככה כולה במצב לא טוב, ושווי הרכב נמוך מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסקודה פאביה של בת זוגי החלפת פגוש שבור + צביעתו + פחחות פצפונת וצביעה של מכסה תא המטען בגלל שקע - התיקון הסתכם ב- 6,000 ומשהו ש"ח במוסך מורשה שהוא במקרה גם מוסך הסדר של ביטוח הפוגע.

משהו שלמדתי מנסיון העבר, ברגע שמפעילים ביטוח המחיר הופך להיות "מחירון רשמי".

תיקונים שאפשר לעשות ב 2000 ש"ח קופצים ל 7000 ש"ח ויותר.

לפני 6 שנים החלפת פגוש אחורי + צמיג אחורי שנקרע + תיקון פחחות קל עם צבע על איזור שהוא בגודל מכסה של גביע יוגורט + חיישני רוורס לא מקוריים עלה יותר מ 6000 ש"ח (רכב סיטרואן C3) .

אני זוכר שהצמיג הסיני ששמו לי ברכב תומחר ב 700 ש"ח.

המוסך שלך אותי לצמיגייה ורבתי איתם יומיים כי הצמיג המקורי היה של קלבר ומה ששמו לי היה סיני שעלה אז 150 ש"ח .

פשוט כשמפעילים ביטוח המוסך לא נותן אגורה אחת של הנחה. תמיד שמעתי את הסיסמה שתאונות דרכים מאוד משתלמות למדינה , עד לאותה תאונה שעשיתי לא הבנתי ממש למה.

כששאלתי את בעל המוסך מה אלו המחירים האלה , הבנתי שבגלל שהביטוח גם ככה משלם אז אין לו שום אינטרס לעשות הנחה. לקוח פרטי בחיים לא היה מקבל הצעת מחיר לצמיג (בודד) סיני בעלות של 700 ש"ח.

ועוד יותר, לא היה משלם מעל 6000 על תיקון כזה.

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2743 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...